Харьков Форум
  Харьков Форум > Дневники > Мудринки до кави.

Оценить эту запись

Завищуйте свої очікування.

Запись от Zvuryatko размещена 2.12.2017 в 13:07

Коли у вас зовсім немає грошей, здається, що ви мало чого можете досягти. Однак ми неодноразово бачили, що найкреативніші ідеї народжуються, коли у вас немає розкоші великих бюджетів.
Багато років тому ми захотіли встановити відеоекрани в спинках крісел у всіх літаках Virgin Atlantic. Особливо ми хотіли реалізувати це в салоні економ-класу, щоб кожен міг насолоджуватися якісними розвагами і відволіктися від хвилювань, пов'язаних з польотом. Жодна авіакомпанія раніше такого не робила, і ми почали працювати з декількома виробниками, щоб реалізувати цю ідею. Хоча у нас були свої задумки, і технології ставали все більш розвиненими, вартість здавалася неосягненною. За первинними оцінками, проект обійшовся б нам в $ 10 млн - суму, якої у нас, маленької починаючої авіакомпанії, просто не було.
Незважаючи ні на що, я пішов і став намагатися здобути ці десять мільйонів всюди, де тільки приходило в голову. Але я не зміг знайти жодного банку, який видав би нам кредит, і це було гірким розчаруванням. Я сидів, відчайдушно намагаючись подумати, як все-таки це реалізувати. І тут мене осінило. Нам не потрібно встановлювати відеоплеєри в салоні, щоб поліпшити наш чудовий сервіс. Нам потрібно розширити авіакомпанію як таку. Я подзвонив в «Боїнг» і запитав: «Чи не могли б ви надати нам 12 нових 747-х»? »Вони сказали, що зроблять це з радістю. Я сказав, що угода у них в кишені, якщо вони готові будуть встановити екрани в сидіння кожного літака. Вони з радістю погодилися. І ось після провальної спроби отримати кредит на $ 10 млн нам вдалося отримати кредит на $ 2,5 млрд. Незабаром у нас з'явилися зовсім нові літаки, прекрасні відеоекрани в спинках крісел, і ми на кілька років випередили British Airways в плані інновацій. Довгі роки кожна дитина, яка хоча б один раз літав з Virgin, скаржився весь політ, якщо йому доводилося летіти якийсь інший компанією.
Ким би ви не були - підприємцем, бізнес-лідером або клієнтом, - важливо, щоб ваші очікування були високими. Топтання на місці та компроміси по частині якості не ведуть до інновацій.
Річард Бренсон
Размещено в Без категории
Просмотров 619 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

 

Часовой пояс GMT +3, время: 02:54.


Харьков Форум Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.