Схоже з того, що у русні ще не здохла економіка і досі десь знаходять яку ніяку техніку, обєективно раніше наступного літа війна не закінчиться, бо схоже, що русня буде воювати пока в них повна дупа не настане, чи трапиться щось, що ми (не причетні до держтаємниць) не знаємл, як то смерть ху**ла...