Статус: Офлайн
Реєстрація: 08.01.2009
Повідом.: 57665
Адреса: Харків
Реєстрація: 08.01.2009
Повідом.: 57665
Адреса: Харків
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Я в шоці.Походу увесь розділ "Новини" переїхав у цю тему...

Я принципово відсторонилась від модерування, маючи надію на розуміння відвідувачів теми....нехай ТС,або хтось інший модерує
...так не буває,у любій спільноті повинен бути модераторЯ принципово відсторонилась від модерування, маючи надію на розуміння відвідувачів теми.

Це про який кешбук? І дивна ставка. Наприклад, з кешбеку у Моно платиться 18% ПДФО + 5% військового зборуПро кешбек: з кешбеку держава відбирає 12%
Вибач завтикав, получаєцця 24. ПріватЦе про який кешбук? І дивна ставка. Наприклад, з кешбеку у Моно платиться 18% ПДФО + 5% військового збору
А, так. Увесь кешбек давно оподатковується (здається, ще з 2014-го).Вибач завтикав, получаєцця 24. Пріват
Соглашусь с ТС: чувства, мысли, впечатления, мнения, обсуждение... от новостей иногда хочется спрятаться.
Заходишь - а тут бах, как обухом!![]()