Тут могла бути ваша реклама
Оооо, я хочу это увидеть! :)
і ніхто вже цього року зеленського (буданова/малюка/мадяра) не вмовить втриматися від задоволення спаплюжити день побєдобєсія...
а може і вб"ють когось...
 

45нм это сколько лет назад было? 10? 15? пенринн 2008. еще немного и они будут всей страной заменять 8086. и ассемблер с русскими командами сделают.
ХУЯК AH, AL
ВОИСТИНУ ХУЯК
БЛЬО AX
ПЗДЦ BX
НИХУЯ AL
ХУЯК DX, АДДР папиздеть
ЙОБА 21h
 
Останнє редагування:
і ніхто вже цього року зеленського (буданова/малюка/мадяра) не вмовить втриматися від задоволення спаплюжити день побєдобєсія...
а може і вб"ють когось...
Ну если не поедет товарищ си .
Хотя не поедет дата не юбилейная .
Ну и парада наверное не будет или вернее хуйла там не будет
 
45нм это сколько лет назад было? 10? 15? пенринн 2008. еще немного и они будут всей страной заменять 8086. и ассемблер с русскими командами сделают.
ХУЯК AH, AL
ВОИСТИНУ ХУЯК
БЛЬО AX
ПЗДЦ BX
НИХУЯ AL
ХУЯК DX, АДДР папиздеть
ЙОБА 21h
Бул уже давно этакий МАСМ, который оказался MASM'ом с перебитыми текстовыми строчками.
Денег тогда отмутили я представляю себе сколько.
 
Останнє редагування:
Враги народа

1000017412.webp
7ea642bc-7e99-4eb5-b115-792f9dd9fd63.webp
 

❗️ «Обличчя всіх присутніх змальовані», - українські спецслужби поспілкувалися зі студентами Кубанського державного аграрного університету на закритому агітаційному заході, на якому організатори та викладачі вмовляли відвідувачів йти до безпілотних військ окупаційної армії.

📩 Контекст.

ℹ️ Міністр науки росії поставив перед керівниками ВНЗ завдання завербувати мінімум 2% учнів для відправки на війну в Україну у складі військ безпілотних систем. Щонайменше 91 ВНЗ, а також 112 установ середньої професійної освіти зараз ведуть вербування студентів до ВБС. Якщо кампанія виявиться успішною, контракти з міноборони можуть укласти до 44 тисяч студентів.
 
Назад
Зверху Знизу