4000 грн на місяць

Україна на переломі


трамадолишь?

*******
сегодня заехали в Караван
Давненько там не были. Удивило, что комплекс пустой стоит ( в сравнении с взад) - людей нет ни в фуде, ни в тряпках, хотя везде sale-sale-sale

Интересно, где люди одежду берут, если в Глагне тема, что и барабан пустой
 
трамадолишь?

*******
сегодня заехали в Караван
Давненько там не были. Удивило, что комплекс пустой стоит ( в сравнении с взад) - людей нет ни в фуде, ни в тряпках, хотя везде sale-sale-sale

Интересно, где люди одежду берут, если в Глагне тема, что и барабан пустой

Я лично покупаю на американских сайтах. И таких много. Многие покупают заграницей при случае- по любому дешевле.
 
Я лично покупаю на американских сайтах.
А я на пакістанських,... в "секонд-хенді". Теж по любому дешевше.



Фото дня, на якому показані дружбани, захисники Вітчизни.
13669226_309095392762818_6075821708850554080_n.webp
 
Останнє редагування:
Нарешті після двох з половиною років війни при фактичній відсутності армії відповідно загрозі
Мамчур: В Україні думають над тим, як озброїти усіх військовозобов’язаних



Ці жлоби при владі все роблять з оглядкою на Москву.
Росія чекала, що в Україні заборонять "хресну ходу", - Нищук
 
Останнє редагування:
Полиция планирует закупить по Киотскому протоколу авто на сумму свыше 900 млн гривен, - Семерак
Паразити знову викидають гроші на вітер. Краще б закупили ліцензію та технологію виробництва сучасних твердопаливних котлів, в тому числі для сміттєпереробних заводів.
 
:confused:немка сожгла себя в Запорожье

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.



 
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Очень грамотная ротация была, все быстро.. Посмеялись, что бойцы тащили с собой котов и собак)))...Везут кучу котов и собак, что подобрали )) Собаки нормальные, понятливые и гордые ошейниками. А котяры орут, их по коробкам паковали. Кое- кто позаботился клеточки купить и даже поводок для кота, нагрудник.
dff3c5df875448a4d4880.jpg


Построились на станции - ржач. У тех собаки в строю, у других клетки, у кого коробка орет, у кого щенок из-за пазухи торчит...воины света, блин ))))) -ВОИНЫ СВЕТА!!!
23997679.webp
 
при совке притча была- вы делаете вид, что нам платите, мы делаем вид, что работаем
При якому "совкє"? Це був елемент культури "рашен" протягом всього її існування - "работа не волк...". Почитай Л.Толстого, неук, як там "трудяги" нові закуплені поміщиком плуги ламали. В москалів ментальна лінь з їх "золотою рибкою" та "самоходною піччю" для Ємєлі. Зате в цих дикунів добре розвинуте інше - "хочешь жрать, бери оружие и грабь соседей".
 
Вот и тебя ждет такая судьба,если мужика себе не найдешь:D

информативный пост для темы
Не пойму или предлагаешься или хочешь сказать, что Украина впереломалась к туда, что все разведенные?)

Она просто не секунду представила Украину в Европе. ;)

такой мотив протеста сми афишировать не будет)

Як ти не встиг його розвалити?

хоть один толковый пост от тебя))
 
вялотекущая - она такая, временами чел может быть вполне нормальным и адекватным...
І звідки ця істота знає такі тонкощі? Досвід, мабуть, не пропадає.
А чого це на цьому сайті москальський час? Це по Фрейду чи по франковому "Фарбованому лису"?
 
Суть олігархічних ЗМІ, які оплутали Україну і "водять її за ніс". Сьогодні на 1+1 якийсь жлоб на москальській мові нещадно "мочив" Черновецького та Ко, викриваючи злодійства цієї банди. При цьому ці жлобські поцріоти ніколи й словом не обмовилися про історію банди Коломойського. Ось така вона "свобода слова", коли жлоби з відомих "кварталів" знущаються над образом Яника, який вже не може дати їм здачі, заполонивши наш ефір примітивним гумором в стилі Райкіна та Штепселів, які знали межу дозволеного і при цьому заробляли шалені грошенята. А для постколоніального бидла є тільки одна "свобода слова" - писати скарги, які автоматично викидаються в смітник, або йти з "коктейлями Молотова", коли вже ситуація зовсім допече.
 
переименуйте тему ".... писля пэрэлома"
 
переименуйте тему ".... писля пэрэлома"
Як не перейменовуй, а ти залишишся все рівно в ролі Мауглі, постколоніального мутанта, якого виховала москальська зграя.



Проаналізувавши цей форум, можна прийти до такого висновку - Путін менше страшний для України ніж наше внутрішнє жлобство, для якого рідна мова є такою дрібничкою.
 
Останнє редагування:
Ковбасний біженець, що ти забув в цій темі? Ти історію племені гуронів вже вивчив?
 
Та це творіння Троєщини зовсім тупе. Нагадую. що підготовка до війни та сама війна інтенсифікувала науку 3-го Рейху, Японії, США та СССР. Та й нам, для прикладу, варто розробити нове озброєння чи захист від нього або хоч створити свою програму управління "Стугною" взамін білоруської.
"Воєнний стан в країні заморозить будь-які видатки на науку і культуру, які і без того у нас в занепаді", - зазначила Савченко.
 
Цю пройдисвітку, в якої гонору на Мерседеса, а розуму на Запорожця, вже пора після москальської тюрми в українську саджати.
Савченко намерена поехать в Донбасс для переговоров с представителями ОРДЛО
 
Назад
Зверху Знизу