Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
🎉 Форуму - 23 роки!
З нагоди 23-річчя форуму даруємо знижку 23% на рекламу!
Використовуйте промокод 23YEARS під час замовлення реклами та отримуйте знижку 23%.
Промокод діє до 1 вересня 2026 року.
Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати https://www.google.com/chrome/
как не странно в Киеве такое есть и нормально они себя чувствуют, в начале катались на китайцах скутерах,сейчас все на Хондах,Сузуки не меньше 250 сс которые б,у, по 3 тыс$, в Донецке такое есть с ними уже переговорили будет и в Харькове такое!!
в харькове тысячи бизнесменов которые обмениваютя документами отвозя лично или их работниками,мы упростим их жизнь!!Я бы не сказал что так много нужно вложить по деньгам!!!Рискнуть стоит!!
предлагаю в харькове открыть мото такси,мото почту (БФ)
предлага с харькове открыть мото такси,мото почту
Оказавшись в беспросветной пробке, Вы наверняка завидовали мотоциклистам, с легкостью преодолевающим дорожные заторы .
Доставка почты в течении 30 минут в любую точку Харькова!!!