Тут могла бути ваша реклама

У Українців найдовші!

  • Автор теми Автор теми -=X-RAY=-
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 80697
У Українців найдовші!

egh2eh.webp
 
а на последнем месте Хруй.. напомни, сколько у тебя см, полтора или два?

Навіть мій собака що здох двадцять років тому жартував влучніше :нудно:

А ти шо, впізнав в собі кацапа завдяки цій статистиці?
 
Я знал!!! Я чувствовал!!! Я был уверен, что я американец! Спасибо, побежал с линейкой в консульство за гринкартой!

Пффф! Кожен українець стає американцем коли падає температура повітря :)
 
Так рейтинг серед людей

Ученые Оксфордского университета (Великобритания) и Института истории человека Макса Планка (Германия) пришли к выводу, что Homo sapiens эволюционировали сразу из нескольких групп архаичных людей, обитавших в Африке.

Чи твоє походження безпосередньо від мавпи?
 
Мене створив Творець!
Мавп і негрів з азіатами - також він.
Ніхто з нікого не походив. По образу і подобі (с)

Хм... версия. Можешь заделать новый культ, в духе креационизма. С поклонниками и поклонницами. William Dembski - в помощь.
 
Я не вірю в теорію еволюції.
Я вірю в створення нас Творцем чи Творцями за для якоїсь мети як робочу силу.
Тому ми такі різні - бо кожна модель адаптована для свого середовища.

Сліди роботи присутні досі:

cafjg9.webp
 
Назад
Зверху Знизу