Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: Для цієї функції наразі потрібен доступ до сайту за допомогою вбудованого браузера Safari.
Я, вообще-то спрашивал о том, был ли убиенный убит на месте нападения на того, кто его в итоге убил, или же он был настигнут в процессе ретирования с места нападения. Этот нюанс крайне важен для квалификации "превышения пределов самообороны".
Так посадят или нет? Так всё сложно, пипец...Как вообще определить момент когда нападение уже прекращено если нападавший вот он, рядом, и фиг его знает что у него в мозгах? То есть звизданул человек тебя сзади, стоит, улыбается, матом кроет, это значит что ему промеж рогов уже нельзя зарядить, дабы обезопасится от белочки в его голове?Я ж говорю кругом одни юристы. Почитал соответственную тему
Мнение "дебилыбля",нас не интересует, как и чуркина...
Интерсно вот что, где и когда глава МИД Нидерландов начал требовать просто компенсации?...
А Вам, про ету хню рассказал "конь" на газете.сру.
И Вы притащили это сюда.
Где речь Главы МИДа Нидерландов?
Так посадят или нет? Так всё сложно, пипец...Как вообще определить момент когда нападение уже прекращено если нападавший вот он, рядом, и фиг его знает что у него в мозгах? То есть звизданул человек тебя сзади, стоит, улыбается, матом кроет, это значит что ему промеж глаз уже нельзя дабы обезопасится от белочки в его голове?
дабы обезопасится от белочки в его голове?
Ст. 36 Необхiдна оборонаЯ ж говорю кругом одни юристы. Почитал соответственную тему, пипец там бредятину несут. Так же как и в твттере и фейсбуке на эту тему. Ну прям все все знают. А почитать статью УК о необходимой обороне, а лучше комментарий к ней, ума не хватает. Хотя там все расписано на уровне третьего класса средней школы.
Превышение пределов необходимой обороны может быть только в момент нападения и в условиях самой обороны -- с (время 1) и до (время 2). С момента прекращения нападения (Время 2+) потерпевший теряет право на оборону вообще. С этого момента, потерпевший может пользоваться правом на задержание преступника, если тот успел совершить преступление. Там другие условия.
Давайте лучше квантовую теорию отожжем.
Ст. 36 Необхiдна оборона
То есть того что он до этого уже явным образом напал, нанеся удар сзади, это не может считаться явным признаком нападения?То, что у него в голове, это только ему понятно. Есть такое понятие -- мнимая угроза нападения, когда Вам кажется, а он и не думал. Нападение должно быть явным.
Много слов в мой адрес.
Покажите где, по Вашей ссылке, Нидерланды, и даже Австралия Требует компенсации?
Теза про корупцію в Україні створює зручну для Заходу картину «ми і вони»: вони - погані, корумповані українці, і ми - чесні, добропорядні європейці та американці. Російська пропаганда спромоглася розповсюдити цей образ України, аби звести її до рівня безнадійно провальної держави, яка не вартує уваги Заходу.
Автор: Олександр Мотиль, професор політології та експерт з української політики в університеті Ратгерс (США)
Міф №1. Корупція – найбільша загроза існуванню України
У жодному разі, ні.
Десятки тисяч російських військовослужбовців, з танками та артилерією, розташовані вздовж південного та східного кордонів України, - ось що єдина загроза існуванню України. Якщо Володимир Путін віддасть наказ, вони вторгнуться і, можливо, знищать значну частину країни. Корупція, порівняно з цим, може спустошити українські інституції, але лише в довший проміжок часу.
Міф №2. Корупція – це перешкода реформам.
Україна розпочала вражаючі політичні, економічні та соціальні реформи після революції на Майдані 2014 року.
Демократичні установи зараз повноцінно функціонують і більше не є вихолощеними; банківську систему полагоджено; ціни на енергоносії підвищено до ринкового рівня, а енергетичну залежність від Росії ліквідовано. Державні закупівлі зараз відбуваються прозоро; бюрократію обмежено; система охорони здоров’я налагоджується; у сфері освіти відбуваються ретельні реформи.
Якщо корупція робить реформування неможливим, то як же Україна могла все це здійснити?
Міф №3. Корупція – найбільша перешкода прямим іноземним інвестиціям.
Аж ніяк. Кореляції тут нема. Україна мала бум прямих іноземних інвестицій під час корумпованого, але про-демократичного президентства Віктора Ющенка у 2005-10 роках, зниження під час надзвичайно корумпованого і диктаторського президентства Януковича (2010-2013), та фактично повну зупинку з 2014 року.
Нинішня влада є менш корумпованою та найбільш демократичною з усіх попередніх, але інвестори тримаються подалі – через війну на Сході України.
Міф №4. Корупція – найбільша перешкода економічному зростанню.
Нонсенс. Якби це було правдою, то країни з високим рівнем корупції, такі як Бразилія, Росія, Індія чи Китай, - що займають 76-те, 119-те, 76-те та 83-тє місце з 168 країн у рейтингу сприйняття корупції, складеному Transparency International – не мали б значних показників зростання економіки.
Що ж до України, яка в цьому рейтингу 130-та, то її темпи зростання були від’ємними в 1990-ті, позитивними в наступному десятилітті та глибоко негативними з 2014 року. Корупція тут ні до чого. Скорочення в 1990-ті було наслідком падіння радянської економіки; наступне зростання відбулося попри корупцію в Україні; а скорочення після 2014 року було наслідком російського вторгнення у Крим та на східний Донбас.
Міф №5. Корупція – найбільша перешкода демократії.
Справді? Тоді як Україна зробила переконливі кроки в напрямку консолідованої демократії, починаючи з Помаранчевої революції 2004 року, - попри проблеми з корупцією?
Міф №6. Корупцію можна швидко ліквідувати, застосувавши політичну волю.
Оскільки корупція є, в першу чергу, наслідком роздутого державного апарату та неефективних ринкових механізмів, політична воля та відповідні арешти корумпованих чиновників ніколи не позбавлять від неї самі по собі. Затрати та вигоди від корупційних практик, та, особливо, заохочення або стримування тих, хто хоче долучитися до корупції, повинні змінитися.
Владу та економіку слід спростити й модернізувати. Для цього потрібна певна політична воля, але найбільше тут важать стабільні реформи та час.
То есть того что он до этого уже явным образом напал, нанеся удар сзади, это не может считаться явным признаком нападения?