Статус: Офлайн
Реєстрація: 03.01.2006
Повідом.: 3454
Реєстрація: 03.01.2006
Повідом.: 3454
Давно я невикладав відео.
я зняв патріотичний кліп зі своєю донькою та дружиною, яка лежить у пастелі чорношкірим прнем. Кліп про ЛАБУБ паплярну іграшку. Подивиться будласка
..цука аплодирую стоя..


