Збір на FPV! Спільнота Стерненка

1752514841951.webp
 
А шо єто у ніх за атракціон невіданой щедрости? )))))
Традиція - сєвасовське олів'є, млинці з лопати знов таки... :D
... головний обов'язок скрєпноє пєдєрації щодо власних холопів - регулярно та системно створювати ситуації, в котрих швайнехунде отримає в рило, бажано - з переламами лап та ребер. А якщо скрєпануте отримає можливість здохнути - то взагалі супер.
 
Останнє редагування:
Если не противно выклянчивание денег в самом конце ролика, вот визуализация.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Традиція - сєвасовське олів'є, млинці з лопати зов таки... :D
... головний обов'язок скрєпноє пєдєрації щодо власних холопів - регулярно та системно створювати ситуації, в котрих швайнехунде отримає в рило, бажано - з переламами лап та ребер. А якщо скрєпануте отримає можливість здохнути - то взагалі супер.
 

Вкладення

  • жлобы.mp4
    6.8 MБ
Увы, везде так. Помните, как в саду им. Шевченко какую-то съедобную херь раздавали? Какое-то длинное тесто, что ли?

Халява, пани и пановэ :( Я понимаю гуманитарку в 2022 (в посёлок до сентября возили). По сей день готовят бесплатные обеды.

Но, все равно, есть
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Сегодня такая самка предъявы кидала - булочки не мягкие (обычные были). Другая, давно - сосиски порезали на кусочки, а мне надо целую (и выплеснула их из своей банки на раздаточный стол - ты каким отверстием ту сосиску есть собиралась, переселенка из Русской Лозовой?!)

"И гуманитарку не возят, а вот в Черкасскую и другие сёла - постоянно!" Ну,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
- мало!

Ладно бы реально нуждающиеся...
 
Справедливості ради, слід відзначити, що рубль1707 року "московський" не троу, що росію ще не придумали, а тому що існувала "московська міра" і "Новгородська міра" ( систему Сі, дійсно, ще не придумали). І цей рубль містить певну кількість срібла,саме за московською, а не новгородською мірою. А є ще раніший рубль алєксєя Михайловича 1654 року, випущений на честь договору з Богданов Хмельницьким, на якому написано "алєксей Михайлович царь и самодєржец великий и малия россии"
images (1).webp
 
Увы, везде так. Помните, как в саду им. Шевченко какую-то съедобную херь раздавали? Какое-то длинное тесто, что ли?

Халява, пани и пановэ :( Я понимаю гуманитарку в 2022 (в посёлок до сентября возили). По сей день готовят бесплатные обеды.

Но, все равно, есть
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Сегодня такая самка предъявы кидала - булочки не мягкие (обычные были). Другая, давно - сосиски порезали на кусочки, а мне надо целую (и выплеснула их из своей банки на раздаточный стол - ты каким отверстием ту сосиску есть собиралась, переселенка из Русской Лозовой?!)

"И гуманитарку не возят, а вот в Черкасскую и другие сёла - постоянно!" Ну,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
- мало!

Ладно бы реально нуждающиеся...
Спостереження в тему. В Максимівці Богодухівського району в результаті прильоту у людей згоріла хата. Приватна фірма (яка зовсім не зобов'язана нікому допомагати!!!!!) виділила на допомогу скільки змогла - 50000 грн. Ви б бачили коментарі на Фейсбуці під цією новиною!!!!!!! "Суки, знущаються", "хай самі за 50 000 спробують відбудуватись","ось війна закінчиться - всім помстимося" і тому подібне. То може не варто було допомагати?
 
Спостереження в тему. В Максимівці Богодухівського району в результаті прильоту у людей згоріла хата. Приватна фірма (яка зовсім не зобов'язана нікому допомагати!!!!!) виділила на допомогу скільки змогла - 50000 грн. Ви б бачили коментарі на Фейсбуці під цією новиною!!!!!!! "Суки, знущаються", "хай самі за 50 000 спробують відбудуватись","ось війна закінчиться - всім помстимося" і тому подібне. То може не варто було допомагати?
Так оті коментатори, самі ж хуй що виділили. Підари є всюди.
 
То може не варто було допомагати?
Отож! В нас теж підприємець пацю заколов та під обстрілами у березні 2022 припер. Я навіть брав участь у розтині. Сокирою :ги:

Й теж були невдоволені! А справжнім Людям хоч інколи треба переглядати цей "кліп". Аби не розчаровуватися :(

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу