Харьков Форум
  Харьков Форум > Дневники > colomac

Оценить эту запись

Запит на інформацію

Запись от colomac размещена 16.03.2016 в 22:49

Зробити запит на інформацію — це просто (інфографіка)
Ви знаєте скільки вам коштувала лавочка біля під'їзду? Ні?
То зробіть запит до міськради. Це не забере багато вашого часу.
"Центр Політичних Студій та Аналітики" створили інфографіку про те, як можна подати запит на інформацію, і яким чином він має бути оформлений. (goo.gl/CNEZg8)
Запитати можна будь-яку інформацію, яка вже є в наявності: документи, рішення, відомості про окремі факти діяльності.
З власного досвіду зауважимо, що технічний відділ Харківської міськради намагається не визнавати запити надіслані електронною поштою чи за допомогою інших сервісів, окрім форми на сайті міськради, трактувати такі запити як звернення громадян.
Різниця між запитом на інформацію і зверненням громадянина в тому, що на запит мають відповісти протягом 5 робочих днів, розкрити вже наявну інформацію або повідомити аргументовану причину затримки. У зверненні ж ви можете внести пропозицію чи попросити створити аналіз якихось данних, якого ще нема, але відповіді доведеться чекати до 30 робочих днів.
Щоб ваш електронний запит помилково не ідентифікували як звернення, пропонуємо вам підкреслити в тексті, що це є саме запит, і ви очікуєте відповіді у передбачений законом термін, послатися на зміст статті 19 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", в якій містяться вимоги до оформлення, а також нагадати про ст. 3 цього ж закону, яка гарантує максимальне спрощення процедури подання запиту та отримання інформації і юридичну відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації. Тоді ваш запит таки вдовольнять згідно законодавству.
Запитуйте, дізнавайтесь важливі подробиці господарчої діяльності та виховуйте відповідальну владу.
Размещено в Без категории
Просмотров 855 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

 


© 2003–2020, Харьков Форум™