11004452 Привіт! Статус: Офлайн Реєстрація: 27.08.2011 Повідом.: 17 24.11.2011 🟢 13:37 Відбій повітряної тривоги #1 чё за клеймо? немогу разобрать....если кто в курсе...подскажите))) Вкладення DSC06788.webp 7.8 КБ · Перегляди: 120 DSC06789.webp 3.1 КБ · Перегляди: 136