Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 28.09.2005, 11:50   #1
dimas
Нездешний
 
Аватар для dimas
 
Регистрация: 31.08.2004
Адрес: Харьков, УКРАИНА
Сообщений: 22,985
  Facebook
тарифів на послуги з утримання будинків і споруд...

Ваще-то опубликование такого в мои обязанности не входит, но всё-таки...

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ


Від 21.9.2005 р. № 1127
м. Харків

Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-експлуатаційних підприємств комунальної власності територіальної громади м. Харкова


З метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, поліпшення якості цих послуг, на підставі Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, керуючись ст.ст. 28, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-експлуатаційних підприємств комунальної власності територіальної громади м. Харкова:

- ДКВЖРЕП Дзержинського району (додаток № 1);
- КВЖРЕП № 2 Дзержинського району (додаток № 2);
- КВЖРЕП Жовтневого району (додаток № 3);
- КВЖРЕП № 1 Київського району (додаток № 4);
- КВЖРЕП № 2 Київського району (додаток № 5);
- КВЖРЕП Комінтернівського району (додаток № 6);
- КВЖРЕП Ленінського району (додаток № 7);
- КВЖРЕП № 1 Московського району (додаток № 8);
- КВЖРЕП № 2 Московського району (додаток № 9);
- КЖЕП № 171 Московського району (додаток № 10);
- КВЖРЕП Орджонікідзевського району (додаток № 11);
- КВЖРЕП № 2 Орджонікідзевського району (додаток № 12);
- КВЖРЕП Фрунзенського району (додаток № 13);
- КВЖРЕП Червонозаводського району (додаток № 14).

2. Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджені в п. 1 цього рішення, ввести в дію з 01.10.2005 р.

3. Житлово-експлуатаційним підприємствам комунальної власності територіальної громади м. Харкова, вказаним в п. 1 цього рішення, у відповідності з вимогами ч. 2 п. 1 Прикінцевих положень Закону України “Про житлово-комунальні послуги” в термін до 01.01.2006 року укласти договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

4. Головному управлінню житлово-комунального господарства Харківської міської ради (Гриневич Є.О.) забезпечити контроль:
4.1. За розглядом питань, пов’язаних з обсягами та якістю послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
4.2. За своєчасним здійсненням і поданням на затвердження виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розрахунків тарифів для житлових будинків, які приймаються від відомств до комунальної власності територіальної громади м. Харкова.

5. Головному управлінню з гуманітарних та соціальних питань Харківської міської ради (Сорока Л.С.) розробити та впровадити в дію заходи по забезпеченню соціального захисту населення м. Харкова у зв’язку із введенням нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

6. Головному управлінню з гуманітарних та соціальних питань Харківської міської ради (Сорока Л.С.) разом з Головним управлінням бюджету та фінансів Харківської міської ради (Таукешева Т.Д.) передбачити при коригуванні міського бюджету м. Харкова на 2005 рік та в проекті міського бюджету м. Харкова на 2006 рік кошти на часткову компенсацію оплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій соціально незахищеним верствам населення.

7. Доручити прес-службі Харківської міської ради (Баранник О.Б.) забезпечити оприлюднення цього рішення в 7-ми денний термін з дня його прийняття.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника Головного управління економіки та комунального майна Харківської міської ради Черненка Є.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника Головного управління житлово-комунального господарства Харківської міської ради Гриневича Є.О.

Міський голова В. Шумілкін


__________________
Эрдоган хоть и не католик, но первый последовал совету Папы Римского и извинился перед геями.

Последний раз редактировалось dimas; 7.02.2010 в 00:24.
dimas вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Ответ


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 14:16.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics