Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.03.2012
Повідом.: 30610
Реєстрація: 23.03.2012
Повідом.: 30610
Да наздоровья!Просвітлений відпрацював негативну карму. Випив свою гірку чашу. Йому нічого більше відпрацьовувати. Він більше не страждатиме ніколи.

