Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 13522
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 13522
Він забрав свою Шебу і був такова Байрон...мое сердце упало и осталось у его священніх лапок














