Перейти на 'Главную страницу' Доска объявлений
  Харьков Форум > Харьков > Новости

Старый 11.01.2017, 21:50   #51781
Ren_Jea


 
 
Регистрация: 3.06.2010
Адрес: Адесская
Из: Germany
Сообщений: 8,699
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от федос
в нашой богоспасаемой Украине кандидат должен мать велыку родыну, главно буты господарем, там маты разни свыни-гусы, красты усьо шо плохо лежть и нэсты всьо у симью бо симья цэ головнэ, и обязательно на свята ходыть у церкву - оцэ наш кандидат, 86%-й
кстати офшорный идеально подходит
овощ тоже пиздато подходил.


__________________
Gegen den Tod ist kein Kraut gewachsen...
Ren_Jea на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 21:52   #51782
Вася Хренов


 
 
Регистрация: 22.05.2011
Адрес: ниоткуда
Из: Ukraine
Сообщений: 39,355
По умолчанию
Читали ?

Трамп нанял проституток,чтобы те в его присутствии обоссали кровать, на которой спали Обама с женой.
Цитата:
Він осквернив ліжко, в якому вони спали, найнявши для цього кілька повій, щоб ті виконали шоу "золотий душ" (сечовипускання) перед ним. Відомо, що готель був під контролем ФСБ, там є мікрофони і камери, заховані в усіх основних приміщеннях, щоб записувати все необхідне.
Цитата:
Сообщение от viburnum
В чому звинувачують Трампа? Переклад скандального документа про зв’язки з РФ та компромат

В ніч з 10 на 11 січня Дональд Трамп зазнав найважчої атаки з боку ЗМІ, прихильних до Демократичної партії.

Ввечері CNN повідомила про існування 35-сторінкового документа щодо зв’язків Трампа з РФ, який циркулює серед ключових ЗМІ Сполучених Штатів, а також є в розпорядженні політичної еліти країни – зокрема, вісімки лідерів Конгресу.

Як стверджується, їм надали цей документ керівники чотирьох розвідувальних відомств США на закритому брифінгу з питань безпеки. CNN підкреслила, що американська розвідка не є його автором, а лише поінформувала депутатів про те, що

даний документ циркулює серед еліт США ще від минулого року.

Стверджується також, що на нещодавній зустрічі з самим Дональдом Трампом, на якій йшлося про втручання РФ у виборчу кампанію, розвідувальники також передали йому цей документ та двосторінкову "вижимку" з нього.

А рано-вранці 11 січня видання Buzzfeed оприлюднило сканкопію цього 35-сторінкового документа, який став головною політичною темою для США.

З даних документа та пояснень ЗМІ випливає, що документ був складений для штабу демократів або штабу Клінтон в період кампанії. Його твердження ґрунтуються на анонімних повідомленнях "джерел".

"Європейська правда" підкреслює, що жодним чином не стверджує про коректність даних, що містяться у ньому.

Більше того, окремі деталі видаються сумнівними, а CNN зазначає, що ФБР проводить власне розслідування, але досі не підтвердило багато суттєвих деталей. Трамп та представники його кампанії, а також Кремль категорично заперечили цю інформацію.

Низка американських ЗМІ повідомили, що мали копію документа раніше, але вирішили не робити його публічним. CNN не стала публікувати його повний текст. В середу більшість ключових ЗМІ також обрали детальний переказ файлу, а не його републікацію. Та оскільки документ вже є публічним (за ніч сторінку Buzzfeed з посиланням на сканкопію переглянуло більше 2,5 млн читачів), ми вирішили опублікувати його скорочений переклад.

Адже йдеться не лише про історію про Трампа і повій у Москві, яка привернула увагу ЗМІ, але й про серйозніші звинувачення.

Документ складається з 17 окремих звітів. Переклад першого звіту ми надаємо повністю (резюме плюс деталізація, з описом джерел), подальші, для скорочення обсягу – лише як резюме.

* * * * *

КОНФІДЕНЦІЙНО. ЗВІТ РОЗВІДКИ КОМПАНІЇ 2016/080

Вибори в США: діяльність у Росії
кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа
і компроментуючі зв’язки з Кремлем

РЕЗЮМЕ

– В Росії режим вирощував, підтримував і допомагав Трампу протягом принаймні 5 років. Мета, схвалена Путіним, полягала в тому, щоб стимулювати розкол і розділення в західному альянсі.

– Досі Трамп відмовлявся від різноманітних "цукерок", запропонованих йому в Росії (а саме угод щодо нерухомості) з метою посилити вплив Кремля на нього. Однак він і його найближчі соратники використовують регулярний потік розвідувальних даних від Кремля, в тому числі про демократів та інших політичних суперників.

– Колишній керівний офіцер російської розвідки стверджує, що ФСБ скомпрометувало Трампа через його дії в Москві достатньою мірою, щоб мати можливість шантажувати його. На думку деяких достовірних джерел, його поведінка в Москві включала збочені статеві акти, які були організовані або проходили під контролем ФСБ.

– Компроментуюче досьє на Гілларі Клінтон було складене різними російськими спецслужбами протягом багатьох років і в основному включає в себе записані прослуховуючою апаратурою розмови під час її різних візитів до Росії, а також перехоплені телефонні дзвінки, а не негідну поведінку. Досьє знаходиться під контролем речника Кремля Пєскова, який підкоряється безпосередньо наказам Путіна. Однак наразі воно не було поширене за кордоном, в тому числі не передане Трампу. Наміри Росії щодо його використання і досі є неясними.

ДЕТАЛІЗАЦІЯ

1. У спілкуванні з довіреним співвітчизником в червні 2016 року джерела А і В, відповідно керівна особа російського МЗС і колишній російський розвідник керівного рівня, які й досі активно залучені до діяльності в Кремлі, повідомили, що російська влада ростить та підтримує республіканського кандидата в президенти Дональда Трампа протягом принаймні 5 років.

Джерело B стверджувало, що "операція Трамп" підтримується та спрямовується особисто президентом Росії Володимиром Путіним. Його мета полягала в тому, щоб посіяти розбрат і розлад як в США, так і особливо в трансатлантичному альянсі, який вважають ворожим до інтересів Росії.

Джерело C, керівний фінансовий посадовець Росії, заявило, що "операцію Трамп" слід розглядати з точки зору бажання Путіна повернутися до політики "великих сил" часів XIX століття, в основі якої будуть інтереси окремих країн, а не заснований на ідеалах міжнародний порядок, що встановився після Другої світової війни. Він/вона (таке формулювання постійно вживається в документі, щоби приховати стать джерела. - ЄП) неодноразово був свідком розмов Путіна, який казав своїм наближеним особам саме про це.

2. Що стосується деталей, Джерело А поділилося даними, що Кремль "підгодовував" Трампа і його команду цінною інформацією щодо його супротивників, в тому числі кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон, протягом декількох років (докладніше нижче).

Це було підтверджено Джерелом D, близьким соратником Трампа, який організовував його недавні поїздки до Москви і який повідомив, зокрема, в червні 2016 року, що дані російської розвідки були "дуже корисними". Операція Кремля з "вирощування Трампа" також включала пропозиції йому різноманітних прибуткових бізнес-угод з нерухомістю в Росії, особливо з огляду на майбутній чемпіонату світу з футболу, що відбудеться в 2018 році. Тим не менш, досі – з невідомих причин – Трамп не погодився на жодну з таких пропозицій.

3. Проте існують й інші аспекти взаємодії Трампа з російською владою. Один з них виявився успішним, оскільки дав можливість використовувати особисті нав'язливі ідеї і сексуальні збочення Трампа, щоб отримати компромат на нього. Згідно з даними Джерела D, збочена поведінка Трампа в Москві включала найм президентського номера в Ritz Carlton Hotel, де, як він знав, під час одного з візитів до Росії зупинялися президент Обама і перша леді (яких він ненавидів).

Він осквернив ліжко, в якому вони спали, найнявши для цього кілька повій, щоб ті виконали шоу "золотий душ" (сечовипускання) перед ним. Відомо, що готель був під контролем ФСБ, там є мікрофони і камери, заховані в усіх основних приміщеннях, щоб записувати все необхідне.

4. Описаний вище епізод за участю Трампа у готелі Ritz Carlon був підтверджений Джерелом Е, DELETED_TEXT (фрагмент тексту в сканкопії приховано від читача. - ЄП), яке сказало, що він/вона і кілька співробітників були поінформовані про це тоді та згодом. Він/вона вважає, що це сталося 2013 року. Джерело Е забезпечило представлення етнічній росіянці Джерела F, жінки-штатного співробітника готелю, в той час, коли там зупинявся Трамп. Вона також підтвердила цю історію. В окремій розмові в червні 2016 року Джерело B (колишній російський розвідник топ-рівня) стверджувало, що нестандартна поведінка Трампа в Росії за ці роки надала тамтешній владі достатньо незручного матеріалу на нинішнього кандидата в президенти від Республіканської партії, щоб за бажання мати можливість шантажувати його.

5. Відповідаючи на питання про "підгодовування" Трампа розвідданими від Кремля за останні роки і про чутки щодо російського "компромату" на Гілларі Клінтон, Джерело B підтвердило існування такого файлу. Він/вона зізнався довіреному співвітчизникові, що це досьє формувалося "відділом К" ФСБ протягом багатьох років, починаючи з часів президентства її чоловіка Білла Клінтона, і складається в основному з підслуханих розмови, а не подробиць чи доказів нестандартної або незручної поведінки. Деякі з бесід Клінтон були записані прослуховуючою апаратурою під час її поїздок до Росії і зосереджуються на тому, що її слова суперечать її поточній позиції з різних питань. Інші записи, швидше за все, здійснені за допомогою перехоплень телефонних розмов.

6. На продовження цієї теми Джерело G, керівний кремлівський посадовець, зізналося, що досьє на Клінтон контролюється виключно головним речником Кремля, Дмитром Пєсковим, який був відповідальний за його складання та дії з ним на виконання прямої особистої вказівки Путіна. Водночас це досьє наразі не було поширене за кордоном, в тому числі не передане Трампу або команді його кампанії. В даний час неясно, які наміри має Путін щодо цього.

Дата: 20 червня 2016 року

* * * * *

Надалі ми наводимо переклад лише "резюме" кожного звіту, як воно подане у сканкопії документа. Читачі можуть ознайомитися з кожним з фрагментів детальніше - у заголовку зазначено сторінку, на якій починається відповідний фрагмент сканкопії.

Редакція повторно наголошує, що наразі не існує незалежних підтверджень наведених даних, є підстави для обгрунтованого сумніву в точності окремих фрагментів, а команда Трампа спростовує всі звинувачення.

Водночас ці звинувачення, попри їх недоведеність, вже стали темою №1 для обговорення в США.

* * * * *

Резюме звіту 2016/086, 26 липня 2015 (так в оригіналі), с. 4

Кіберзлочинність, підтримувана Росією та інша

– Росія має велику програму підтримуваних державою операцій кібернаступу.

– Перелік їх зовнішніх цілей включає іноземні уряди і великі корпорації, особливо банки. ФСБ керує кібернапрямком у російському апараті. Вони мають обмежений успіх в нападі на іноземні топ-цілі, такі як уряди країн G7, спецслужби та міжнародні фінансові інститути, але значно успішніші "на другому рівні" через використання технологій Backdoor (вживлення програми, яка надає несанкціонований доступ до комп’ютера), за допомогою корпоративних відвідувачів Росії та інших подорожуючих.

– ФСБ часто використовує примус і шантаж, щоб набрати найбільш здібних кібероперативників в Росії. Інтенсивно використовуються також (добровільно і проти волі) емігранти з СНД, що працюють в західних корпораціях, і етнічні росіяни, які працюють на уряди сусідніх країн, наприклад Латвії.

– Наводиться приклад успішної російської кібероперації проти західного високопосадовця, що відвідував Росію у відрядженні. Забезпечено Backdoor-доступ у важливі західні інституції.

– Наводиться приклад громадянина США російського походження, до якого звернулася ФСБ під час відвідування Москви і запропонувала бізнес-стимули.

– Водночас для самої російської влади проблемою є боротьба з місцевими хакерами і кіберзлочинцями, які працюють поза державним контролем. Центральний банк стверджує, що було більше 20 серйозних нападів на кореспондентські рахунки в ЦБ РФ в 2015 році, через які шахрайським шляхом було виведено кілька мільярдів рублів.

– У звіті наведені деякі дані щодо провідних недержавних кіберзлочинних угруповань, які діють у Росії.Резюме звіту 2016/94, 19 липня 2016, с. 9

Секретні кремлівські зустрічі

– Радник Трампа Картер Пейдж проводить таємні зустрічі в Москві з Сєчиним (Ігор Сєчин, голова ради директорів "Роснефти". - ЄП) і Дівєйкіним (Ігор Дівєйкін, заступник глави управління президента з питань внутрішньої політики), високопосадовцем Кремля в питанні внутрішніх справ.

– Сєчин порушує питання майбутнього двостороннього американо-російського співробітництва в галузі енергетики та пов'язаного з ним скасування західних санкцій проти Росії, запроваджених через Україну. Пейдж ухилився від відповіді.

– Дівєйкін обговорює оприлюднення російського досьє з компроматом на противника Трампа, Гілларі Клінтон, а також натякає на те, що Кремль має такий матеріал і стосовно Трампа.Резюме звіту 2016/095, с. 7

Нові свідчення широкої змови між кампанією Трампа і Кремлем

– З’явилося ще одне свідчення великої змови між командою кампанії Трампа і Кремлем, санкціонованої на найвищому рівні, яка проводиться за участю російських дипломатичних співробітників, що базуються в США.

– Соратник Трампа визнає, що Кремль стоїть за недавньою появою на сайті WikiLeaks електронної пошти демократів.

– Обмін інформацією встановлений в обох напрямках. Команда Трампа використовує "крота" в кампанії демократів у США, а також хакерів у США та Росії. Путін керується страхом і ненавистю до Гілларі Клінтон. Росіяни отримують від команди Трампа розвідувальні дані на російських олігархів і членів їхніх сімей в США.

– Механізм передачі розвідувальних даних включає в себе "пенсійні" виплати російським емігрантам, які живуть в США в якості прикриття, використовуючи консульських посадовців в Нью-Йорку, столичному окрузі Колумбія і в Майамі.

– Джерело, близьке до Трампа і Манафорта, припускає, що команда республіканців щаслива мати Росію в якості страшилки, щоб замаскувати ширші корупційні зв'язки з Китаєм та іншими країнами, що розвиваються.Резюме звіту 2016/097, 30 липня 2016, с. 11

Кремль стурбований через політичні наслідки кібератаки

– Кремль стурбований тим, що політичні наслідки зламу електронної пошти демократів виходять з-під контролю. Результатом негативної уваги та звинувачення ЗМІ стала значна нервозність в оточенні Трампа.

– Росіяни тим часом прагнуть охолодити ситуацію і підтримувати "правдоподібні заперечення" щодо операцій на підтримку Трампа та проти Клінтон. Тому навряд чи їх наступ посилиться у найближчому майбутньому.

– Джерело, близьке до кампанії Трампа, водночас підтверджує, що регулярний обмін даними з Кремлем ведеться щонайменше 8 років, в тому числі назад в Росію надсилаються розвідувальні дані щодо діяльності (російських. – ЄП) олігархів у США.

– Росіяни, очевидно, пообіцяли не використовувати компромат на Трампа, який вони мають, враховуючи високий рівень добровільної співпраці його команди.Резюме звіту 2016/100, 5 серпня 2016, с. 13

Люфт в Кремлі після зламу пошти демократів та підтримки Трампа

– Глава президентської адміністрації Іванов нарікає щодо російського втручання у вибори в США і постачання чорного піару проти Клінтон і демократів. Клянеться більше не постачати розвідувальні дані Кремля. Захисники заперечують все.

– Прес-секретар президента Пєсков – головний герой кремлівської кампанії, який допомагає Трампу і шкодить Клінтон. Зараз він злякався, є побоювання, що керівництво зробить з нього цапа-відбувайла для негативної реакції в США. Проблема посилюється тим, що його втручання останнім часом погіршило турецьку кризу.

– Офіс прем'єра Медведєва розлючений через злам пошти демократів і пов'язані з цим антиросійські публічні прояви. Він прагне хороших відносин з США і можливості подорожувати туди. Він відмовляється підтримати або допомогти "прикрити" Пєскова

– В Кремлі обговорюється можливість того, щоби Трамп взагалі вийшов з президентських перегонів, але це, як і раніше, стосується лише бажань ліберальніших гравців, а не загального ставлення.Резюме звіту 2016/101, 10 серпня 2016, с. 15

Кремлівський посадовець про тактику РФ щодо Клінтон і Трампа

– Глава президентської адміністрації Іванов оцінює втручання Кремля у президентські вибори в США і визначає ідеї керівництва щодо подальших дій.

– Нових витоків не очікується, оскільки вони є занадто політично ризикованими, а подальша експлуатація вже опублікованих даних WikiLeaks може загострити розбіжності.

– Наголос буде зроблений на те, щоби переконати голосувати за Трампа освічену молодь США та тих, хто не визначився.

– Керівництво Росії, в тому числі Путін, вважають успіхом розкол між "яструбами" і елітою США.

– Кремль взаємодіє з декількома потужними американськими гравцями, включаючи Стейна, Пейджа і колишнього директора розвідки Міноборони Майкла Флінна, в тому числі фінансує їх візити до Москви.Резюме звіту 2016/102, 10 серпня 2016, с. 17

Реакція у таборі Трампа на розголос про втручання Росії

– Інсайдери кампанії Трампа повідомляють, що після недавнього витоку електронної пошти зусилля спрямовані на те, щоби переконати виборців Сандерса голосувати за Трампа, а не за Клінтон.

– Схоже, республіканці недооцінили негативну реакції ЗМІ, лібералів і еліт, а тому тепер змушені змінити свій курс.

– Потрібно включити в таблиці (тези для виступів. - ЄП) для Клінтон використання Путіна як пугало у передвиборчих перегонах, хоча треба визнати, що образа на спроби президента Росії підірвати американський уряд здатна занадто розгойдати президентські вибори.Резюме звіту 2016/136, 20 жовтня 2016, с. 18

Про зв’язки з Кремлем адвоката Трампа

– Кремлівський інсайдер повідомляє про таємну зустріч (-і) адвоката Трампа Коена з кремлівськими чиновниками в серпні 2016 року в Празі.

– Напівдержавна організація Росспівробітництво використовується як прикриття цього. Її приміщення в столиці Чехії, можливо, були використані для зустрічі (-ей).

– Провідна особа в Держдумі, Косачов, як повідомляється, імовірно брав участь як посередник і, можливо, брав участь у серпневій нараді (-ах) з Коеном.Резюме звіту 2016/105, 22 серпня 2016, с. 20

"Смерть" керівника кампанії Трампа Манафорта

– Колишній український президент Янукович зізнався особисто Путіну, що він санкціонував виплату коштів Манафорту, як стверджується в західних ЗМІ. Він водночас запевнив президента Росії, що не існує ніяких документальних підтверджень та слідів (платежу).

– Путін і керівництво Росії, як і раніше, дуже стурбовані цим і сумніваються, що Янукович повністю приховав сліди цих виплат колишньому менеджеру кампанії Трампа.

– Близький соратник Трампа пояснює міркування, які призвели до недавньої відставки Манафорта. Повідомлення з України відіграли в цьому роль, але інші гравці також хотіли відставки Манафорта з різних причин, особливо Левандовскі (Корі Левандовскі, один з керівників кампанії Трампа. - ЄП), який зберігає свій вплив.Резюме звіту 2016/111, 14 вересня 2016, с. 22

Реакція Кремля на дані про втручання Москви в кампанію

– Кремль наказав посадовцям зберігати мовчання в ЗМІ і приватному спілкуванні про втручання Росії в президентську кампанію в США. Старший посадовець (джерело) водночас підтверджує суть звинувачень і повідомлень про те, що Іванов був звільнений з поста глави адміністрації саме через те, що давав Путіну погані поради з цього питання. Вайно (новий глава адміністрації Путіна. - ЄП) обраний для його заміни почасти через те, що він не був залучений в кампанію проти Клінтон та на підтримку Трампа.

– Росіяни мають додатковий компромат на Клінтон (йдеться про електронну пошту) і думають про його поширення після думських виборів наприкінці вересня. Речник президента Пєсков продовжує вести це питання.

– Водночас не менш важливим є те, що Кремль поставив задачу змістити політичний консенсус в США до більшої прихильності до Росії після Обами незалежно від того, хто переможе. Критика TTP/TTIP (трансатлантичної та транстихоокеанської ЗВТ. – ЄП), що лунає від обох кандидатів, розглядається в цьому ключі.

– Старший російський дипломат відкликаний з посольства у Вашингтоні через потенційний вплив на вибори в США.Резюме звіту 2016/112, 14 вересня 2016, с. 25

Співпраця між Кремлем та Alpha Group

– Керівництво Росії офіційно підтверджує поточну близькість Alpha Group и Путіна. Зберігається значна взаємна прихильність, Фрідман і Авен і надалі надають неофіційні поради Путіну, особливо щодо США.

– Ключовим посередником між Путіним і Alpha Group визначений Олег Говорун, в даний час – завідувач відділом адміністрації президента, але протягом 1990-х років – представник керівництва Alpha Group, який передавав Путіну незаконні готівкові кошти (від Фрідмана і Авена. – ЄП).

– Водночас Путін особисто подбав про поточну відсутність у Alpha Group інвестицій в Росії... щоби мати можливість використовувати це в якості важеля для тиску на співрозмовників з Alpha Group.Резюме звіту 2016/113, 14 вересня 2016, с. 27

Попередня діяльність Трампа в Санкт-Петербурзі

– Два добре обізнаних джерела в Санкт-Петербурзі стверджують, що республіканський кандидат Трамп платив там хабарі і був залучений до сексуальної діяльності, але головні свідки замовкли і докази важко отримати.

– Обидва вважають, що азербайджанський діловий партнер Трампа, Араз Агаларов, знає подробиці.Резюме звіту 2016/130, 12 жовтня 2016, с. 28

Оцінка Кремля щодо Трампа та втручання у вибори в США

– Кремль вдався до каяття через підтримку Трампа на президентських виборах в США. Керівництво Росії розчароване тим, що "злиті" повідомлення електронної пошти Клінтон не мали великого впливу на кампанію.

– Росіяни вкинули додаткові матеріали у "конвеєр", який веде до їх оприлюднення і існування якого заперечується. Ключові матеріали вже оприлюднені.

– Путін розгніваний на посадовців осіб, які "наобіцяли забагато" щодо результатів Трампа. Імовірно, що через це "полетять голови". Міністр закордонних справ Лавров може бути наступним.

– Кремль підтримує Трампа, тому що бачить у ньому кандидата, здатного до розколу, готового йти проти істеблішменту, того, який струсонув би нинішній міжнародний статус-кво на користь Росії. Керівництво операцією щодо Трампа вже перейшло від міністерства закордонних справ до ФСБ, а потім до адміністрації президента, де перебуває зараз.Резюме звіту 2016/134, 18 жовтня 2016, с. 30

Більше деталей про зв’язок Кремля з кампанією Трампа

– Близький соратник Сєчіна підтверджує свою таємну зустріч у Москві з Картером Пейджем у липні.

– Суть переговорів містила пропозицію великого пакета акцій "Роснефти" в обмін на зняття санкцій з Росії. Пейдж підтверджує, що це і є наміром Трампа.

– Сєчін станом на 17 жовтня продовжував вважати, що Трамп може виграти президентські перегони. Тепер він шукає можливість переорієнтувати відносини з США.

– Кремлівський інсайдер підкреслює важливість адвоката Трампа Майкла Коена в таємних відносинах з Росією. Дружина Коена – росіянка за походженням, а її батько – провідний московський девелопер.Резюме звіту 2016/135, 19 жовтня 2016, с. 32

Про важливу роль адвоката Трампа, Коена

– Кремлівський інсайдер окреслює важливу роль, яку відіграє адвокат Коен у таємному зв’язку Трампа з російським керівництвом.

– Коен взаємодіє з росіянами, намагаючись прикрити скандал з Манафортом і той факт, що Пейдж "засвітився". Він зустрічався з кремлівським посадовцями таємно в ЄС у серпні для досягнення цієї мети.

– Ці таємні контакти тривають, але тепер вони віддані на відкуп довіреним агентам в пов’язаних із Кремлем інституціях з тією метою, щоби російський режим міг "правдоподібно заперечити" свою причетність до цього.

– Надійшло подальше підтвердження того, що звільнення Іванова і призначення Вайно та Кирієнка пов'язані з необхідністю прикрити операцію підтримки Трампа Кремлем.Резюме звіту 2016/166, 13 грудня 2016, с. 34

Деталі про діалог команди Трампа,
Кремля і пов'язаних з ним хакерів у Празі

– Представник Трампа Коен у супроводі трьох колег був у Празі в серпні/вересні 2016 року для таємних переговорів з представниками Кремля і пов’язаними з ним співробітниками / хакерами.

– Порядок денний містив питання про те, як передати непідтверджені готівкові платежі виконавцям; плани дій в разі надзвичайної ситуації для прикриття операцій; дії в разі перемоги Клінтон на виборах.

– Деякі додаткові подробиці щодо залучених до роботи російських представників / співробітників; щодо використання румунських хакерів; використання Болгарії як схованки, де можна "залягти на дно".

– За роботу антиклінтонівських хакерів та інших співробітників сплачують як команда Трампа, так і Кремль, але з їх повною підпорядкованістю главі адміністрації Путіна Іванову і його заступникам.

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2017/01/11/7059952/


__________________
Больше врагов,больше славы!(Эрвин Роммель)
"Если вы начинаете лгать, считайте война проиграна" (с) Адмирал И.Ямамото
Вася Хренов вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 21:54   #51783
Гелиос-77


 
 
Регистрация: 27.12.2012
Из: Ukraine
Сообщений: 15,841
 
По умолчанию


__________________
Подпись нарушала Правила (пункт 24).
Консультация врача онлайн HelpMeDoc.online
ПРАВИТЕЛЬСТВО ЖИВЁТ НА ДРУГОЙ ПЛАНЕТЕ , РОДНОЙ!... (с)
Гелиос-77 вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:05   #51784
Ren_Jea


 
 
Регистрация: 3.06.2010
Адрес: Адесская
Из: Germany
Сообщений: 8,699
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Sasha067
Ну усьё писець, шакалядная барыга подала пример

Трамп не продаст свой бизнес, будет подписано соглашение о слепом трасте, - юрист новоизбранного президента США Диллон

Избранный президент США Дональд Трамп решил не продавать свой бизнес, пояснив это тем, что такая продажа вряд ли будет возможна.
При
пецьо тут не причем, думаю, если хорошенько покопаться в иномовних источниках то таких в каждой стране грамотеев наскирдуется на поезд.
А трампапуша просто делает то, шо и сделал бы -- он бизнесмен, поторчать свой срок и уйти без активов? он же жопу свою страхует богатую. Для него президенство - это статусная шмотка в дополнение к своим имеющимся ништякам.
банальный большой ребенок с жаждой признания. от этого и эпатаж, ебанутые выходки и прочее. Но при этом хрен бы он заработал и удержал столько бабла не будь у него к этому таланта. может как управленец он и не плох, но для него политика - бизнес. просто иного уровня. выше на несколько ступенек чем то, что у него и так есть.
Цитата:
Сообщение от _Lilit
Ну охуеть.
Что ты городишь? Что ты вообще в состоянии понять о нас - со своего рабского загона?
мне все интересно, когда клеточногоо забанят к хуям по второму кругу. в прошлый раз этот кацап дооолго гадил. прежде чем его выперли нахуй погулять.

Цитата:
Сообщение от Petroff Бахмутский
Посмотри, сколько доживает до той пенсии. Особенно мужчин.
по поводу пенсий.
моя бабка горбатилась на заводе, а ктото хуи пинал. по идее на пенсию весьма пристойную заработала она себе надежно, а тот кто пинал хуи - на минималку. но вотт олько тем, кто пинал хуи -- подняли до той суммы, что и у нее, а ей и у кого она была бболее менее - хуй, и перерасчет будут делать только свежеопенсионеревшимся. И нахуя она впахивала тогда, ведь могла пинать хуи, если бы заранее знала, что так будет.
А теперь вопрос. однозначно, что я до пенсии своей не доживу , учитывая ту ебанутую шкалу с поднятием пенсионного возраста для тех кто родился с определенного года начиная, плюс средняя продолжительность жизни плюс "самая стабильная" экономика, плюс...как наш пенсионный так охуенно относится к людям, которые еще есть и не померли? типа, давайте быстрее, а то шото грошей не хватает? так куда ж деньги то исчезают? Может пора снять с пожизненного довольствия депутатов прошлых созывов?А то многие туда перли и прут ради льгот и жирного достатка после просиживания за созыв своих штанов.

Цитата:
Сообщение от Keystone
Пизда Америке...
нафталином от тезиса шото повеяло.
из той же коробки где "загнивающий капитализм"

Цитата:
Сообщение от coins717
администрация признает воссоединение Крыма с расеей только при выработке устраивающего Украину варианта.
Ранее Тиллерсон заявил, что не признаёт права расеи на Крым.
а то ниче шо на данный момент сие утверждение не отличается от от прежнего?
при выработке устраивающего Украину варианта, либо вернуть взад, либо загадать отдать континетальных территорий, которых оттяпали у усср в свое время в обмен на мрык. Даже если поставят вопрос из серии : бегом съебать теряя тапки с донбаса -- это все равно росия не сделает, а если и да, то потом будут дооолго еще кочегарить тот крым шоб не отдавать рашке - бо прецедент опасный.
пиздеть одно и тоже разными словами, так чтобы уболтать на своих условиях - это и есть дипломатия


__________________
Gegen den Tod ist kein Kraut gewachsen...
Ren_Jea на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:14   #51785


 
 
Регистрация: 26.08.2008
Адрес: Pamukkale
Из: Ukraine
Сообщений: 16,848
 
По умолчанию
Конференция Трампушки с переводом Радио Свобода__________________
На цвинтарі розстріляних ілюзій уже немає місця для могил...
W!Z@RD на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:16   #51786
Гелиос-77


 
 
Регистрация: 27.12.2012
Из: Ukraine
Сообщений: 15,841
 
По умолчанию
За 10 днів нового року Україна спожила на 12,2% менше газу, ніж за аналогічний період торік

добавлено

Может ей Вася дає гроші? )
__________________
Подпись нарушала Правила (пункт 24).
Консультация врача онлайн HelpMeDoc.online
ПРАВИТЕЛЬСТВО ЖИВЁТ НА ДРУГОЙ ПЛАНЕТЕ , РОДНОЙ!... (с)

Последний раз редактировалось Гелиос-77; 11.01.2017 в 22:22.
Гелиос-77 вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:33   #51787
Diavolenko

 
 
Регистрация: 22.08.2011
Из: Ukraine
Сообщений: 167
 
По умолчанию
Видео о том, как можно противодействовать российской пропагандеВзято отсюда http://borysenko.in.ua/pro-te-yak-protidiyati-rosijskij-propagandi/


Diavolenko на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:36   #51788
_Lilit


 
 
Регистрация: 13.09.2014
Адрес: Салем
Из: Ukraine
Сообщений: 42,417
 
По умолчанию


__________________
Смерть рашистским оккупантам!
_Lilit вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.01.2017, 22:56   #51789
B-flat


 
 
Регистрация: 14.05.2014
Адрес: Berlin / Кропивницький ))
Из: Germany
Сообщений: 9,668
 
По умолчанию
Цитата:
Roman Sinicyn

Кажуть в Лук'янівському СІЗО ЧП.
Колишні бійці "Торнадо" напали на охорону. Поки без деталей, але поліціі туди приїхало багато.
https://www.facebook.com/romabra/posts/10202417727282626

добавлено

Цитата:
Роман Шрайк

помните, вчера выяснилось, что депутаты случайно ликвидировали налоговую милицию?)
а сегодня отреагировал министр финансов. и отреагировал как министр финансов здорового человека: если уж такое получилось, то и фиг с ней, с той налоговой милицией!)
вместо реанимации боевого крыла сборщиков дани, в подчинении минфина (а не дфс) будет создана финансовая полиция на таких вот принципах:
"1. Зміна силового підходу на аналітичний
2. Скорочення штату з 15000 чоловік до 2500
3. Невтручання в роботу чесного бізнесу
4. Оновлення персоналу через прозорий конкурс та незалежну відбіркову комісію. Представники силового блоку не можуть становити більше 25% від загального штату
5. Зарплати, які зменшать ризик корупції та дадуть змогу залучити найкращі кадри"
подробнее: https://www.facebook.com/o.danyliuk/posts/1761700354150414
https://www.facebook.com/roman.shrike/posts/1434438946580880Последний раз редактировалось B-flat; 11.01.2017 в 23:56.
B-flat на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 00:04   #51790
Dazdraperma1


 
Регистрация: 17.02.2014
Адрес: UA
Из: Ukraine
Сообщений: 2,887
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Keystone
Пизда Америке...
И этой ветке :trollface

Уж, извините, если Трамп не то что в слепой траст, а непосредственно сыновьям передаст все в управление, то Порох начинает выглядеть маленьким мальчиком на его фоне
Ну это я так, по мотивам, что называется. Не пинайте сильно ногами
Как минимум останется Липецкая фабрика, на которую уже в 5й раз Росс. суд продлил арест дабы не сбежала к другому собственнику


Dazdraperma1 на форуме   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 01:02   #51791
mega_alisha


 
 
Регистрация: 17.09.2015
Из: Ukraine
Сообщений: 3,077
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Dazdraperma1
И этой ветке :trollface

Уж, извините, если Трамп не то что в слепой траст, а непосредственно сыновьям передаст все в управление, то Порох начинает выглядеть маленьким мальчиком на его фоне
Ну это я так, по мотивам, что называется. Не пинайте сильно ногами
Как минимум останется Липецкая фабрика, на которую уже в 5й раз Росс. суд продлил арест дабы не сбежала к другому собственнику
C каких это пор индейцы ,стали обсуждать решения Шерифа?
это я про Трампушку....
Ну а про нашего -к вам вопрос -очко шоколадное ,еще не все долизала-что то осталось?


mega_alisha вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 02:20   #51792
mixa65


 
 
Регистрация: 8.01.2013
Адрес: Харьков
Из: Ukraine
Сообщений: 3,588
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Sasha067
Ну усьё писець, шакалядная барыга подала пример

Трамп не продаст свой бизнес, будет подписано соглашение о слепом трасте, - юрист новоизбранного президента США Диллон

Избранный президент США Дональд Трамп решил не продавать свой бизнес, пояснив это тем, что такая продажа вряд ли будет возможна.
Пример Липецкой хвабрики вдохновляет

Офшор Панамский-2
Этот чел ещё не през...


mixa65 вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 06:36   #51793
Фельджандарм


 
 
Регистрация: 1.08.2009
Адрес: Директория Конгрегации
Из: Ukraine
Сообщений: 13,554
 
По умолчанию
А у меня возник вопрос к Дашуле. Тут она сомневалась в моей логике. В том плане, что запрет перевода на пониженный тариф 0,5-0,75 ставки - первая ласточка отсутствия денег на переход к минималке 3200.
Утверждая, что раз запрещают перевод на полставки, значит есть средства для поднятия минималки.
Оказалось - враки. Средств нет. И только полезные идиоты без критического отношения к реальному состоянию вещей, топящие за эту власть, утверждают обратное:
Цитата:
Запланированный с 1 января подъем минимальной зарплаты до 3200 грн дождались далеко не все бюджетники – некоторых из-за нехватки средств отправляют в неоплачиваемые отпуска или сокращают рабочие часы, передает crisis.in.ua.

В бизнесе тем временем, чтобы платить меньше налогов, уменьшают официальную «выработку трудодней».

Так, в последнюю рабочую неделю 2016 года преподавателей одного из киевских вузов творческой направленности руководство поставило перед фактом: денег на перерасчет зарплаты нет, пишут «Вести».

«Говорят, пишите заявления на отпуск за свой счет до 16 января, а там будет видно. Сначала одна часть сотрудников, потом другая. Якобы есть такое распоряжение по вузам», — на условиях анонимности сообщил изданию один из преподавателей.

То, что это не единичный случай, подтверждают в профсоюзах. «Людям говорят: если хотите остаться, переходите на 0,5 или 0,75 ставки. Это в основном коснулось вузов и ПТУ. Сигналы идут отовсюду — из Ивано-Франковска, Кропивницкого, Киева и Днепра. Ректоры сами не знают, что сейчас делать. Проблема в том, что минималку подняли, но тарифная сетка осталась старая, а финансирование системы образования, наоборот, уменьшилось. Шансов, что увеличат бюджет на образование, нет», — сообщил журналистам председатель Свободного профсоюза образования и науки Украины Владимир Фундовный.

Подтверждают тенденцию и в Конфедерации свободных профсоюзов. По словам председателя конфедерации Михаила Волынца, людей и дальше будут отправлять за свой счет в отпуска, уменьшать ставки, увольнять.
Отсюда у меня вопрос:
Как при уменьшении финансирования и сохранении старых тарифных ставок получить повышение минималки? Только без заумствований, по простому. Чтобы и не специалисты поняли. Жду ответа типа: "чтобы коровы давали больше молока и меньше ели, надо их больше доить и меньше кормить". Хотя... нет, не надо. Это я уже где-то слышал.


__________________
https://static.kharkovforum.com/signaturepics/sigpic126047_4.gif
Дядечку, Ви - моральний урод!
Так, хлопчик, це Я. /В.Лісічкін, СЛС,
Збірна корупціонерів України./
Фельджандарм вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 06:43   #51794
Petroff Бахмутский


 
 
Регистрация: 4.05.2008
Адрес: Я в АТО
Из: Ukraine
Сообщений: 32,017
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Фельджандарм
Жду ответа типа: "чтобы коровы давали больше молока и меньше ели, надо их больше доить и меньше кормить". Хотя... нет, не надо.
Суслопаров ещё не проснулся, скорее всего.

Гутен морген!


__________________
х 20
Petroff Бахмутский вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:13   #51795
Хаммер


 
 
Регистрация: 2.10.2006
Адрес: Харьков
Из: Ukraine
Сообщений: 6,296
 
По умолчанию
Самое положительное что я услышал в речи Трампа - это концентрация производства в США, вот это я понимаю. Завернуть к примеру на 1 млрд.завод в Мексике и перенести в США для этого должны быть весомые аргументы..


Хаммер вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:21   #51796
федос


 
 
Регистрация: 13.08.2009
Адрес: харьков
Из: Ukraine
Сообщений: 17,449
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Хаммер
Самое положительное что я услышал в речи Трампа - это концентрация производства в США, вот это я понимаю. Завернуть к примеру на 1 млрд.завод в Мексике и перенести в США для этого должны быть весомые аргументы..
он шо, думает пиндосам платить как мексиканцам или китайцам чашку риса в день?
ваще веселуха начинается в мире походу

гамарджоба, генацвале


__________________
https://static.kharkovforum.com/signaturepics/sigpic129137_2.gifSi Deus Nobiscum quis contra nos
федос вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:32   #51797
Фельджандарм


 
 
Регистрация: 1.08.2009
Адрес: Директория Конгрегации
Из: Ukraine
Сообщений: 13,554
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Petroff Бахмутский
Суслопаров ещё не проснулся, скорее всего.

Гутен морген!
Грюс Гот!
Ничего, скоро проснутся. Когда эта власть вставит каждому по самые не балуй. Даже тем полезным идиотам, которые за нее топят.
К чему это я? А к тому, что Гройсману мало закрытия больше 130тыс. фопов. Теперь он взялся и за центры занятости. Чтобы не платить пособия потерявшим работу. Заявив, что задача центров не выплачивать пособия, а искать работу для безработных. Я чёта ржу. Может истерика? Сначала ставят раком тех, кто сам себя пытается содержать и вынуждают закрыться или уйти дальше в тень - из серой зоны в черную. А потом лишают их и их бывших работников пособий. Заставив центры занятости искать то, чего нет - работу. Зато "спящие" фопы теперь не платят "в конвертах" серую зарплату работникам. Теперь серые работники не только лишены пенсий, как утверждал Гройсман о зарплатах в конвертах, но и сегодняшнего заработка на жизнь. Все на биржу труда!
Вот и имеем вместо продуманной стратегии, доведенной до населения и предпринимателей с целью, чтобы все знали правила игры и подготовились к работе в рамках законодательства, рефлексивные, необдуманные скачки в законодательстве, ставящие предпринимателей перед непонятным выбором для игры в непонятных условиях по непонятным правилам.

Это фееричный долбоебизм, который полезные власти идиоты одобрят, вангую. Ведь любое рефлексивное движение властей с целью сдержать расползание на лоскутки одеяла под названием "экономика Украины" принимается полезными власти идиотами как великая победа над проблемами. А то, что это ведет к дальнейшим, более глубоким проблемам - этого не видно сегодня, на данный момент. Значит, этого нет и переживать нечего. Смотреть на несколько ходов вперед полезные власти идиоты не обучены. Рыбки в аквариуме. Другого сравнения нет, извините.
П.С. вчера был у аудиторов. До сих пор нет информации по некоторым изменениям. Но это ладно. Важно другое:
Посмотрел, что происходит. Заплатить 500грн один раз за ликвидацию, чтобы не платить 700грн. каждый месяц. Этого добивались Гройсманы? Тогда ожидаем охуенный эффект от такого решения. Для аудиторов.. Пусть разовый заработок. Но ощутимый, по количеству желающих закрыться. Вот только при чем здесь экономика страны? Она что получила? Армию безработных? Ура! Но вот мне лично не смешно. Грусть-тоска от увиденного.


__________________
https://static.kharkovforum.com/signaturepics/sigpic126047_4.gif
Дядечку, Ви - моральний урод!
Так, хлопчик, це Я. /В.Лісічкін, СЛС,
Збірна корупціонерів України./

Последний раз редактировалось Фельджандарм; 12.01.2017 в 08:24.
Фельджандарм вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:33   #51798
Вася Хренов


 
 
Регистрация: 22.05.2011
Адрес: ниоткуда
Из: Ukraine
Сообщений: 39,355
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от Фельджандарм
"чтобы коровы давали больше молока и меньше ели, надо их больше доить и меньше кормить".
У тебя в формуле успеха по надоям, нет важной детали.
Надо чаще поить!


Цитата:
Сообщение от Фельджандарм
Теперь он взялся и за центры занятости. Чтобы не платить пособия потерявшим работу. Заявив, что задача центров не выплачивать пособия, а искать работу для безработных.
В зоне АТО надо строить укрепления. Всех безработных туда.


__________________
Больше врагов,больше славы!(Эрвин Роммель)
"Если вы начинаете лгать, считайте война проиграна" (с) Адмирал И.Ямамото
Вася Хренов вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:48   #51799
Фельджандарм


 
 
Регистрация: 1.08.2009
Адрес: Директория Конгрегации
Из: Ukraine
Сообщений: 13,554
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от федос
он шо, думает пиндосам платить как мексиканцам или китайцам чашку риса в день?
ваще веселуха начинается в мире походу

гамарджоба, генацвале
Энтропия нарастает. Дегенерация прогрессирует. А мы переживали, что наш президент хвалился, что у нас дешевая рабочая сила. Оказывается, он еще вполне респектабельный чел по сравнению с Трампом. Становлюсь порохоботом и требую переноса производств из Мексики и Китая в Украину. Убиваем сразу нескольких зайцев:
1. Занятость в стране повышаем.
2. Те самые хваленые инвестиции привлекаем .
3. Вопрос с вялотекущей войной в Украине решаем. С помощью частных армий транснациональных корпораций. Уж они-то, в отличие от наших правителей, умеют защищать интересы своих нанимателей.
4. Ну, про приток технологий в страну - это уже само собой.


__________________
https://static.kharkovforum.com/signaturepics/sigpic126047_4.gif
Дядечку, Ви - моральний урод!
Так, хлопчик, це Я. /В.Лісічкін, СЛС,
Збірна корупціонерів України./

Последний раз редактировалось Фельджандарм; 12.01.2017 в 08:13.
Фельджандарм вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 12.01.2017, 07:57   #51800
fff.kha

 
Регистрация: 4.08.2010
Адрес: Харьков
Из: Ukraine
Сообщений: 559
 
По умолчанию


fff.kha вне форума   Ответить с цитированием   Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Новости

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 8 Харьков Форум Главный 9024 12.04.2014 09:17
Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 7 Харьков Форум Политика 8503 31.03.2014 15:53
Обсуждения событий в Украине. Выступление Путина (БФ) - Part 6 Харьков Форум Главный 9188 21.03.2014 21:58
Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 5 Харьков Форум Главный 9247 18.03.2014 13:45
Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 4 Харьков Форум Главный 8741 12.03.2014 23:27


Часовой пояс GMT +2, время: 23:02.


RSS 0.91
RSS 2.0
Харьков Форум Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics