Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Новий виток війни Росії проти України 2022 року

Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

сука, твари ебнутые, уже не знают шо спиздеть рассиянцам
А эти ебнутые верят
Тупые россиянцы идите нахуй

Смотрел Невзорова вчера.. И полностью с ним согласен: россияне сейчас зазомбированы настолько, что их ничего не переубедит, никакие доказательства, фото, видео... Это у них уже равноценно как у религиозных фанатиков: если вы им предъявите неопровержимое, с доказательствами, то они даже не станут это рассматривать, а просто скажут что это фэйк. Они скажут на чёрное - белое.. Это всё какой-то эксперимент над людьми, доказавший состоятельность методики зомбирования...
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Сегодня слышала, что в Пльшу всех подряд пускали. Но что будет пока они доедут -никто не знает

25 км очереди чтоб границу пересечь.

Пускают с паспортом или хотя-бы свидетельством о рождении, но люди боятся дома оставлять.
У меня родители не хотят ехать ко мне ,думала может есть какой то супер лайфхак))))

Визу в другую страну можно оформлять из Польши (или других стран)
 

Вкладення

  • Screenshot_20220303-101735_Messenger.webp
    Screenshot_20220303-101735_Messenger.webp
    85.6 КБ · Перегляди: 575
  • Screenshot_20220303-101729_Messenger.webp
    Screenshot_20220303-101729_Messenger.webp
    92.3 КБ · Перегляди: 570
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Роман Доник
34 мин. ·
Ми втратили одну автівку, яку нам передали для мобільних протитанкових груп. Ну як втратили, "санітарні втрати". Відновимо. За метрів 10 від вибуху вибило все скло та спрацювали подушки безпеки. Лобове залишилося. Тріснуте. Якби хлопці були на буханці, то були б 300 з бойовим травмуванням. А так, трошки забої та легка контузія. Вже знову "сайгачать" в пошуках заправщиків, та бронетехніки.
Мені фізично боляче дивитися, як власники прощаються з своїми залізними кіньми. Але ми тут розуміємо - або так, або ніяк. Ми перші дні літали за колонами на своїх автівках, але вони майже "повмирали". Але вони "повмирали" в бою. Зараз у тих автівок, які залишилися, всього три виходу - їздити шукати російську наволоч, та палити її. Ховатися і бути спаленими якимось снарядом, або власником, коли буде вже занадто пізно. А ще, якщо проїбемо, то скоріш за все відберуть окупанти. Бо в мережі повно відео, як окупанти їдуть на мікроавтобусах та позашляховиках. Все. Легка броня та тигри закінчилися в районі прилеглому до України. Я не знаю як будуть розвиватися події, але кожна автівка заслуговує того, щоб їй дали загинути в бою. Як берсерк. Що що, а це ми гарантувати можемо. Бо чекати поки прийде росіянин з верхнього задріщенська, та переріже "горло" у яслях, то не дуже добре.
Ворог руйнує методично наше місто. Авіація, артилерія, ракети. Кожна ніч може стати останньою. Зате!
Кожен автомобіль, який передається збройникам, працює на полях та лісах в режимі вільної охоти. Є на всі смаки. Є джавелінщики. Є вже нлавісти. Але кожен позашляховик, це як мінімум один спалений танк або бронемашина. Мінімум. Якщо тотально не підфартить. Але такого ще не було. Ми за кілька днів набралися такого досвіду в інтенсиві, що просто ух. Але сучасна війна, це швидкість і мобільність. Зможемо різати постачання, через неділю заб'ємо «потєряшек» лопатами. Бо вони вже бігають по лісосмугам та посадкам, та збиваються в банди, щоб грабувати місцевих на "счьот пажрать". І ці речі теж краще пресікати на цивільному позашляховому транспорті. А ще, майже на кожному вдалому виході є трофеї)) І вони теж стануть в нагоді в подальшій обороні.
Тому я знову звертаюсь до тих, хто не вивіз авто. Харків! Потрібні позашляховики 4х4 з високим кліренсом. Обслужені та здатні проїхати без поломок кілька сот кілометрів по бездоріжжю, піску, та вологи грунтам. І да, скоріше за все, ваше авто до вас не повернеться. Але воно зупинить ворога. Кожна на своїй ділянці. Харків! 4х4 з високим кліренсом. Чим більше сарай, тим більше в нього влазить того що треба для барбекю. Пишіть в особисті, в месенжерах, телефонуйте 0934879936
 
Пиздец он ебанутый. В наше время все это проверяется элементарно.
в стране, где ихний генерал с серьёзным еблом вещает про бандермобили никто нихуя проверять не будет. Отот очкатый мединский не пиздел: у них правда лишняя хромосома.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Ворог руйнує методично наше місто. Авіація, артилерія, ракети. Кожна ніч може стати останньою.

Я вот дивлюсь на це все - і що відбувається - Путін кує український народ, з невимовним презирством до всього рузького що він намагається насадити.

Чернігів і Суми - жесть якась. Варварські обстріли, трупи на вулицях. А був просто політично нейтральний регіон. Путен зробив собі нових бандерівців.

Харків - варварські обстріли. А був можна сказати останній етнічно російський регіон.
Тепер ніхто не захоче мати нічого спільного з клеймом "руський". Путен зробив собі нових бандерівців.

Херсон, Маріуаполь - точно те саме. Гуманітарна катастрофа. Путен зробив собі нових бандерівців.


Це просто дивовижно як далеко він від реальності знаходиться.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Я вот дивлюсь на це все - і що відбувається - Путін кує український народ, з невимовним презирством до всього рузького що він намагається насадити.

Чернігів і Суми - жесть якась. Варварські обстріли, трупи на вулицях. А був просто політично нейтральний регіон. Путен зробив собі нових бандерівців.

Харків - варварські обстріли. А був можна сказати останній етнічно російський регіон.
Тепер ніхто не захоче мати нічого спільного з клеймом "руський". Путен зробив собі нових бандерівців.

Херсон, Маріуаполь - точно те саме. Гуманітарна катастрофа. Путен зробив собі нових бандерівців.


Це просто дивовижно як далеко він від реальності знаходиться.

Он просто ебанулся. Его действия не нужно оценивать с точки зрения прагматизма. Надо думать, как его остановить.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Его действия не нужно оценивать с точки зрения прагматизма.

Він образився на Захід що вони не хочуть визнавати його як авторитет.
Ображенка сидить ображений і просто любим способом намагається довести що він не жалюгідний і цей Мордор що він створив - найсильніша держава світу.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Він образився на Захід що вони не хочуть визнавати його як авторитет.
Ображенка сидить ображений і просто любим способом намагається довести що він не жалюгідний і цей Мордор що він створив - найсильніша держава світу.
Шото аляскинских алеутов от нацистов он не бежит спасать...
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Шото аляскинских алеутов от нацистов он не бежит спасать...

Так у нього Захід починається на українському кордоні, і на польському.

Людина мислить до цих пір категоріями генштаба СРСР. "До середини Берліна - наше".
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Он просто ебанулся
Там с ним вместе все кацапі йобнулись, и давно.
Я еще в 2007 писала в Политике, что кацапня готовится к войне. Кто меня слушал только...
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

а теперь важное.
ГУР дает списки личного состава летунов, которые бомбят Украину.
ищите по фамилиям и частям родню уродов в сетях (ВК, ФБ, Тиктоки/Инста), и давайте им ссыли на "работу" мужей, братьев и отцов ( читаем -пидаров).
Либо находите в сетях паблики/группы этих населенных пунктов-далее алгоритм тот же.

начали.
Хабаровский край, Дземги (Комсомольск на Амуре?)


⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Беларусь, Барановичи, 61 авиабаза

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

18 штурмовой авиационный полк, Приморский край (Черниговка,Новосельское,Воздвиженка).

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.



объективки

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Він образився на Захід що вони не хочуть визнавати його як авторитет.
Ображенка сидить ображений і просто любим способом намагається довести що він не жалюгідний і цей Мордор що він створив - найсильніша держава світу.
это первая причина: кисо обиделос, оно ж альфа сцавец. ок. нехай. 2. норот там тупой, што ему тот соловьёв папиздит, всё схавает. Поэтому стратегия переговоров должна/может быть, ок чувак, ты падебил. А эти, гм, хахлы, пасатри так зассали, что побежали к своим заокеанским хозяевам мыть сортиры, но мы же не звери, пусть помнят нашу доброту, пусть кормят теперь этих бездельников из крыма и дамбаса. Хай с ними сами ебуца. Муахаха, ты всех победил, смотри какой смишной байден, теперь пей таблеточку.

Главное, чтобы это кто-то мог ему внушить.
 
Назад
Зверху Знизу