якщо Ви регулярно отримуєте проіндексовану орендну плату, то всі питання про підписи та недійсність доовору спростовуються, тим паче, що бабусі вже немає. якщо оредар несплачує орендну плату або затримує її виплату, то Вам пряма дорога до суду де договір буде розірвано.