Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 2.09.2014, 21:31   #9481
Юрий Долгорукий
  
 
Аватар для Юрий Долгорукий
 
Регистрация: 29.08.2014
Адрес: Москва
Из: RUSSIAN FEDERATION
Сообщений: 7,366
 
Цитата:
Сообщение от Lica Посмотреть сообщение
с каких делов а откуда тогда казна будет наполнятьсяи ваще то на майдане было много предпринимателей
много предпринимателей на Майдане. я об этом и говорю


Юрий Долгорукий вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:32   #9482
acva
  
 
Аватар для acva
 
Регистрация: 4.05.2007
Адрес: Харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 2,703
 
Ледокоин пишет, что путин отвёл войска из Луганска и Новоазовска, к чему бы это?


__________________
Путин хейло!
acva вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:32   #9483
Oleg66
  
 
Регистрация: 22.11.2010
Адрес: Харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 6,632
 
Цитата:
Сообщение от B-flat Посмотреть сообщение
напишите правильную инструкцию
Книга № 1
ГРИМУЧИЙ ВАЗЕЛІН

(Бібліотека трударя)
АНОТАЦІЯ
Дорогий друже!
Ти тримаєш у руках надзвичайно цікаву й пізнавальну книгу, котра, в разі правильного засвоєння викладеного в ній матеріалу, допоможе тобі, не лише в теорії, але й на практиці, краще зрозуміти принципи та тенденції розвитку соціально-виробничих відносин у сучасному суспільстві. Розроблена й написана гуманітарно-технічним відділом Донецького обкому партії, книга ця стане кращим другом і порадником тобі на перших порах твого долучення до непорушних процесів діалектики й перманентного розпаду капіталу, прозірливо передбаченого товаришем Троцьким Л. Д.
Рекомендується для домашнього читання, а також колективного вивчення у професійно-технічних гуртках, трудових колективах, місцях позбавлення волі, таборах праці та відпочинку.
Для дітей середнього та старшого шкільного віку.
З повагою — Партія Українських Комуністів.
ВИБУХОВІ РЕЧОВИНИ,
НЕОБХІДНІ ТРУДАРЕВІ НАСАМПЕРЕД
1.1
Товаришу! Зроби напалм!
Напалм — це запалювальна суміш. Складається напалм із бензину, мастила та алюмінієвого порошку. Інгредієнти, необхідні для виробництва напалму, можна й необхідно дістати на виробництві, в домашньому господарстві чи вкрасти.
Поради щодо виготовлення:
Товаришу! Запалювальна суміш використовується для знищення живої сили та технічних засобів противника. Краще — живої сили. Разом із тим напалм легко пропалює навіть броню танка, якщо він у противника є. При цьому виготовити напалм може КОЖЕН школяр — оскільки напалм, як ти вже дізнався, це всього лише суміш бензину (2/3), лаку чи мастила (1/3) та алюмінієвого порошку (що більше алюмінієвого порошку, то більша пропалювальна потужність, пам'ятай про це!). Найчастіше використовується в якості палива для бойових вогнеметів чи в запалювальних бомбах.
Примітка: Якщо в тебе є бойовий вогнемет, рекомендуємо використовувати саме цю суміш. Бойовий вогнемет можна й необхідно дістати у військових частинах, домашньому господарстві чи відбити у вартових.
1.2
Товаришу!
Приготуй магнієву вибухівку!
Магнієва вибухівка — це вибухова речовина середньої потужності. Вона складається з магнієвого порошку або стружки та марганцівки. Марганцівка в тебе є, а магнієвий порошок або стружку можна й необхідно знайти в цехах, на складах чи в торгівельних закладах народногосподарського профілю. Можна вкрасти.
Поради щодо виготовлення:
Товаришу! Щоби виготовити магнієву вибухівку потрібно змішати 3/4 порошку (стружки) магнію з 1/4 марганцівки (співвіднести залежно від обсягу). Не шкодуй марганцівки, товаришу! Суміш вибухає внаслідок дії відкритого полум'я впродовж кількох секунд (від 2 до 10). Під час вибуху виникає яскравий магнієвий спалах, набагато яскравіший за фотоспалах, і утворюється велика кількість білого диму.
Примітка: В жодному разі не можна дивитись на спалах, за поганого збігу обставин ти можеш повністю осліпнути. В принципі, на фотоспалах краще теж не дивитись, хоча це і створює певні проблеми при фотографуванні.
Навіть у невеликих кількостях магнієва вибухівка дуже небезпечна, скажімо, аерозольний балончик, наповнений нею, здатен розірвати на дрібні кольорові шматочки людину, якщо та знаходиться ближче як за два метри від вибухівки.
Якщо ж далі — то просто вб'є.
1.3
Товаришу!
Зроби коктейль Молотова!
Коктейль Молотова — це не справжній коктейль, це запалювальна суміш. Коктейль складається з бензину та мастила.
Поради щодо виготовлення:
Ця запалювальна бомба за вдалих обставин спричиняє запалювання об'єкта. «Коктейль Молотова» є звичайною скляною пляшкою (0,5 л. чи 0,7 л. — на твій смак), звільненою від попереднього напою і наповненою на дві третини бензином та на одну третину — мастилом. Пляшка в тебе є, бензин і мастило можна і необхідно злити з господарської техніки, громадського транспорту чи відбити у вартових. Гніт для коктейлю виготовляється зі старих клаптиків тканини, просякнутих у бензині і потім вставлених у шийку пляшки. Клаптики вирізаються зі старого спецодягу, транспарантів чи інших предметів наочної агітації. Пляшка заткана корком і в такому вигляді, із запаленим ґнотом, її кидають у бік об'єкта, котрий потрібно запалити. Бомба запалює об'єкт, розбиваючись об його поверхню. Ворог не в стані загасити це полум'я водою.
Примітка: При виготовленні та запалюванні будь обережний, слідкуй, аби корок щільно закривав пляшку й не давав можливості утворюватись парам бензину, котрі можуть спричинити достроковий вибух! Бомба не надається до запалювання нетвердих предметів, оскільки не може об них розбитись, пам'ятай про це при виборі об'єкта.
1.4
Товаришу!
Скористайся гримучим вазеліном!
Гримучий вазелін — це вибухова речовина. Гримучий вазелін складається з вазеліну. І бензину.
Поради щодо виготовлення:
Гримучий вазелін — це суміш 2 частин вазеліну і 1 частини бензину, котра вибухає під дією електричного струму. Вазелін в тебе є, щодо бензину див. п. 1.3, так що вся справа за електричним струмом!
Примітка: Обережно з вазеліном!
1.5
Товаришу!
Ось тобі газова бомба!
Газова бомба — це бомба з газом. Складається вона з горючого газу та повітря.
Поради щодо виготовлення:
Газова бомба використовується для знищення живої сили противника (оглушування, контузія, дезорієнтація). Найпростіша газова бомба складається з пляшки з газом і повітрям, що змішані в певній пропорції (див. нижче). Використовується при демонстраціях, пікетах, голодуваннях, під час проведення мітингів, майовок, виборів та інших свят трударів.
Пропорції: природній газ — 4,7: 15, ацетилен — 2,5: 81, пропан — 2,2: 10, бутан — 1,9: 9.
1.6
Товаришу!
Приготуй пластикову вибухівку!
Пластикова вибухівка — це тобі потужна вибухова речовина. Складається вона з хлористого калію і, що найважливіше — вазеліну.
Поради щодо виготовлення:
Для виготовлення пластикової вибухівки необхідно змішати добре подрібнений хлористокислий калій із вазеліном і ретельно перемішати. Хлористокислий калій можна і необхідно дістати на хімічних підприємствах, в хімічних лабораторіях та безпосередньо в хіміків. Вкрасти його важко. З вазеліном ти, сподіваємось, вже розібрався. Для використання виготовлену речовину необхідно добре просушити. Потрібен детонатор. Подумай про це!
Примітка: У висушеному стані ця вибухова речовина стає чутливою до ударів. Навіть падіння її з рук на підлогу може спричинити детонацію. Не випускай її з рук, товаришу!
1.7
Товаришу!
Якщо ти не можеш всього цього зробити, не біда — зроби собі просто порох!
Порох — це слабка вибухова речовина. Складається він із калієвої селітри (85 %), вугілля (12 %) та сірки (3 %).
Поради щодо виготовлення:
Все змішати.
Примітка: Без приміток.
Розділ 2
ВИБУХОВІ РЕЧОВИНИ, НЕОБХІДНІ ТРУДАРЕВІ В ДРУГУ ЧЕРГУ
2.1
Товаришу!
Зроби собі французький амонал!
Французький амонал — це слабка вибухова речовина. Складається він з стеаринової кислоти, аміачної селітри та алюмінієвого порошку.
Поради щодо виготовлення:
Французький амонал — це суміш аміачної селітри (86 %), стеаринової кислоти (6 %) і порошку алюмінію (8 %). За своїми вибуховими властивостями, речовина гірша за вітчизняний амонал. Вибухає лише у стиснутому вигляді. Але якщо у тебе є можливість використати детонатор, це все змінює.
Примітка: Потребує детонатора!
2.2
Товаришу! Тритруол!
Тритруол — це потужна вибухова речовина, що зазвичай складається із тетрилу (75 %) та толу (25 %).
Поради щодо використання:
Ця вибухова речовина наділена потужною вибуховою силою і є надзвичайно небезпечною. Використовується для руйнування будівель, в артилерійських снарядах, для підривів на залізниці та при інших будівельних роботах.
Примітка: Детонатор!
2.3
Товаришу!
Не впадай у відчай! Є ще аматол!
Аматол — це також потужна вибухова речовина. Аматол складається з аміачної селітри (80 %) та толу (20 %).
Поради щодо виготовлення:
Ця вибухова речовина наділена потужною вибуховою силою і є надзвичайно небезпечною. Використовується для руйнування будівель, в артилерійських снарядах та бомбах і просто так.
Примітка: Утворює небезпечні сполуки з міддю та латунню!!!
2.4
Товаришу! Зроби-но астроліт!
Астроліт — це потужна (!) вибухова речовина. Складається вона з аміачної селітри (66 %) та гідрозілу (33 %).
Поради щодо використання:
Вітаємо тебе: це — найпотужніша з усіх відомих вибухівок! Астроліт наділений надзвичайно потужною вибуховою силою (в 20 разів потужніший за тротил). Швидкість детонації — 9 км/с. При всій своїй потужності не використовується, наприклад, військовими, оскільки деструктуеться протягом чотирьох днів із моменту виготовлення. А виготовити його при цьому може КОЖЕН школяр, котрий знає інгредієнти. Інгредієнти: аміачна селітра (використовується в народному господарстві), гідрозіл (використовується в ракетобудуванні, фармацевтиці та народному господарстві). Для того, щоб зробити астроліт, необхідно змішати аміачну селітру та гідрозіл у співвідношенні 2 до 1.
Примітка: Інгредієнти надзвичайно токсичні, тримати їх у руках небезпечно для життя. Але випустити їх із рук небезпечно ще більш.
2.5
Товаришу!
Зроби гримучу ртуть!
Гримуча ртуть — це потужна вибухова речовина. Виготовляється вона з азотної кислоти, ртуті та спирту.
Поради щодо виготовлення:
Виготовлення цієї вибухівки є небезпечним для життя, причому не лише твого, тому краще її взагалі не виготовляти. Все ж для виготовлення потрібно змішати азотну кислоту, ртуть і спирт. Отримана суміш заливається в пляшку і тепер, якщо ти раптом цю пляшку розіб'єш, пролунає фантастичний вибух. Спробуй як-небудь — зроби це!
Примітка: Дуже небезпечно! Навіть якщо ти не розіб'єш пляшку, все одно отруїшся випарами ртуті (на смерть).
2.6
Товаришу!
Ось іще одна штука — нітрогуанідин!
Штука ця складається із сірчаної кислоти та нітрату гуанідину.
Поради щодо виготовлення:
Сірчана кислота повинна мати концентрацію не менш як 95 %. В емальовану кружку наливається сірчана кислота, кружка ставиться на сніг або на кригу. В кружці поступово розчиняється нітрат гуанідину, при цьому температура розчину не повинна підійматись вище за 10 градусів Цельсія. Після розчинення нітрату гуанідину суміш втратить свою прозорість і стане схожою на молоко. Товаришу — це не молоко! Тепер суміш виливається в холодну воду з кригою, після цього потрібно почекати, доки всі кристали гуанідину розчиняться. Потім суміш фільтрується і ретельно промивається.
Примітка: Дуже небезпечно! До того ж, ця вибухівка надзвичайно чутлива до тепла. Не грій її!
2.7
Товаришу! Зроби собі терміт!
Терміт, товаришу, — це запалювальна суміш. Робиться терміт із оксиду заліза, порошку алюмінію та сірки!
Поради щодо виготовлення:
Металічна суміш, котра при згоранні дає дуже високу температуру — близько 3000 градусів Цельсія! Цю властивість можна використовувати для виготовлення потужних запалювальних бомб, розумієш, до чого ми ведемо? Для виготовлення терміту потрібно просто змішати 75 % оксиду заліза (іржі) і 25 % алюмінію. Сам терміт запалюється при досить високій температурі, тому до нього додають сірку, котра при запалюванні дає температуру, достатню для запалювання терміту.
Примітка: Ось для чого нам сірка!
2.8
Товаришу!
А супертерміт?!!
Супертерміт, товаришу, — це також запалювальна суміш. А складається вона з бензину, мастила, порошку алюмінію та оксиду заліза (іржі).
Поради щодо виготовлення:
Ця запалювальна суміш горить із дуже високою температурою, здатною розплавити майже будь-який метал (температура горіння майже така, як і в терміту). Дуже небезпечна річ, щоб ти знав. Тим не менше, що особливо приємно — виготовити її також може КОЖЕН учень. Інгредієнти: бензин — 44 %, мастило — 20 %, оксид заліза — 16 %, порошок алюмінію — 20 %.
Примітка: Не кожен учень здогадується про свої можливості, пам'ятай про це, товаришу!
Розділ 3
НА ЗАМІТКУ ТРУДАРЕВІ:
ЯК ВИГОТОВИТИ ДОМАШНЮ БОМБУ,
НЕ ПРИВЕРТАЮЧИ ДО СЕБЕ УВАГИ
АНТИНАРОДНОГО РЕЖИМУ
Товаришу!
Для виготовлення бомби запасись інгредієнтами. Інгредієнти, необхідні для виготовлення бомби, можна й необхідно купити в торгівельних закладах народногосподарського профілю чи відбити в антинародного режиму, не привертаючи до себе уваги з його боку. Тобі знадобляться:
1. Папір (можна дістати на пунктах прийому макулатури, деревообробних комбінатах чи виготовити власноруч (див. наступну брошуру серії «Бібліотека трударя»))
2. Цвяхи (довгі такі, металеві штуки)
3. Товста дротина (товста, товаришу!)
4. Клей (Товаришу! Використай свій клей з користю!)
5. Міцні нитки (!)
6. Селітра (виробництво, торгівельні заклади народногосподарського профілю, антинародний режим)
7. Стопін (???)
8. Магній (антинародний режим, тільки антинародний режим!)
9. Гільза 12 калібру (ну, це в тебе, сподіваємось, є)
10. Гумка (просто гумка).
Поради щодо виготовлення:
Друже! Візьми 10 аркушів паперу (формат А4) і розріж кожен із них повздовж, розділивши на дві половини. Поклади одну смужку на гладку, рівну й міцну поверхню (стіл, стілець, підлога). Нанеси тонкий шар клею («крохмальний» або «силіконовий») на всю поверхню смужки. Поклади згори іншу і проведи праскою (не гарячою!) так, щоб не лишалось повітряних проміжків і щоби видавити зайвий клей. Повторюй операцію доки не закінчаться смужки. Останню смужку змасти клеєм згори особливо ретельно. Відріж від гільзи лезом паперову частину. Поклади відрізану частину на початку зліплених смужок (краї, що виступають, мають бути однакові) і накрути їх на неї. Відступи від кінця на 0,5–1 см і перетисни товстою дротиною (закрути кінці дротини і зтягни кусачками до межі) в чотирьох місцях із різних боків. Поверх дротини намотай 10–15 мотків міцної мотузки.
Вбий 7–8 невеликих цвяхів (слідкуй за тим, аби під час вбивання не порвалась мотузка). Змішай 5 ваг. ч. магнієвого порошку з 6 ваг. ч. калієвої селітри і акуратно перемішуй до однорідного стану. Засип цією сумішшю всю відрізану частину гільзи, постійно її утрамбовуючи. Знову відступи від кінця на 0,5–1 см і передави товстою дротиною, перед тим вставивши туди цвях голівкою вгору. Ще раз намотай 10–15 мотків міцної мотузки і вбий до десяти цвяхів. За деякий час (доба—півтори) акуратно намотай розтягнуту гумову нитку по боках бомби. За пару днів зніми гумку і витягни цвях. На місце цвяха встав бікфордів шнур. Встав його якомога глибше, встав його! І залиш пристрій в такому стані сохнути близько тижня на батареї центрального опалення чи на два тижні при кімнатній температурі. Після цього пристрій готовий до використання.
Примітка: Використай його, любий друже, за призначенням, хулі там!
Ще, друже, настійно рекомендуємо тобі нітрогліцерин. Якщо ти справді зможеш його виготовити, значить, ми старались недаремно.
Отож-бо — перед тим, як описати цю дивовижну технологію, хочемо попередити тебе про необхідні заходи безпеки, хоч і розуміємо, що тобі воно все одно. Все ж рекомендуємо не цуратись бодай мінімальних заходів безпеки. Оскільки нітрогліцерин, товаришу, це дуже чутлива речовина, ти собі навіть не уявляєш — наскільки вона чутлива. Ми, чесно кажучи, теж. Радимо тобі працювати з тими кількісними показниками, котрі тут наводяться, принаймні якщо тебе й розірве, то можна буде хоча б зібрати твої пролетарські шматки до купи. Отож — до справи, товаришу:
1. Налий до 75-мл мензурки 13 мл азотної кислоти, що димить (98 %).
2. Помісти мензурку до відра з кригою і дай їй охолонути до температури, нижчої за кімнатну.
3. Коли азотна кислота охолоне, додай потрійний об'єм сірчаної кислоти (99 %) — 39 мл. Кислоти змішуй дуже обережно, не припускайся їхнього розливання.
4. Після цього потрібно знизити температуру розчину до 10–15 градусів Цельсія, додаючи кригу.
5. Додай гліцерин. Робити це потрібно дуже обережно за допомогою піпетки, доки вся поверхня рідини не вкриється шаром гліцерину.
6. Нітрування — дуже небезпечна стадія. Під час реакції виділяється тепло, тому підтримуй температуру на рівні 30 градусів Цельсія. Якщо вона почне підійматись — відразу ж охолоджуй суміш!
7. Перші 10 хвилин нітрування, суміш необхідно обережно розмішувати, намагаючись не торкатися стінок. При нормальній реакції нітрогліцерин утворює шар на поверхні.
8. Після успішного нітрування рідину з мензурки необхідно дуже обережно перелити до іншої ємкості з водою. Нітрогліцерин повинен осісти на дно.
9. Злий, скільки зможеш, кислоту, не змішуючи її з нітрогліцерином, і за допомогою піпетки перенеси його в розчин бікарбонату натрію (питної соди). Рештки кислоти будуть нейтралізовані.
10. За допомогою піпетки відділи нітрогліцерин. Для того, аби перевірити виготовлений продукт, помісти маленьку крапельку на металеву поверхню і підпали. Якщо виживеш, то побачиш, що нітрогліцерин спалахує чистим блакитним полум'ям.
11. Отриману порцію рекомендуємо переробити на динаміт, оскільки нітрогліцерин, падла, має погану здатність вибухати без жодної на те причини.
І пам'ятай — вони дуже б хотіли, аби ти всього цього не робив! Можливо, сам ти робити цього теж не хочеш. Але знай, що насправді всі бомби поділяються на дві категорії — ті, які кидаєш ти, і ті, які кидають в тебе. Тож займи зручну для себе позицію на вирішальній стадії боротьби пролетаріату за власне, блядь, визволення!


Oleg66 вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:32   #9484
Pillau
Неактивен
 
Регистрация: 2.09.2014
Из: RUSSIAN FEDERATION
Сообщений: 99
 
Цитата:
Сообщение от CtrlZeta Посмотреть сообщение
Да уже понаехавших "экскурсантов" выпихнуть бы поскорее, не то что новых завозить.
Согласен. Скорей бы закончилось.


Pillau вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:33   #9485
demonkid
  
 
Аватар для demonkid
 
Регистрация: 29.03.2012
Адрес: Outer Heaven.
Из: UKRAINE
Сообщений: 33,092
 
Цитата:
Сообщение от DevilMan Посмотреть сообщение
Шикарно


demonkid вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:33   #9486
ALL IN
  
 
Аватар для ALL IN
 
Регистрация: 10.02.2011
Адрес: харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 22,338
Записей в дневнике: 4
 
Цитата:
Сообщение от acva Посмотреть сообщение
Ледокоин пишет, что путин отвёл войска из Луганска и Новоазовска, к чему бы это?
ЕС готовит новый пакет санкций к пятнице. Российское лобби заявит что никаких войск нет, вот смотрите паникеры.


__________________
Pardon my French
ALL IN вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:34   #9487
Ойтишнег
  
 
Аватар для Ойтишнег
 
Регистрация: 20.06.2014
Адрес: Ракло з Рокуфни
Из: UKRAINE
Сообщений: 11,129
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от Sfandex Посмотреть сообщение
Я поражаюсь, то ли там такие недалёкие, то ли настолько не хотят знать о реальности
им 20 с хуем лет (а реально - дольше) вбивали мысль, что "русские - убернация" а "хохлы - тупые примитивные шароварники"
Так что, кстати, говоря, они и правда могут не понимать что идёт война. Ты же не считаешь войной когда своре собак пиздюлей раздаешь? Вот и они так
Ну и - они же уберы, стоит им показаться как сцыкливые каклы побегут до лемберга роняя говно - чего боятся то?
Опять таки - денежки!


Ойтишнег на форуме     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:34   #9488
art_b
  
 
Аватар для art_b
 
Регистрация: 8.04.2007
Адрес: Полтава
Из: UKRAINE
Сообщений: 789
 
Из блога Навального тыц

Выходит, кроме 200х и 300х доказывать больше нечем (Последний раз редактировалось art_b; 2.09.2014 в 21:40.
art_b вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:34   #9489
_Veta_
  
 
Аватар для _Veta_
 
Регистрация: 3.03.2011
Адрес: Харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 18,981
 
Цитата:
Сообщение от Tori Посмотреть сообщение
До этой войны я о них вообще не думала. Ну, живут себе люди, детей растят - ну, пусть будут здоровы и счастливы.
Но многие же ездили туда к родственикам, к друзьям, у себя их принимали. В общем, считали, что мы если не один народ, то ближе некуда.
И тут случилось то, что случилось.
Не было бы так больно, если б напали китайцы какие-нибудь, или даже, простигосподи, турки там или французы. Было бы страшно, тяжело, ужасно - но не так обидно.
А тут напали русские. С которыми под гитару пели, детей крестили, водку пили, с кем мой дедуля, царство ему небесное, воевал четыре года - семьдесят лет назад. Напали вероломно, как фашисты, нагородив кучи лжи при этом, и оказалось - для многих стало открытием - что никакие они нам не братья, а враги, самые настоящие, именно что фашисты, нелюди, мрази. И они пришли к нам убивать нас за бабло, грабят наши города, посёлки, насилуют наших девчонок, пытают наших сыновей, братьев, отцов. Убивают наших детей. О котэ я вообще молчу.
И не считают себя при этом даже виноватыми.
Мы враз стали для них "укропами" - причём,без какой-то очевидной вины с нашей стороны. Мы не захватили их земли, не убивали их людей, не пытались диктовать им, как им надо жить и на каком языке разговаривать. Мы жили себе в своей стране, и подумать не могли, что все эти годы они, оказывается, ненавидели нас - и всё, что было раньше: наши посиделки, разговоры, наша общая история и кровь, совместно пролитая нашими предками - всё это для них ничего не значит. И кровь наших дедов - тоже, их фюрер объявил им, что они бы и без украинцев обошлись. И они поверили, радостно аплодировали ему.
И пришли сюда.
И это для многих стало шоком. Так, если бы родной брат вдруг пршёл проведать тебя в больнице и пырнул ножом в спину, потому что ему часы твои понравились.
Сорри за многабукаф. Накипело.
Всё правильно накипело. Репа не лезет
Да ещё и самые настоящие родственники сплошь и рядом повели себя так же. В лучшем случае, как мои например, делают вид что родичей в Украине либо не существует, испарились, либо что всё хорошо.
Прикидывание незнайками раздражает даже больше, чем игнор или открытая агрессия. Как тётушка моя, о своей 83 летней маме "ну а зачем маму забирать? в Харькове же всё хорошо, всё тихо. она сама мне так сказала!"- полное включение дурочки, а всего-то 10 лет за москалём замужем, и такая деградация.


__________________
Не в том суть в чём суть, а в том суть, как эту суть преподнесуть.
_Veta_ вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:35   #9490
Lica
МегаКрасавчег
 
Аватар для Lica
 
Регистрация: 12.10.2008
Адрес: Харьков, Центр
Из: UKRAINE
Сообщений: 67,519
Записей в дневнике: 80
 
люди если это не фейк то там ваще фсе мрачнее и мрачнее
Оставь своего ребенка умирать или сядь в тюрьму
BY ADMIN, ON АВГУСТ 28TH, 2014
«Единая Россия» запретит лечение от тяжелых заболеваний
http://rusmedserver.com/?p=1480


__________________
Нарисую улыбку стильную,... ту, что смотрится сверхъестественно!...
Я такая умею быть сильная, прям - сплошное стихийное бедствие!...
Тараканы в голове твердили- "Угомонись..." А шило в жопе отвечало- "Нифигааа!!!"
Lica вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:36   #9491
Monja Dubolomov
  
 
Аватар для Monja Dubolomov
 
Регистрация: 24.11.2010
Адрес: Не Россия как ни тужьтесь
Из: UKRAINE
Сообщений: 8,337
 
Цитата:
Сообщение от CHEKHov Посмотреть сообщение
Как всегда ВАТА лудше всех знает кто Харьковчан а кто нет!!!
Мы не Обамовцы мы
Флага Израиля нехватает. Кста, стыдно признаться - а как он выглядит? А то чёт херовый из меня жидобандеровец...


__________________
Кремль силён своим враньём, Россия - подлостью.
---------- Оккупант братом не бывает ----------
Будь ты проклята, Россия. Даже ценой моей души - будь проклята...

Как показал Иловайск - слово российского офицера не стоит и плевка.
Monja Dubolomov вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:36   #9492
Telepuzik77
  
 
Аватар для Telepuzik77
 
Регистрация: 28.05.2009
Из: UKRAINE
Сообщений: 201
 
Цитата:
Сообщение от demonkid Посмотреть сообщение
Шикарно
Класс !!!


Telepuzik77 вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:36   #9493
Хоттабычь
Неактивен
 
Аватар для Хоттабычь
 
Регистрация: 9.01.2011
Адрес: Харьков, Московский просп
Из: TURKEY
Сообщений: 31,953
 
https://mobile.twitter.com/pravda_1/status/506867312641589248/photo/1


Хоттабычь вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:37   #9494
ALL IN
  
 
Аватар для ALL IN
 
Регистрация: 10.02.2011
Адрес: харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 22,338
Записей в дневнике: 4
 
Цитата:
Сообщение от acva Посмотреть сообщение
Ледокоин пишет, что путин отвёл войска из Луганска и Новоазовска, к чему бы это?
А может начинаеться игра в кошки-мышки, то о чем говорилось в возможной дезе от Лукина, укропы давят новохоесосов, появляются рос войска вытесняют укропов и исчезают, новохуесосы укрепляются, укропы опять давят, рос войска опять появляются...

Цитата:
Сообщение от Lica Посмотреть сообщение
люди если это не фейк то там ваще фсе мрачнее и мрачнее
Оставь своего ребенка умирать или сядь в тюрьму
BY ADMIN, ON АВГУСТ 28TH, 2014
«Единая Россия» запретит лечение от тяжелых заболеваний
http://rusmedserver.com/?p=1480
На все воля божия. У каждого человека своя судьба и врачи не вправе влазить в планы создателя.


__________________
Pardon my French
ALL IN вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:37   #9495
Pillau
Неактивен
 
Регистрация: 2.09.2014
Из: RUSSIAN FEDERATION
Сообщений: 99
 
Цитата:
Сообщение от Tori Посмотреть сообщение
Не надо.
Ни одному из вас не будет здесь места ещё лет пятьдесят.
Разве что под землёй.
Ну собственно политики РФ добились, чего хотели-столкнули НАРОД лбами. Зачем? В чем выгода? Еще кусок оттяпать? А народ-то спросили? Мне и Крым не вперся, а тут еще и такая срача в придачу.


Pillau вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:37   #9496
as2666
Пользователь ожидающий проверку Email
 
Регистрация: 23.03.2014
Адрес: Литва Клайпеда.Львів.
Из: LITHUANIA
Сообщений: 790
 
солдаты пишут письмо Путлеру?
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: BvvzIkCCQAAaITj.jpg
Просмотров: 19
Размер:	114.1 Кб
ID:	9292153  


as2666 вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:38   #9497
DevilMan
  
 
Аватар для DevilMan
 
Регистрация: 11.10.2004
Адрес: fucking Earth
Из: UKRAINE
Сообщений: 59,527
 
Цитата:
Сообщение от acva Посмотреть сообщение
Ледокоин пишет, что путин отвёл войска из Луганска и Новоазовска, к чему бы это?
Потому что кацапы войсками щимят наших вне города, а потом в город "ополчение" приходит. Типа


__________________
τῇ καλλίστῃ
DevilMan вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:38   #9498
_Veta_
  
 
Аватар для _Veta_
 
Регистрация: 3.03.2011
Адрес: Харьков
Из: UKRAINE
Сообщений: 18,981
 
Цитата:
Сообщение от Keystone Посмотреть сообщение
Вот видишь, тебе тоже показалось, что тут подвох.

Дело в том, что если следовать совету отвечать в личку-репу, то никто из посетителей ХФ, не увидит твоего ответа.

А вот пост хуйленыша увидит. Оставшийся без ответа, а значит молчаливо поддерживаемый.
Да я просто плохо представляю себе этот диалог- вата пишет на форуме, а я ей репку кидаю, как ребёнок, и всё.
Или тем более отвечаю в личку, а вата на форуме. Странно получается.
Да и не будут они в личке общаться- не для этого приходят.


__________________
Не в том суть в чём суть, а в том суть, как эту суть преподнесуть.
_Veta_ вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:38   #9499
Доктор Верховцев
  
 
Аватар для Доктор Верховцев
 
Регистрация: 22.02.2007
Из: UKRAINE
Сообщений: 2,133
 
Как вам реклама в России? По данным соц опроса именно 82% россиян поддерживают Путина__________________
Самая большая ошибка это пренебречь украинцами. Посчитать украинцев слабыми. Обидеть украинцев. Никогда не обижайте украинцев. Украинцы никогда не бывают так слабы, как вам кажется. Не дай Всемогущий Аллах изгнать украинцев или отобрать что-то у украинцев. © Д.Дудаев
Доктор Верховцев вне форума     Вверх
Старый 2.09.2014, 21:38   #9500
Lica
МегаКрасавчег
 
Аватар для Lica
 
Регистрация: 12.10.2008
Адрес: Харьков, Центр
Из: UKRAINE
Сообщений: 67,519
Записей в дневнике: 80
 
Цитата:
Сообщение от Monja Dubolomov Посмотреть сообщение
Флага Израиля нехватает. Кста, стыдно признаться - а как он выглядит? А то чёт херовый из меня жидобандеровец...
ня


__________________
Нарисую улыбку стильную,... ту, что смотрится сверхъестественно!...
Я такая умею быть сильная, прям - сплошное стихийное бедствие!...
Тараканы в голове твердили- "Угомонись..." А шило в жопе отвечало- "Нифигааа!!!"
Lica вне форума     Вверх
Закрытая тема


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 16:01.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics