Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40104
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40104
і ніхто вже цього року зеленського (буданова/малюка/мадяра) не вмовить втриматися від задоволення спаплюжити день побєдобєсія...Оооо, я хочу это увидеть!![]()
а може і вб"ють когось...