Доброго дня,
Недавно придбав бойлер Electrolux formax dl 100л, для того, щоб розмістити горизонтально (є в нього така можливість), я розташував його з виходом з'єднань зправа (вхід: холодна згори, вихід: гаряча знизу.). Виставив температуру на 55 градусів (еко режим), 3 ступінь нагріву...