Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2012
Повідом.: 8723
Реєстрація: 26.02.2012
Повідом.: 8723
Всі в Техас рвуться.
І голодранці з Гондурасу, і навіть тут в тій темі Ізраїль в Техас рветься.
Тепер ше Ілон Маск переносить Теслу в Техас.
Вони їбанулись чи шо?
І голодранці з Гондурасу, і навіть тут в тій темі Ізраїль в Техас рветься.
Тепер ше Ілон Маск переносить Теслу в Техас.
Вони їбанулись чи шо?
