4000 грн на місяць

Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
- Це були 11,5 мільйонів документів (Panama Papers), які отримала мережа ICIJ, і з якими ми могли працювати. Ми шукали протягом дев’яти місяців всі документи, які є в цьому архіві щодо України. Там був пошук – це могли бути прізвища, адреси, назви фірм. Тобто дев’ять місяців ми в цьому архіві вишукували всі згадки про нашу країну. Зокрема щодо України виокремили близько п’яти-шести великих історій.

Перша, найвідоміша – про офшорну компанію президента Петра Порошенка. Це була найбільша історія, яку також опублікували міжнародні медіа, оскільки вона стосувалася чинного президента України.

Друга історія була про чинного мера Одеси пана Труханова, яку робив мій колега Дмитро Гнап. Ми також знайшли його офшорні компанії, які забудовують Одесу, хоча він заявляв, що ніби непричетний до цього, і також згадку, що він може бути російським громадянином.

Також ми робили матеріал про Бориса Колесникова, колишнього віце-прем’єра, його кондитерську фабрику.

Ще були деякі згадки в архіві про Павла Лазаренка і Юлію Тимошенко. Згадки були дуже побіжними, але ми все ж таки зробили матеріал.

Наразі ми готуємо ще один матеріал про виведення грошей з банку, який був дотичний до сина і друга колишнього президента Віктора Януковича.

...

Такий спосіб розповідання історії (фільм «Подвійне життя Президента»), сторітеллінгу був обраний спільно – ми, The Guardian, Süddeutsche Zeitung вийшли з однаковою концепцією. Це були вирішено нами разом.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
B-flat сказав(ла):
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
" rel="nofollow
Ето всьо проіскі ФСБ, ані нє такіє. :увага:
 
Личку глянь. :)
 
Rigij_Lev сказав(ла):
А кто такая копчёная фея , всё-таки?

Ой, тут чего только не бывает! Меня тут чуть на моей постоянной оппонентке, Дарье, чуть не женили. Стоит мне с какой то дамой пообщаться и уже вердикт на бракосочетание готов. Да разве только это.
Ого, Лева, они тебе завидуют. :)
Вишь, даже тетку шоколадную специально в тему запускают.
 
Ыыы. :)
Шо надо КопченуюФею с ШокоФеей64 познакомить, возможно, из обоюдная любовь к шоколаду и всему, что с этим связано, соединит их одинокие сердца и унесет на волнах истинной страсти в шоколадный рай. :D


А кто такая копчёная фея? Хотелось бы на форумной свадьбе по бывать.

Димокс им сервиз подарит. :)
О, два пузатых одиночества совокупились в алкогогольных фантазиях ? :D:D
Может в личку перейдёте , выпендриваясь у кого фантазийная пиписка длиннее ?

Кстати, женщин алкоголизм затягивает много быстрее, чем мужчин.
Ты б завязывала, Обсветлённая :іржач: , если ещё не поздно.
 
Сьогодні о 10:13•Тиждень.ua
Генеральна прокуратура України підозрює голову та членів Антимонопольного комітету України у хабарах від цигаркового монополіста "Тедіс Україна". Про це стало відомо з ухвал Печерського райсуду міста Києва від 9 квітня, куди ГПУ звернулася в рамках кримінального провадження від 17 травня 2016 року.

За даними, у центрі схеми з виведення фірмою "Тедіс Україна" коштів до Росії була оборудка з наданням фінансової допомоги 11 фіктивним фірмам на суму 2,51 млрд гривень.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Рік Уряду Гройсмана.

1. Відродження національної економіки.

-за даними Держстату в травні цього року інфляція пришвидшилась по зрівнянню з аналогічним періодом 2016-го року до 15, 1% по зрівнянню з 14.2%.

-ріст споживчих цін пришвидшився на 3.9%

-більше усього виросли ціни на воду і опалення 88.9, е/е -63,7%, природній газ 42%.

Квартальний приріст реального ВВП за підсумками першого кварталу 2017 року буде нульовим або навіть від'ємним порівняно з показниками четвертого кварталу 2016 року.

Отже відродження не відбулося.

Читайте також: "Стою на асфальте я в лыжи обутый". Про Гройсмана и народ Украины

2.Підвищення соціальних стандартів:

-мінімальна пенсія та прожитковий мінімум для непрацездатних осіб на сьогодні складає 1247 грн ($46) на місяць, або $1,5 на день.

Разом з тим, згідно зі стандартами ООН, рівень бідності починається нижче щоденних витрат у $5. Таким чином, анонсоване «підвищення соціальних стандартів» полягає в надбавці розміром у 65 грн на місяць, або $2,4 за нинішнім курсом.

Українці зіткнулися з колосальною соціальною катастрофою, і буквально вимушені існувати на межі виживання. Надбавку в розмірі 65 грн до мінімальної пенсії не можна називати підвищенням соціальних стандартів.

- 60% українців живуть за межею бідності;

- кожен другий пацієнт в Україні відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей.

Не відбулося.

Із обіцяного Уряд Гроймсна не виконав жодного пункту.

Резюме: Уряд у відставку!!
 
attachment.webp

Шоколадная стройняшка Рябко патрулирует кущи малины от хрущей. :)
Фото из рябкопрофиля.
 
Немного гордости:
Вчера, 11 апреля, Национальная сборная команда Украины по футзалу одержала волевую победу над командой Хорватии (2:1) в рамках основного раунда отбора Евро-2018 и пробилась на континентальное первенство в Словению. Об этом сообщает пресс-служба Федерации футбола Украины.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Згадав анекдот, трохи не в тему, але є про сервіз:
Поліційне зведення: - в оселю до бабульки увірвалися грабіжники та пограбували її. Було вкрадено триста грн. та антикварний чайний сервіз. Таким чином загальна вартість вкраденого склала триста п'ять грн.:D

В мене є такий сервіз, дарунок покійної тітки. Позолота, на свята дістаємо. На одній із тарілок є щербинка, треба заміну знайти. :(
 


Ыпать-стыбать, отэто жадность и покуда они у власти перемен не ждите.
 
bec7jf.webp


Отпускные также будут 288 тыс. грн, а пенсия - 230 тыс. грн.
 
На осовременивание пенсий дополнительно необходимо 11-12 млрд гривен в 2017 году, - Рева
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу