Статус:
Offline
Реєстрація: 10.04.2011
Повідом.: 521
Адреса: Україна, Харків.
Реєстрація: 10.04.2011
Повідом.: 521
Адреса: Україна, Харків.

- 🟡 20:37 Відбій тривоги в Харківська область.Зверніть увагу, тривога ще триває у:- Куп’янський район- Харківський район- Липецька територіальна громада- Вовчанська територіальна громада#Харківська_область
- #174981
Чотири роки президентства Порошенка: головні досягнення та невдачі
Рівно чотири роки пройшло з того моменту, як 7 червня 2014 року Петро Порошенко склав присягу президента України. Тож традиційно річниця його інавгурації є гарним приводом підбити підсумки роботи діючого глави держави, котрий, що не є секретом, планує йти і на другий президентський термін.
Загальні тенденції
найкраще, на думку експертів, президент протягом року справлявся із провадженням зовнішньої політики (6,5 бала), найгірше – із реалізацією кадрової політики (3,2). Взаємодію з парламентом експерти оцінили в 5 балів, взаємодія з урядом отримала 5,2, врегулювання збройного конфлікту на Донбасі – 4,9, виконання функцій гаранта Конституції та прав і свобод громадян – 4,8, проведення реформ – 4, взаємодія із суспільством – 3,6, ну і виконання передвиборних обіцянок оцінене ще нижчим балом – 3,5.
ТОП-5 досягнень
- посилення обороноздатності країни та продовження реформування української армії
- зовнішня політика та запровадження у червні 2017 року безвізового режиму із країнами
- ще не здобуток, а лише намір – щодо створення в Україні єдиної помісної церкви. В принципі, надання Константинополем томосу українським православним може взагалі стати історичним досягненням всього президентства Порошенка, навіть затьмаривши вікопомний безвіз.
- домовленість щодо постачання летальної зброї із США.
- продовження режиму санкцій проти Росії та збереження навколо даного питання міжнародної коаліції, попри будь-які політичні й економічні трансатлантичні суперечки.
ТОП-5 невдач
Тим більше, критикувати Порошенка дійсно є за що, і це в черговий раз підтвердило наведене дослідження Фонду “Демократичні ініціативи”. Найвагоміші претензії президенту експерти висувають щодо відсутності прогресу у боротьбі із корупцією, що виглядає цілком очікувано. Адже практично у всіх соцопитуваннях наступною проблемою, яка найбільше хвилює широкий загал українців після російсько-української війни, зафіксовані саме антикорупційні
пробуксовки влади.
- - блокування процесу створення спеціалізованого Антикорупційного суду,
- вимога щодо е-декларування антикорупційних активістів та членів неурядових організацій.
- повільний загалом темп реформ,
- недостатній рівень комунікації із суспільством з одночасним падінням народної довіри до Порошенка. Втім, і те, і інше взаємопов’язане, адже без налагодження дієвої комунікативної функції про любе реформування ніхто не знатиме, навіть якщо воно реально відбувається. Приміром, низька ефективність влади в інформуванні стосовно тієї ж самої медичної реформи створила стійке враження про її хибність. А “на горіхи” отримують не стільки в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун або прем’єр Володимир Гройсман, скільки гарант Конституції.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
"не кажи просто брехню, а одразу кажи чому все саме так і було"©
Про перелік досягнень поки промовчу. Хоча
Про "невдачі", брехня:
"відсутність прогресу у боротьбі з корупцією" -

"блокування АС" -

"є-декларировання для антикорупционерів" -


"повільний темп реформ" - знову

І маніпуляція:
"недостатній рівень комунікації із суспільством" - вчергове

Мова йде не про якісь там комунікації, а про звичайну державну пропаганду, якої в Україні майже нема.
Порох просто "рота не закриває", при чому як наззовні так і в середені, усі чотири роки. Але цього замало, нажаль. І це не невдача влади, а наша спілна біда
