Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 20.05.2009, 13:27   #1
Steroid
Неактивен
 
Аватар для Steroid
 
Регистрация: 11.06.2008
Сообщений: 194
 
Сучасне релігієзнавство в Україні. Аффтар розірвав!!!

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205408395

Історія про релігії.
(Факультативний курс для дітей з підвищеними матеріальними можливостями і вадами морального розвитку).

Як відомо, свобода совісті і слова - основоположні здобутки сучасної Української держави. Користуючись цими фундаментальними свободами помноженими на повну відсутність будь-якої відповідальності, в Україні триває процес творення нових релігійних вірувань, культів, обрядів, тощо.

На перший погляд - Україна звичайна європейська країна з набором традиційних конфесій та релігійних течій. Однак, згадані вище свободи і відсутність відповідальності, є надзвичайно сприятливими умовами для утворення та розвитку нових культів, які, поки що, не прагнуть виділятися з традиційних конфесій та течій, однак, де-факто, давно уже існують. Скромна праця автора покликана ситематизувати та упорядкувати існуючий стан речей, а також дати назви новоутвореним культам та релігійним течіям з метою їх означення де-юре.

Баблославні. Центром свідомості баблославного є любов. Страшна і безпощадна. Баблославний любить люто і бєшено. За любов може вбити, за духовні ідеали – продати маму. Але єдина річ, яка справді має значеня для духовного життя баблославного – кеш і реальне бабло.

Баблославні з охотою відвідують православні храми. Моляться широко, на сто баксів. Свічок купляють тонами, поклони б'ють годинами. У православних храмах, баблославні люблять стояти спереду, у ВІП-секторі, зразу після зони дії кадила, в зоні роботи телекамер.

Піст у баблославних Донецького Паханіату починає і закінчує Віктор Кабаноборєц Іконою в Лоб Усікновенний. Баблославні – високодуховні. За криве слово можуть і переїбати.

Люблять називати себе православними, однак, від православних, навіть чисто візуально, відрізняються тим, що коли хрестяться, ліву руку з кишені штанів не виймають.

Баблославні люблять все на світі, окрім жидів, масонів, НАТО, запитань про фінансування чартера до Єрусалима на транспортування Благодатного Вогню і тих убогих, які в церкві товпляться та заважають купити свічку.

Основні догмати баблославного:
1. Бог не фраєр.
2. Я – не лох.
3. Рейтинг – не презерватив, одним духом не надуєш.


Ленінообрядці – баблославні старого обряду. З їх лона, після реформи 1991-го року вийшло сучасне баблославіє. На відміну сучасних баблославних, залишились вірними справі Маркса – Енгельса – Леніна. Поклоняються мощам Лєніна і Москві, бо в Москві мавзолей і каса.

Згідно з релігійними віруваннями Ленінообрядців, всі люди жили у раю, який звався СССР, «гдє било всьо, даже дєфіцит!». Після спокушення ковбасою і сексом, людство прогнали з Соціалізму в Капіталізм, щоб «у поті лиця свого добувати хліб свій».

Ленінообрядці єдині баблославні, які вірують у надприродне – в Комунізм. І, хоча, вищі клерикальні кола Ленінообрядців уже давним-давно перейшли з Ленінообрядчества у звичайне баблославіє, проте, вони абсолютно точно дотримуються всіх обрядів і традицій Ленінообрядців.

Літургії Ленінообрядців відбуваються щороку 1, 9 травня та 7 листопада. У ці дні Ленінообрядці носять на грудях ікони Леніна-Сталіна та подовгу моляться за руйнування всього існуючого біля статуй свого лисого бога.Греко-рагулики. Греко-рагулики знають абсолютно все на світі. Греко-рагулики люблять ходити у ті ж храми, що й греко-католики. Однак, вони краще знають як молитися, де молитися у що вдягатися і як стояти.

Греко-рагулики непогрішні, як Папа і непохитні у вірі, як апостол Петро. Якщо Папа і апостол Петро так не вважають – то є їх власні проблеми.

Кожен греко-рагулик сам собі богослов, моральний авторитет і непогрішна воля. З давніх – давен греко-рагулики мріють обрати собі замість Папи Римського Папу Львівського. Але як можна обрати одного Папу серед стількох непогрішних?! Тому вони вимушено визнають того самого Папу, що й греко-католики.

Греко-рагулики є еталоном українця. Якщо українці так не вважають – то є їх власні проблеми. Греко-рагулик говорить тільки українською мовою і тільки у Львові. У Києві, Харкові, Донецьку, Одесі та Криму греко-рагулик говорить тільки російською, «бєз памілак».

Греко-рагулик любить Паску, Різдво, шинку, кишку, гроші, владу і Україну. Греко-рагулик не любить піст, пісну бульбу, маскалів, жидів, владу і Україну.

Якщо греко-рагулик займає посаду, він будує хату на три поверхи і купляє «Мерс» з підігрівом сидіння. Все це йому допомагає здобути власна тяжка праця і кмітливий розум.

Якщо греко-рагулик не може купити «Мерс» і збудувати хату, то йому заважають це зробити маскалі, жиди і «вся тота проклята Україна».

Греко-рагулик любить культуру – він може обладнати у приміщенні музею файну кнайпу в історичному стилі. Греко-рагулик – чесна людина. Він ніколи не візьме більше двох хабарів за одну справу. Хіба би забувся.Рускоязичники. Деякі дослідники ототожнюють їх з баблославними та Ленінообрядцями, не виокремлюючи у відособлену конфесію. Однак, і для баблославних і для Ленінообрядців існує тільки один бог – Бабло. Іпостасі Бабла значення не мають.

Рускоязичники ж поклоняються не тільки всім відомим втіленням Бабла, а й вважають, що кожне з них є окремим божеством. Окрім того, в рускоязичників надзвичайно важливу роль відіграють жерці і відьми. Найвідомішою жрицею рускоязичників є Наталія Конотопська та її відьмак Мраченко.

Сенс життя рускоязичників полягає у війні з двома втіленнями сил зла – НАТО і мовою. У міфології русскоязичників НАТО – злобний агресивний військовий блок ,який має на меті «парабатіть і захватіть». Також НАТО топче «сапагом» Священну Землю.

Мова, у міфології русскоязичників, придумана в Австрійському генштабі для того, щоб НАТО могло «захватіть і парабатіть», а також для того, щоб «сапог» топтав Священну Землю.

Головним Тотемом русскоязичників є Язик. Згідно з віруваннями русскоязичників Язиком можна не тільки їсти, цокати і дражнитись, а й спілкуватись.

Русскоязичники чекають пришестя бойових літаків СУ-34 з Путіним на борту, який всім так заточить язик, що він ніколи більше не зможе сказати мову.


Кризопоклонники. Кризопоклонники чекають Дефолту. «І вострубить «Інтер» і вийде Яценюк в прямий ефір, і буде Фірташ одесную його, і Микола Янович на фоні ВВП. І станеться, що третя частина депозитів не вернеться своїм вкладникам! І зробляться сльози гіркими, як полин і багато людей попадуть на бабки. Та не просто на бабки, а на серйозні бабки. І буде плач і стогін.» (Офігеніє від Пинзеника, 1-13)

Так як, Кризопоклонники вірять, що живуть в Останні Часи, то живуть, наче в останній день. «І яко же хочеш забрати депозит – відкоти тридцять процентів, а, поєлику, є Тимчасова адміністрація – то і сорок п'ять віддай. За менше ніхто і терти не буде, істину базарю!» (Катехізис антиколектора).


Шустромасони. Сенс життя шустромасонів полягає в тому, щоб знайти антисеміта. Шустромасони шукають антисемітів всюди, де тільки можуть. Якщо шустромасони не можуть знайти антисеміта – вони прагнуть його виростити.

Дбайливо вирощений своїми власними руками антисеміт є неоціненним скарбом і, як правило, володіє іншими прекрасними властивостями – расовою і національною нетерпимістю, агресивністю.

Знайдених антисемітів шустромасони випускають в ефір. Коли у світі не залишиться жодного антисеміта, настане Кінець Світу і шустромасони стануть простими баблославними, кризопоклонниками або греко-рагуликами.Свідки Мамони мають торбу від ноутбука на плечі, одягнені в краватку. Свідок Мамони живе Корпоративним Духом. Харчується по каталогу. Там же і одягається. Життєві цикли точно відповідають каталожним періодам. Розмножуються семінарами.

Свідки Мамони вірують у Процент від Обороту, Компанію, Структуру і Багаторівневий Маркетинг. Не зважаючи на те, що Свідки Мамони надзвичайно різноманітні (спеціалісти нараховують понад сто течій – від «Тих, що йдуть з «Емвей», до «Сестер Марії Кей», від «Осіянних Оріфлеймом», до «Намаханих Кінгз-Капіталом».) у них є спільні основоположні догмати.

Свідки Мамони переконані, що спасіння можливе тільки в Структурі. Рай земний має конкретну адресу і знаходиться, як правило, за морями-океанами – або у м.Ейда, штат Мічіген, або у Брукліні. Не суть важливо, де, але він реальний і цілком досяжний – просто Компанія зробить тебе щасливим, якщо ти будеш наполегливим і зможеш привести у Структуру якомога більше прозелітів…

Якщо ти здашся, то винен у своєму нещасливому житті ти будеш сам – ти будеш ходити на роботу (цей клятий job!) за мізерні копійки – двісті (триста, шістсот, тисячу…) баксів в місяць. Ти будеш пахати на Івана Іванича і твої діти вічно будуть рабами. А у Компанії ти одержиш Свободу (можливість працювати на Дага і Джея) і великі гроші – двісті (триста, шістсот, тисячу…) баксів в місяць!

Центральним фактом у святому письмі Свідків Мамони є легенда про те, як на одній презентації Діамантовий Спонсор зумів почистити зуби п’ятьом тисячам людей однією краплею зубної пасти «Блістер», нагодувати їх однією вітамінкою «Суперлайт» і очистити однією краплею універсального миючого засобу проти плям «LOH». Після цього, всі п'ять тисяч негайно досягли 21% і нірвани…
Це далеко не повний перелік нових культів та вірувань сучасної України. Адже, крім названих ще є Юліани – демократична секта, яка живе за власним – Юліанським – календарем, де відмічають всі критичні для уряду дні, вірять в кури по 13,20, долар по 6,50 і в коаліцію зі 114-ти депутатів. Є Програмісти Останнього Дня, святий вечір у яких щоп’ятниці, пиво – сакральний напій, а день останній перед здачею замовлення – єдиний день для роботи…

Та хіба всіх перелічиш? А чи треба? Сподіваюсь, мені вдалось показати основні тенденції розвитку нових релігійних вірувань і культів. Вони тісно переплітаються між собою і іноді легко сплутати греко-рагулика з баблославним, а кризопоклонника зі Свідком Мамони. Залишається тільки сподіватись, що ми зможемо відрізняти цих нових «віруючих» від звичайних людей, які ще пам’ятають, що три персти не обов'язково повинні складатися в дулю.


Steroid вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 13:53   #2
-=dima=-
  
 
Аватар для -=dima=-
 
Регистрация: 5.12.2006
Адрес: Харьков
Сообщений: 728
 
первыйнах!
вайнаимир, нечетал.


__________________
сказал - не брал, значит не отдам !
-=dima=- вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:12   #3
Steroid
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для Steroid
 
Регистрация: 11.06.2008
Сообщений: 194
 
Цитата:
Сообщение от -=dima=- Посмотреть сообщение
вайнаимир, нечетал.
так ніхто і не сумнівався
дійсно, бог не фраєр, ти не лох.

куди тобі такі тексти читати, читай краще написи на пляшках з "півасіком"
там усе коротко і простими словами, як раз для таких як ти


Steroid вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:15   #4
RoNiN_
 
 
Аватар для RoNiN_
 
Регистрация: 23.03.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,631
 
та ну нафиг, ктонить может выложить русскую версию?


RoNiN_ вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:24   #5
Деймос
 
 
Аватар для Деймос
 
Регистрация: 14.06.2007
Сообщений: 1,022
 
Цитата:
Сообщение от RoNiN_ Посмотреть сообщение
та ну нафиг, ктонить может выложить русскую версию?
О! Российскоязычник!


Деймос вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:26   #6
Steroid
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для Steroid
 
Регистрация: 11.06.2008
Сообщений: 194
 
Цитата:
Сообщение от RoNiN_ Посмотреть сообщение
та ну нафиг, ктонить может выложить русскую версию?
я ж сказав, для вас пляшки з "півасіком" у якості публіцистики
там як раз на двох мовах пишуть, спеціально для вас

Лишень одна біда, кінцеву дату використання пишуть арабськими цифрами, бо російських ще не вигадали. Ну то вже якось переживіть це.


Steroid вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:31   #7
ohmygod
Неактивен
 
Аватар для ohmygod
 
Регистрация: 13.12.2006
Сообщений: 323
 
это шедевр!

клёво, а укрмова придаёт неповторимый оттенок

Цитата:
Сообщение от -=dima=- Посмотреть сообщение
первыйнах!
вайнаимир, нечетал.
убей себя об стену, или иди писать такие каменты на удафком, малалетний далбайоп


ohmygod вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:43   #8
Drill
  
 
Аватар для Drill
 
Регистрация: 4.11.2004
Адрес: Kramatorsk-Kharkiv
Сообщений: 999
 
Цитата:
Сообщение от RoNiN_ Посмотреть сообщение
та ну нафиг, ктонить может выложить русскую версию?
Краще читати мовою оригиналу


Drill вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 14:58   #9
-=dima=-
  
 
Аватар для -=dima=-
 
Регистрация: 5.12.2006
Адрес: Харьков
Сообщений: 728
 
Цитата:
Сообщение от Steroid Посмотреть сообщение
так ніхто і не сумнівався
дійсно, бог не фраєр, ти не лох.

куди тобі такі тексти читати, читай краще написи на пляшках з "півасіком"
там усе коротко і простими словами, як раз для таких як ти
ідітє в політіку.
я с людямі оттуда нє спорю, сільно рєзкіє, как сітро буратіно ))
добавлено
Цитата:
Сообщение от ohmygod Посмотреть сообщение
клёво, а укрмова придаёт неповторимый оттенок


убей себя об стену, или иди писать такие каменты на удафком, малалетний далбайоп
шо ж вы сами тада пользуетесь сленгом, великовозрастный вы наш ?


__________________
сказал - не брал, значит не отдам !
-=dima=- вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 15:05   #10
Crossfire
  
 
Аватар для Crossfire
 
Регистрация: 27.04.2007
Адрес: местный
Сообщений: 12,077
 
Хорошая вещь.


__________________
Велика ты, Россия, а машину припарковать негде.
Crossfire вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 15:30   #11
4alltid
Неактивен
 
Регистрация: 2.07.2007
Адрес: Харкiв
Сообщений: 1,086
 
Цитата:
Сообщение от Steroid Посмотреть сообщение
Кризопоклонники. Кризопоклонники чекають Дефолту. «І вострубить «Інтер» і вийде Яценюк в прямий ефір, і буде Фірташ одесную його, і Микола Янович на фоні ВВП. І станеться, що третя частина депозитів не вернеться своїм вкладникам! І зробляться сльози гіркими, як полин і багато людей попадуть на бабки. Та не просто на бабки, а на серйозні бабки. І буде плач і стогін.» (Офігеніє від Пинзеника, 1-13)
жжошь!


4alltid вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 15:50   #12
Int21H
  
 
Аватар для Int21H
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Москва
Сообщений: 12,248
Записей в дневнике: 1
 
ещё один щирый хохол ёпт)
кгам


Int21H вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 15:53   #13
Wurger
  
 
Аватар для Wurger
 
Регистрация: 27.06.2005
Адрес: Харьков
Сообщений: 15,717
Записей в дневнике: 23
 
улыбает (хотя не смешит), но простыня конечно пипец. лучше бы уже давал ссылку без текста.


__________________
Воды глубокие плавно текут. Люди премудрые тихо живут. (с) А.С.Пушкин
Wurger вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:01   #14
Steroid
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для Steroid
 
Регистрация: 11.06.2008
Сообщений: 194
 
Цитата:
Сообщение от Int21H Посмотреть сообщение
ещё один щирый хохол ёпт)
кгам

Русскоязичники чекають пришестя бойових літаків СУ-34 з Путіним на борту, який всім так заточить язик, що він ніколи більше не зможе сказати мову.Steroid вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:10   #15
Wurger
  
 
Аватар для Wurger
 
Регистрация: 27.06.2005
Адрес: Харьков
Сообщений: 15,717
Записей в дневнике: 23
 
Цитата:
Русскоязичники чекають пришестя бойових літаків СУ-34 з Путіним на борту, який всім так заточить язик, що він ніколи більше не зможе сказати мову.
Сразу предупреждаю - если будет мовосрач, всем раздам по горчичнику а тему снесу в корзину.


__________________
Воды глубокие плавно текут. Люди премудрые тихо живут. (с) А.С.Пушкин
Wurger вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:11   #16
Int21H
  
 
Аватар для Int21H
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Москва
Сообщений: 12,248
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от Steroid Посмотреть сообщение
Русскоязичники чекають пришестя бойових літаків СУ-34 з Путіним на борту, який всім так заточить язик, що він ніколи більше не зможе сказати мову.

не надо за нас отвечать) мы никого не ждём, просто это вам так хочется)
глянул на стат его сообщений) спорить неочем, иди ищи себе подобных)


Int21H вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:22   #17
BigBrother
Модератор
 
Аватар для BigBrother
 
Регистрация: 28.09.2007
Адрес: Харків
Сообщений: 47,105
 
Улыбнуло. Юлькин штаб? А то кагбе всех обосрали, а про Юлькопоклонников в конце и вяло.
Было бы без политики - был бы зачьот


__________________
Війна не може бути закінчена до тих пір, поки останній український полонений не буде звільнений, поки не буде віддана шана кожному загиблому
BigBrother вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:27   #18
ShamanV
  
 
Аватар для ShamanV
 
Регистрация: 17.01.2006
Адрес: Зимбабве
Сообщений: 2,726
 
Осилил. Хуйня.


__________________
Пятнашки-четвертовашки!
ShamanV вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 16:27   #19
Int21H
  
 
Аватар для Int21H
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Москва
Сообщений: 12,248
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от BigBrother Посмотреть сообщение
Улыбнуло. Юлькин штаб? А то кагбе всех обосрали, а про Юлькопоклонников в конце и вяло.
Было бы без политики - был бы зачьот
у них без политики и главного врага украины путина ничё не бывает))
блин, почему я таких нигде не встречаю, это пиздец) ниразу таких людей в жизни не видел, только в форуме)


Int21H вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 20.05.2009, 17:54   #20
lomachkin
Неактивен
 
Регистрация: 9.01.2008
Адрес: kharkov
Сообщений: 152
 
По теме - прикольно.
По комментам - каждый видит то, что глаза режет))))


lomachkin вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Ответ


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 20:06.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics