_pasha
P
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
даже в под московии сам видел в 1989 году.ТС, я тебе открою секрет, кацапы хоть и называют нас салоедами, но при этом сало жрут тока так
гіндони й членосмоки!!!Падлюки.
инициатива наказуема

гіндони й членосмоки!!!

Ось кажуть, що українці їдять сало, а інші народи його викидають? Припустимо росіянин (хай йому грець) зарізав свиню, м'ясо, милиці, шкіру та таке інше забрав, а сало взяв, тай кинув на смітник? Так виходить. Або, наприклад, хранцуз, цей, щоб не викидати сало взагалі, не буде годувати кабанчика, аби те не наросло. Ніколи я в це не повірю.
Сало їдять всі і всюди, і так його жруть, аш гай шумить. А над нами, українцями насміхаються, нібито тільки ми його і їмо. Падлюки.

то русьсьсьським нельзя..
а евреям можно..

как раз таки евреям можно сало есть. Но они не будутевреям как раз нельзя сало есть


Исполняй...![]()




а ты не читай глупости всякиеФедя! Ну, шо ви такое говорите....
а ты не читай глупости всякие


Ади.... Вот просто... Нет слов...
Ода... Всем одам ода....![]()
Короче, любишь ты сало, да?...![]()
І вдень ївби, і ввечері ївби... і вночі 
Та весь пиздец!І вдень ївби, і ввечері ївби... і вночі
їбаївби...![]()

как раз таки евреям можно сало есть. Но они не будут
а мусульманам нельзя![]()


А как же - холестерин?...![]()
В мене є протівоядіє-ГОРІЛОЧКА!![]()

Растворяет холестерин в крови?...![]()
