Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Результаты опроса: отношение к препарату тамифлю
Да принимали 0 0%
Собираюсь преобрести 2 1.59%
Это просто развод населения 124 98.41%
Голосовавшие: 126. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 21.11.2009, 17:11   #41
Аленка зто я
Неактивен
 
Аватар для Аленка зто я
 
Регистрация: 10.08.2009
Адрес: Алексеевка
Сообщений: 251
 
Цитата:
Сообщение от Зафод Библброкс Посмотреть сообщение
Когда-то купили линекс отцу - по рекомендации врача, кстати
Так на вкладыше среди прочих побочных действий значился "анафилактический шок" Думаете, человек после этого стал его принимать (хотя там и было указано "крайне редко")?
Аспирин редко вызывает зпидермолиз - вся кожа отслаивается... Принимали когда-нибудь аспирин?
добавлено
Чаще всего анафилактический шок случается от орехов...
добавлено
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ТАМІФЛЮ
(TAMIFLU®)
Загальна характеристика
Форма випуску
Фармакотерапевтична група
Фармакологічні властивості
Показання для застосування
Спосіб застосування та дози
Побічна дія
Протипоказання
Передозування
Особливості застосування
Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Умови та термін зберігання
Умови відпуску
Упаковка
Виробник
Адреса
Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: озельтамівір: Ethyl-(3R,4R,5S)-4- acetylamino-5-amino-3(1-ethylpropoxy)-1-cyclohexene-1-carboxylic acid ethyl ester, phosphate (1:1);

основні фізико-хімічні властивості: капсули № 2, корпус сірого, ковпачок світло-жовтого кольору з вмістом порошоку від білого до жовтуватого кольору;

склад: одна капсула містить 98.5 мг озельтамівіру фосфату, що еквівалентно 75 мг вільної активної речовини озельтамівіру;

допоможні речовини: пре-желатинізованний крохмаль, повідон К30, натрію кроскармелоза, тальк, натрію стеарилу фумарат
Форма випуску.

Капсули.
Фармакотерапевтична група.

Противірусні засоби для системного застосування. Інгібітори нейромінідази. Код АТС - J05A Н02.
Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Озельтамівіру фосфат є про-препаратом, його активний метаболіт (озельтамівіру карбоксилат) конкурентно й вибірково інгібує нейрамінідазу вірусів грипу типів А та В - фермент, каталізуючий процес вивільнення новоутворених вірусних часток з інфікованих клітин, їх проникнення в клітини епітелію дихальних шляхів та подальшого поширення вірусу в організмі.

Озельтамівіру карбоксилат діє поза клітинами. Затримує ріст вірусу грипу in vitro та пригнічує реплікацію вірусу та його патогенність in vivo, зменшує виділення вірусів грипу А та В з організму. Його концентрації, необхідні для пригнічення активності ферменту на 50% (IC50), знаходяться в нижній межі наномолярного діапазону

Ефективність.

Доведено, що Таміфлю є ефективним засобом профілактики та лікування грипу у дітей (≥ 1 року), дорослих, осіб літнього й похилого віку. На початку лікування не пізніше 40 год після появи перших симптомів грипу, Таміфлю значно скорочує період клінічних проявів грипозної інфекції, зменшує їхню тяжкість та знижує частоту розвитку ускладнень грипу, що вимагають застосування антибіотиків (бронхіту, пневмонії, синуситу середнього отиту), скорочує час виділення вірусу з організму і зменшує площу під кривою вірусних титрів у часі.

При прийманні з метою профілактики Таміфлю істотно (на 92%) і вірогідно знижує захворюваність грипом серед осіб, які контактували, зменшує частоту виділення вірусу та запобігає передачі вірусу від одного члена родини до іншого.

Таміфлю не впливає на утворення протигрипозних антитіл, у тому числі на створення антитіл у відповідь на введення інактивованої грипозної вакцини.

Резистентність.

За наявними на сьогодні даними, при прийманні Таміфлю з метою постконтактної (7 днів) і сезонної (42 дні) профілактики грипу резистентності до препарату не відзначається.

Частота транзиторного виділення вірусу грипу із зниженою чутливістю нейромінідази до озельтамівіру карбоксилату у дорослих хворих на грип становить 0.4%. Елімінація резистентного вірусу з організму пацієнтів, що одержують Таміфлю, відбувається без погіршення клінічного стану хворих.

Частота резистентності клінічних ізолятів вірусу грипу типу А не перевищує 1,5%. Серед клінічних ізолятів вірусу грипу В резистентних штамів до препарату не виявлено.

Фармакокінетика.

Всмоктування

Після перорального прийому озельтамівіру фосфату він легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті й значною мірою перетворюється на активний метаболіт під дією печінкових естераз. Концентрації активного метаболіту в плазмі визначаються в межах 30 хвилин, досягають майже максимального рівня через 2-3 години після прийому й істотно (більше, як у 20 разів) перевищують концентрації про-препарату. Не менше 75% прийнятої внутрішньо дози потрапляє в системний кровоток у вигляді активного метаболіту, менш 5% - у вигляді вихідного препарату. Плазмові концентрації як про-препарату, так і активного метаболіту пропорційні дозі і не залежать від прийому їжі.

Розподіл

У людини середній об’єм розподілу (Vss) активного метаболіту дорівнює приблизно 23 літрам.

Як показали експерименти на хом’яках, щурах і кролях, активний метаболіт досягає всіх основних місць локалізації грипозної інфекції. У цих експериментах після перорального введення озельтамівіру фосфату його активний метаболіт виявлявся в легенях, промивних водах бронхів, слизовій оболонці порожнини носа, в середньому вусі й трахеї в концентраціях, що забезпечують противірусний ефект.

Зв'язування активного метаболіту з білками плазми людини низьке (приблизно 3%). Зв'язування про-препарату з білками плазми людини досягає 42%, що недостатньо, аби бути причиною істотних взаємодій між ліками.

Метаболізм

Озельтамівіру фосфат значною мірою перетворюється на активний метаболіт під дією естераз, що знаходяться переважно в печінці та кишечнику. Ні озельтамівіру фосфат, ні активний метаболіт не є субстратами або інгібіторами ізоферментів системи цитохрому Р450.

Виведення

Озельтамівір, що всмоктався, виводиться, головним чином (> 90%), шляхом перетворення на активний метаболіт, який не піддається подальшій трансформації і виводиться з сечею. У більшості пацієнтів максимальні концентрації активного метаболіту в плазмі знижуються з напівперіодом 6 - 10 годин. Активна субстанція цілком (> 99%) виводиться через нирки. Нирковий кліренс (18.8 л/год) перевищує швидкість клубочкової фільтрації (7.5 л/год), що вказує на те, що препарат виводиться ще й шляхом канальцевої секреції. З калом виводиться менше 20% прийнятого внутрішньо радіоактивно міченого препарату.

Фармакокінетика в особливих групах.

Хворі з ураженням нирок

Немає необхідності зменшувати дозу у хворих з кліренсом креатиніну більше 30 мл/хв. У пацієнтів з кліренсом креатиніну 10-30 мл/хв рекомендовано зменшити дозу до 75 мг Таміфлю один раз на добу протягом 5 діб. Застосування Таміфлю у хворих з термінальною стадією ниркових захворювань на гемодіалізі або на подовженому перитонеальному діалізі та у пацієнтів з кліренсом креатиніну ≤ 10 мл/хв не вивчалося, тому немає ніяких рекомендацій щодо коригування дози.

Хворі з ураженням печінки

Немає необхідності коригувати дозу у хворих з ураженням печінки.

Хворі похилого віку

З урахуванням даних щодо фармакокінетики препарату та переносимості, коригувати дози у осіб похилого віку немає потреби.

Діти

Фармакокінетику Таміфлю вивчали у дітей віком від 1 до 16 років у фармакокінетичному дослідженні з одноразовим прийомом препарату та в клінічному дослідженні в невеликій кількості дітей віком 3-12 років. У дітей молодшого віку виведення про-препаратів та активного метаболіту йшло швидше, ніж у дорослих, що приводило до більш низької AUC стосовно конкретної дози. Прийом препарату в дозі 2 мг/кг дає таку ж AUC озельтамівіру карбоксилату, яка досягається у дорослих після одноразового прийому капсули з 75 мг препарату (що еквівалентно приблизно 1 мг/кг). Фармакокінетика озельтамівіру у дітей старше 12 років така сама, як у дорослих.
Показання для застосування.

Лікування грипу типу А та В у дорослих та дітей віком від 13 років.

Профілактика грипу (після контакту з хворим або у разі підвищеного ризику інфікування вірусом) у дорослих та дітей старше 13 років.
Спосіб застосування та дози.

Таміфлю можна приймати під час іжі або без неї. У деяких пацієнтів переносимість препарату поліпшується, якщо його приймають під час їжі.

Стандартний режим дозування

Лікування

Лікування потрібно починати в перший або другий день появи симптомів грипу.

Дорослі та підлітки старше 13 років. Рекомендований режим дозування Таміфлю - по одній капсулі 75 мг 2 рази на добу перорально протягом 5 днів. Збільшення дози більше 150 мг/добу не посилює ефекту.

Діти. Дітям вагою > 40 кг, які можуть проковтнути капсули, слід приймати препарат по одній капсулі 75 мг 2 рази на добу перорально протягом 5 днів.

Профілактика

Рекомендована доза Таміфлю для профілактики грипу після контакту з хворим на грип - по 75 мг 1 раз на добу перорально протягом 10 днів. Прийом препарату слід розпочинати не пізніше, ніж у перші 2 дні після контакту. Рекомендована доза для профілактики під час сезонної епідемії грипу - по 75 мг 1 раз на добу; показана безпечність препарату при прийманні його протягом 6 тижнів. Профілактична дія триває стільки, скільки триває приймання препарату.

Діти. Дітям вагою > 40 кг, які можуть проковтнути капсули, з профілактичною метою слід приймати препарат по одній капсулі 75 мг один раз на добу перорально протягом 10 днів

Дозування в особливих випадках

Хворі з ураженням нирок

Лікування та профілактика грипу.

Для пацієнтів з кліренсом креатиніну більше 30 мл\хв коригувати дозу непотрібно. Хворим з кліренсом креатиніну 10-30 мл\хв при лікуванні рекомендовано зменшити дозу до 75 мг один раз на день протягом 5 діб, а при профілактиці рекомендовано зменшити дозу до 75 мг через добу. Немає жодних рекомендацій для пацієнтів на звичайному гемодіалізі та подовженому перитонеальному діалізі, у термінальній стадії ниркової хвороби та хворих з кліренсом креатиніну ≤ 10 мл\хв (див “Особливості застосування” та “Дозування в особливих групах”).

Пацієнти з ураженням печінки

Немає потреби коригувати дозу при лікуванні та профілактиці (див. Фармакокінетику в особливих групах)

Хворі похилого віку

Немає потреби коригувати дозу при лікуванні та профілактиці (див. Фармакокінетику в особливих групах)
Побічна дія.

Дослідження у дорослих пацієнтів

При прийманні Таміфлю для лікування грипу у дорослих найчастішими небажаними явищами були нудота і блювання. Вони мали транзиторний характер і виникали, як правило, після прийому першої дози. У більшості випадків ці реакції не вимагали відміни препарату.

Інші небажані явища, що виникали з частотою ≥ 1% при прийманні Таміфлю по 75 мг 2 рази на добу, включають діарею, бронхіт, біль у животі, запаморочення, головний біль, кашель, безсоння, слабкість, носові кровотечі, кон’юнктивіт.

У пацієнтів, які приймали Таміфлю для профілактики грипу, відзначалися болі різної локалізації, ринорея, диспепсія та інфекції верхніх дихальних шляхів.

При використанні препарату поза клінічними дослідженнями, були відзначені поодинокі випадки шкірних висипань.
Протипоказання.

Підвищена чутливість до озельтамівіру фосфату або будь-якого компонента препарату.

Хронічна ниркова недостатність (постійний гемодіаліз, хронічний перитонеальний діаліз, кліренс креатиніну ≤ 10 мл/хв). Вагітність, годування груддю; не призначають Таміфлю у формі капсул дітям віком до 13 років.
Передозування.

На сьогодні випадків передозування не описано, однак передбачуваними симптомами гострого передозування можуть бути нудота з блюванням або без нього.
Особливості застосування.

Даних щодо ефективності Таміфлю при будь-яких захворюваннях, спричинених іншими збудниками, крім вірусів грипу А и В, немає.

При лікуванні та профілактиці грипу у хворих з кліренсом креатиніну від 10 до 30 мл/хв потрібна корекція дози.

Вагітність і лактація

У лактуючих щурів озельтамівір та активний метаболіт потрапляють у молоко. Чи відбувається екскреція озельтамівіру або активного метаболіту з молоком у людини, невідомо. Однак екстраполяція даних, отриманих на тваринах, дозволяє припустити, що їхня кількість у грудному молоці може досягати 0.01 мг/добу та 0.3 мг/добу, відповідно.

Нині даних щодо застосування препарату у вагітних жінок недостатньо, аби оцінити тератогенну або фетотоксичну дію озельтамівіру фосфату.

Зважаючи на це, Таміфлю слід призначати під час вагітності або лактації тільки тоді, коли переваги від його застосування перевищують потенційний ризик для плода або малюка.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Експерименти in vitro продемонстрували, що ні озельтамівір фосфат, ні активний метаболіт не є добрим субстратом для поліфункціональних оксидаз системи цитохрому Р450 або для глюкуронілтрансфераз. Формальної основи для взаємодії з пероральними контрацептивами немає.

Циметидин, неспецифічний інгібітор ізоферментів системи цитохрому Р450, не впливає на плазмові концентрації озельтамівіру та його активного метаболіту.

Одночасне призначення пробенециду призводить до збільшення AUC до активного метаболіту приблизно в 2 рази, внаслідок гальмування активної канальцевої секреції в нирках. Однак, завдяки великому запасу безпечності активного метаболіту, корекція дози при одночасному застосуванні з пробенецидом не потрібна.

Одночасний прийом із амоксициліном не впливає на плазмові концентрації обох препаратів. Одночасний прийом із парацетамолом не впливає на плазмові концентрації озельтамівіру, його активного метаболіту і парацетамолу.

Таміфлю призначали разом з препаратами, що часто застосовуються, такими як інгібітори АПФ (еналаприл, каптоприл), тіазидні діуретики (бендрофлюазид), антибіотики (пеніцилін, цефалоспорини, азитроміцин, еритроміцин та доксициклін), блокатори Н2-рецепторів до гістаміну (ранітидин, циметидин), бета-блокаторами (пропранолол), ксантинами (теофілін), симпатоміметиками (псевдоефедрин), опіатами (кодеїн), кортикостероїдами, інгаляційними бронхолітиками та аналгетиками (ацетилсаліцилова кислота, ібупрофен та парацетамол). Змін характеру або частоти небажаних явищ при цьому не спостерігалося.
Умови та термін зберігання.

Таміфлю капсули зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці. Термін зберігання - 5 років.
Умови відпуску.

За рецептом.
Упаковка.

10 капсул по 75 мг у блістері в картонній упаковці.
Виробник.

Ф.Хоффманн–Ля Рош Лтд, Швейцарія.
Адреса.

Грензахерштрасе, 124, СН-4070 Базель, Швейцарія.Заступник директора Державного
фармакологічного центру МОЗ України В.Г. Лизогуб


Аленка зто я вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 20:13   #42
СказочКа
  
 
Аватар для СказочКа
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 10,510
 
Цитата:
Сообщение от ntasha Посмотреть сообщение
Все это уже понятно. Тока не понятно, зачем рекламировать его по радио (именно рекламировать) и упоминать ежедневно в выпусках новостей (очень похоже на косвенную рекламу)..

Как зачем? Просто бизнес, ничего личного.

Провести точную диагностику в течении 48 часов в наших условиях просто нереально.


СказочКа вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 20:49   #43
faraway
Неактивен
 
Аватар для faraway
 
Регистрация: 20.04.2009
Адрес: Тегусигальпа, Гондурас
Сообщений: 3,958
 
Хм...лохи со скупкой повязок никак не успокоятся?...Теперь томифлю в ход пошел...я думал будут скупать мешками копеечный парацетомол...а им вон какую феньку придумали...

Я себе представляю квартиры этих лохов...Они, уверен, похожи на советские бомбоубежища времен холодной войны...На кухне - мешок соли и мешок сахара....На балконе - бочка ртути (нахуя?) а в шкафу висит ОЗК и противогаз...В аптечке мешок марлевых повязок и ящик парацетомола и томифлю...И каждый месяц прибавлятся будет что-то новое...стиральный порошок, мыло, спички и лезвия для бритв....и прочая хуетень...

Я вот что думаю. Вот в псиносраче мы придумали термин "зоофил". Для паникеров, скупающих всякое говно в супермаркетах оптом, нужно тоже придумать термин. Я предлагаю ввести термин "Апокалипсер".

Итак, начиная с этого момента:

Апокалипсер - это человек, которого посредством информационного давления из СМИ принуждают к каким-либо действиям.

Клиническая картина: Человек как правило возбужден, неуравновешен. Действует иррационально и бессознательно, руководствуется эмоциями. Т.е. серит, серит и еще раз серит...в коллективе, интернетах, транспорте и пр.

Подвержены как правило все люди, независимо от социального положения и умственного развития. Отдельно следует выделить персонажей с повышенной эмоциональностью и малым числом извилин в мозге. Как правило эти люди являются еще и переносчиками паники. Одно дело когда уравновешенный индивид видит срач в телевизоре, а другое дело - когда рядом с собой...например дуриков в марлевых масках. Срабатывает эффект стадности.

Лечение: Изоляция от СМИ, спиртные напитки, секс и карточные игры в кругу близких.


faraway вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 20:52   #44
D'kel
Неактивен
 
Аватар для D'kel
 
Регистрация: 21.11.2009
Адрес: Из Дерагола
Сообщений: 3
 
уыы


D'kel вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 20:54   #45
nuBoJIa3
Неактивен
 
Аватар для nuBoJIa3
 
Регистрация: 14.11.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 38
 
Бесполезная тема..


nuBoJIa3 вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 21:05   #46
Vas_26
  
 
Аватар для Vas_26
 
Регистрация: 19.10.2006
Адрес: Горизонт
Сообщений: 6,765
 
Цитата:
Сообщение от Cheburashka Посмотреть сообщение
Я купила в аптеке аэропорта Мюнхена три недели назад Тами Флю за 37 евро.
А за чем?
Цитата:
Сообщение от XoJlToH Посмотреть сообщение
в любом случае если у вас h1n1 вы будете в больнице, либо под землей
добавлено
з.ы. опрос дурацкий. автор как бы без палева навязывает читающему мнение, что тамифлю развод
з.з.ы. с этим лекарством у нас как у обезьяны с гранатой получилось
Вы в этом уверены?

По поводу ваших з.ы. и з.з.ы. докажите что это не развод
Цитата:
Сообщение от nuBoJIa3 Посмотреть сообщение
Бесполезная тема..
+1000


Vas_26 вне форума     Вверх
Старый 21.11.2009, 21:05   #47
balik
  
 
Аватар для balik
 
Регистрация: 17.11.2005
Адрес: СФ
Сообщений: 25,526
 
В штатах Тамифлю продают только по рецептам и выписывают его крайней неохотно.
Вирус он не разрушает, а только блокирует его распространению, поэтому-то его и начинают применять только в первые 48 часов после появления первых симптомов и только если грипп протекает в очень тяжелой форме.

Лекарство это древнее (это в Украину оно попало только что и люди почему-то решили, что его разработали и начали выпускать в огромных количествах в течение последних пары месяцев) и само собой помогает при любом гриппе, а не только при "калифорнийском".

Конечно принимать его бездумно при первом насморке не стоит. У этого лекарства довольно противные побочные эффекты. Лучше сначала проконсультироваться с врачем.

Кстати, в штатах Тамифлю стоит 25 долларов (при наличии страховки, само собой)


__________________
Подпись нарушала абсолютно все правила форума.

В ходе праздничной стрельбы было убито несколько человек. (c) Lenta.ru
balik вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 00:15   #48
BigBrother
Модератор
 
Аватар для BigBrother
 
Регистрация: 28.09.2007
Адрес: Харків
Сообщений: 47,074
 
Цитата:
Сообщение от balik Посмотреть сообщение
В штатах Тамифлю продают только по рецептам и выписывают его крайней неохотно.
Вирус он не разрушает, а только блокирует его распространению, поэтому-то его и начинают применять только в первые 48 часов после появления первых симптомов и только если грипп протекает в очень тяжелой форме.

Лекарство это древнее (это в Украину оно попало только что и люди почему-то решили, что его разработали и начали выпускать в огромных количествах в течение последних пары месяцев) и само собой помогает при любом гриппе, а не только при "калифорнийском".

Конечно принимать его бездумно при первом насморке не стоит. У этого лекарства довольно противные побочные эффекты. Лучше сначала проконсультироваться с врачем.

Кстати, в штатах Тамифлю стоит 25 долларов (при наличии страховки, само собой)
Есть такой препарат, сироп от кашля ТУССИН +. Знаменит он не потому что он хорошо кашель лечит, а потому, что от него прикольно таращит, чем пользуются нарки. Так вот - страна производства - США, но в продажу в США он запрещен - его гонят в страны третьего мира типа Украины.


__________________
Війна не може бути закінчена до тих пір, поки останній український полонений не буде звільнений, поки не буде віддана шана кожному загиблому
BigBrother вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 01:58   #49
Зажигалка
Неактивен
 
Аватар для Зажигалка
 
Регистрация: 3.11.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 193
 
Неужели есть такие люди, которые еще верят в эту херню??? Хотя, сегодня заходила в аптеку, зубную пасту покупала, там был мужик в пвязке!!!
Я считаю, что тамифлю это фигня и отмывание денег! В некоторых странах его вообще запретили.


Зажигалка вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 02:39   #50
Asmodey
  
 
Аватар для Asmodey
 
Регистрация: 1.05.2008
Сообщений: 876
 
Цитата:
Сообщение от XoJlToH Посмотреть сообщение
... его выписывают в медучереждении, где находится больной и бесплатно должны выдавать.
ой, прям таки бесплатно
интересно, это кто еще кому будет должен
в нашем "Гондурасе" даже умереть бесплатно не получается


Asmodey вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 11:40   #51
vijskovy
Неактивен
 
Аватар для vijskovy
 
Регистрация: 30.01.2009
Адрес: Хургада
Сообщений: 80
 
Свиной грипп в Украине: ложь врачей, пиар и отмывание 5,5 миллиардов:
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=9305067#post9305067


vijskovy вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 11:49   #52
E.N
  
 
Аватар для E.N
 
Регистрация: 4.11.2008
Адрес: Место под солнцем
Сообщений: 10,332
 
Цитата:
Сообщение от XoJlToH Посмотреть сообщение
бесплатно должны выдавать.
долг платежем красен


__________________
Мурчащая кошка подает человеку пример - нирвана достижима...

- Как я вас узнаю?
- Я буду в пальто, в печали и в говно... (с)
E.N вне форума     Вверх
Старый 23.11.2009, 12:07   #53
lavaget
Неактивен
 
Аватар для lavaget
 
Регистрация: 18.12.2003
Адрес: из СССР
Сообщений: 14,473
 
Цитата:
Сообщение от faraway Посмотреть сообщение
Хм...лохи со скупкой повязок никак не успокоятся?...Теперь томифлю в ход пошел...я думал будут скупать мешками копеечный парацетомол...а им вон какую феньку придумали...
"Та ниче не будет", сказал смелый врач и привил себе чуму

"Таки не надо паниковать - немцы - цивилизованные европейцы" - сказал Изя и не эвакуировался в 1941, оставшись на оккупированной территории.


Паника конечно никогда не помогает, но люди, путающие нормальную подготовку к возможным неприятностям с паникой - дохнут первыми. Собственно - это справедливо. А еще есть кучка дурачков, которые пытаются "ради ЧСВ поплевать на паникеров", но поскольку ума это им не прибавляет, имеем посты типа: "плацебо для дибилов)))".

P.S. маску не ношу, тамифлю не покупал.


lavaget вне форума     Вверх
Старый 26.11.2009, 18:36   #54
~pretty~angel~
Неактивен
 
Аватар для ~pretty~angel~
 
Регистрация: 26.11.2009
Сообщений: 61
 
третий вариант ответа, хотя 3 нед назад хотела купить


~pretty~angel~ вне форума     Вверх
Закрытая тема


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 15:32.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics