Харьков Форум
  Харьков Форум > Дневники > _Lilit

Рейтинг: 5.00. Голосов: 2.

Про Зеленського

Запись от _Lilit размещена 15.08.2019 в 15:52
Обновил(-а) _Lilit 15.08.2019 в 17:21

Крихітний смішний чоловічок з хрипким голосом і без жодних морально-етичних гальм. Це все, що на треба знати про людину, яка під час війни взялася здавати країну ворогові. І не само воно до цього додумалося, це ж ясно - за нього все придумали і за нього все зробили, прикрилися ним від ідіотів, котрих виявилося забагато, аби в країни був хоч невеличкий шанс.
Шансу нема.
І виною в цьому всі - і ми, які роками або не голосували взагалі, або голосували за *********ів і злочинців. Але найбільш винне оте злочинне кодло, яке захопило владу в країні.
Це вони завели беззаконня, корупцію, безкарність злочинців, це вони змінили світогляд і світосприйняття українців так, що тим нема за що поважати владу, а з нею часто і саму державу. І довіряти нема кому, навіть одне одному.
Вони стали мільйонерами й мільярдерами, оті безсоромні упирі, вони вкрали майбутнє не лише в нас та наших дітей, але й у кількох прийдешніх поколінь, які, можливо, тепер не народяться - бо в країні, де ці злочинці так комфортно почуваються, немає місця нікому, окрім них. І молоді стараються виїхати звідси, аби народжувати дітей де-інде. А ті діти вже українцями не будуть...
І оці упирі вирішили, що Україна, знекровлена війною, Україна, яка поховала і продовжує ховати щодня найкращих своїх синів і дочок, вже не опиратиметься. А тому - тепер маємо ОЦЕ. А це цим порожнім місцем - Беня, Пінчук, Ахметов та інші фігуранти. Ніде не ділися, такі ото нові обличчя.
А прикриває їх смішний маленький чоловічок. І чудово знає свою роль. Безпринципний, жадібний і бидлуватий недоумок, для якого є лише бабло, і воно понад усе,а не Україна.
То оце ще одна війна, та чи виграє у ній Україна...мабуть, ні.
Размещено в Без категории
Просмотров 454 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

 


© 2003–2020, Харьков Форум™