не по-китайски это. аятоллы-очевидно; Кремль - highly likely; есть у меня одно конспирологическое предположение, но постерегусь его излагать-слишком цинично уж.
Чого це не по китайськи? Нещодавна, Китай, типу - замірив іран з СА, а там конфлікт віковий.
З якого бодуга Сі вошкатись в муслімських розборках, що й на диво успішно?
Китай не хоче сам палитись, але - підтримує і Іран і Північну Корею.
Я не здивуюсь, якщо через місяць - товстий хуй якусь хуйню запустить, або по Японії, або по американському судну.
Хтось послідовно розпалює пожежі конфліктів. Конспірологічних теорій в мене немає, бо вся конспірологія вбивається об тупість людей, і достатньо складні для конспірології схеми - проста не існують... люди не роблять такі схеми.
Є обмежена кількість країн, які протиставляють себе західній культурі, і всі ці країни на підсосі в Китая. Були в СРСР, але, зараз сам срср - на підсосі в Китаю. Китай при цьому - не палиться, і формально робить вигляд, що то взагалі не його справа.