Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 22.02.2009, 13:55   #141
Enclave_east
  
 
Аватар для Enclave_east
 
Регистрация: 8.01.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 8,638
 
Цитата:
Сообщение от Ayk Посмотреть сообщение
Лучше прожиточный минимум, он покруче будет... Деревенский бухгалтер, в погребе консервации валом, не помрет...
Добавлено через 2 минуты

Ты про кол забыл Ющ - вампир-Гудини.. Ох, повеселил с утра...
ну а вдруг мало ли вылезет потом еще и еще на 5 лет


Enclave_east вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:01   #142
Zyf26
Неактивен
 
Аватар для Zyf26
 
Регистрация: 18.03.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 413
 
Цитата:
Сообщение от GR_ Посмотреть сообщение
По возрасту может ты и не юноша, а вот по уму?
Просто по жизни надо оставаться человеком , а не быдлом неотесанным и не подонком, как большинство отписавшихся в этой теме.
Дорогой наш умный, GR и ему подобные, Вы мне так и не ответили на поставленный вопрос. Ответьте, ПОЖАЛУЙСТА, что он сделал хорошего для УКРАИНЫ и лично для Вас, что Вы его так рьяно защищаете?
Что он сейчас делает для нашей страны, для выхода из кризиса? Мы с каждым днем все глубже углубляемся в дерьмо, а Вы его защищаете. ЖДУ ВАШЕГО ОТВЕТА. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО


Zyf26 вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:03   #143
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення платіжного балансу України у зв’язку із світовою кризою»

Закон передбачає застосування процедури запровадження, зміни та скасування тимчасової надбавки до діючих ставок увізного мита на деякі товари у разі досягнення критичного стану платіжного балансу України.

23 грудня 2008 року Президент України запропонував відхилити зазначений Закон, оскільки ціла низка його норм не відповідала Конституції.

4 лютого 2009 року Закон України «Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення платіжного балансу України у зв'язку із світовою кризою» було прийнято Верховною Радою України в новій редакції.

Президент України підписав даний Закон, враховуючи негативний стан платіжного балансу України та значний рівень спаду промисловості в останні місяці. Водночас не всі зауваження Глави держави були враховані в повному обсязі.

По-перше, Законом Кабінету Міністрів України надається право приймати рішення про продовження застосування процедури запровадження тимчасової надбавки до діючих ставок ввізного мита на деякі товари шляхом видання Урядом України відповідної постанови. Такий підхід не відповідає Конституції України, згідно з якою податки і збори встановлюються виключно законами України і сплачувати в порядку і розмірах, установлених законом.

У зв'язку з цим, Президент України прийняв рішення звернутися до Конституційного Суду України стосовно визначення відповідності Конституції України надання зазначених повноважень Уряду.

По-друге, прикінцевими положеннями Закону передбачається запровадження тимчасової цільової надбавки до ставок ввізного мита, діючих напередодні набрання чинності Закону, у розмірі 13 відсотків митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України в режимі імпорту, крім товарів критичного імпорту. До товарів, на які розповсюджується така надбавка, зокрема, включено окремі позиції, що майже повністю імпортуються з держав, з якими Україною укладено міжнародні договори про вільну торгівлю. Зазначені договори, як правило, передбачають застосування до імпорту товарів із цих держав виключно кількісних обмежень або еквівалентних їм заходів, отже, до ставок ввізного мита на такі товари тимчасова цільова надбавка застосовуватися не може.

Крім цього, Глава держави звернувся до Кабінету Міністрів України з пропозицією скористатися наданим йому цим Законом правом та скасувати тимчасову надбавку на товари, які майже повністю імпортуються з держав, з якими Україною укладено міжнародні договори про вільну торгівлю.


Президент повернув до парламенту низку законів

Відповідно до частини другої статті 94 Конституції України Президент України Віктор Ющенко повернув до парламенту зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Закон України № 922-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу».

Парламентом було враховано не всі зауваження Президента, внаслідок чого окремі положення Закону, що надійшов йому на підпис, суперечать Конституції України, а також законам України, які є базовими у відповідних сферах.

Зокрема, запроваджувані Законом порядок та особливості здійснення Національним банком України підтримки ліквідності комерційних банків, якими видано кредити сільськогосподарським товаровиробникам, через відповідні інструменти рефінансування (в тому числі надання стабілізаційного кредиту) не лише суперечить нормам Конституції України та Закону України «Про Національний банк України», але й може спричинити випадки неповернення депозитів вкладникам банку за відсутності наявних для таких виплат грошових ресурсів, чим відповідно буде порушено і право вкладника на отримання вкладу в повному обсязі.

Не може бути підтримана і зміна, якою пропонується встановити заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року та розширюється перелік видів земель, на які вона розповсюджується.

Це не узгоджується з вимогами Земельного кодексу України, якими запроваджено мораторій на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення на період до набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель.

Крім того, запроваджувана Законом заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення охоплює більш широке коло суспільних відносин, ніж мораторій на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, передбачений Земельним кодексом України. Запровадження такої заборони є не чим іншим, як звуженням обсягу існуючого права громадян розпоряджатися своєю власністю, проголошеного Конституцією України.

Представлятиме пропозиції Президента України під час розгляду Закону на пленарному засіданні Верховної Ради Міністр аграрної політики України Ю.Мельник.

3 лютого 2009 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 906–VI «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія».

Президент України вважає, що прийняття цього Закону має важливе значення для повноцінного функціонування та розвитку дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» і тому заінтересований у якнайшвидшому його підписанні.

Разом з тим, прийнятий Верховною Радою України Закон має ряд недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі вказаних дитячих установ.

Тому відповідно до Конституції України Глава держави повернув зі своїми пропозиціями Закон для повторного розгляду Верховною Радою України.

Суть внесених Главою держави пропозицій зводиться до трьох основних моментів.

1. Пропонується при визначенні розміру земельних ділянок, які надані в постійне користування дитячому центру «Артек» та належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, врахувати земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату «Аю-Даг» (із пляжною зоною), що перебуває у дитячого центру «Артек» на праві господарського відання.

2. З метою поліпшення обслуговування дітей у межах території зазначених дитячих центрів засобами зв'язку, необхідними лікарськими засобами, розміщення банкоматів для обслуговування працівників цих центрів (зарплатний проект) пропонується дозволити оренду закріпленого за дитячими центрами майна для розміщення аптечних кіосків, інженерно-технічних споруд зв'язку, а також банкоматів для обслуговування зарплатного проекту для працівників центру.

3. Останнім часом почастішали спроби запровадження сервітуту стосовно земельних ділянок, наданих у постійне користування дитячому центру «Артек», шляхом установлення сервітуту щодо цих земельних ділянок за рішенням суду.

Проте встановлення земельного сервітуту може призвести до проходу (проїзду) територією дитячого центру вантажного транспорту, що спричинить загрозу життю і здоров'ю дітей та завдасть шкоду природному середовищу.

У зв'язку з цим, пропонується заборонити встановлення сервітуту щодо майна, закріпленого за дитячими центрами «Артек» і «Молода гвардія» на праві господарського відання, а також щодо земельних ділянок, наданих цим дитячим центрам у постійне користування.

Представлятиме пропозиції Президента України під час розгляду Закону на пленарному засіданні Верховної Ради України Керівник Державного управління справами І.Тарасюк.

Відповідно до частини другої статті 94 Конституції України Глава держави повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою Закон України № 934–VI «Про Фонд державного майна України».

Глава держави неодноразово звертався до Верховної Ради України щодо необхідності вдосконалення правового поля в сфері приватизації. Діюче нині законодавство не відповідає вимогам сьогодення і не дозволяє проводити прозорий та відкритий продаж об'єктів державної власності. Вдосконалення правового поля має відбуватися виключно в рамках Конституції України.

Проте зазначений Закон, що надійшов на підпис Президентові України, не відповідає Основному Закону, в ньому не враховані пропозиції, висловлені Главою держави до попередньої редакції Закону.

По-перше, Законом Фонд державного майна України визначено як орган державної влади. Президент України у зауваженнях до однойменного Закону про Фонд державного майна України вже наголошував, що статус Фонду має визначатись з огляду на його місце як державного органу зі спеціальним статусом в системі окремо визначених Конституцією України державних органів.

По-друге, Законом Фонд державного майна України визначений органом, що реалізує державну політику, зокрема, у сфері управління об'єктами державної власності. Однак цим Законом визначено завдання Фонду, які не передбачені спеціальним Законом України «Про управління об'єктами державної власності». Зокрема, це реалізація державної політики щодо управління об'єктами державної власності, використання та відчуження державного майна, управління корпоративними правами тощо. Це створює колізію норм зазначених Законів, може спричинити неузгодженості, протиріччя при їх застосуванні.

По-третє, такими, що не відповідають Конституції України, є також положення Закону щодо звільнення з посади Голови Фонду держмайна.

Що ж до призначення на посади та звільнення з посад першого заступника, заступників Голови Фонду, то, виходячи з існуючої практики призначення заступників керівників інших державних органів, доцільно в Законі запровадити порядок, за яким призначення на зазначені посади та звільнення з цих посад здійснюється Головою Фонду державного майна України.

По-четверте, відповідно до закону, Фонд у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, приймає рішення про зупинення (призупинення) приватизації державного майна, в тому числі про зняття об'єкта приватизації з продажу, а також вносить зміни до плану розміщення акцій відкритого акціонерного товариства в частині перенесення терміну їх розміщення в разі виявлення порушень норм законодавства України.

Йдеться про дії, що безпосередньо стосуються питань права власності, яке відповідно до Конституції України набувається в порядку, визначеному законом. Для уникнення зловживань у цій сфері порядок прийняття в таких випадках Фондом державного майна України рішень про зупинення (припинення) приватизації державного майна, наслідки таких рішень мають визначатися законом.

У зв'язку з викладеним, Глава держави запропонував переглянути з урахуванням наведених вище зауважень і пропозицій Закон України «Про Фонд державного майна України».

Пропозиції Президента України під час розгляду зазначеного Закону на пленарному засіданні Верховної Ради України представлятиме Перший заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Кабінеті Міністрів України О.Шлапак.


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:07   #144
suruman
  
 
Аватар для suruman
 
Регистрация: 7.07.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 165
 
Цитата:
Сообщение от Zyf26 Посмотреть сообщение
Дорогой наш умный, GR и ему подобные, Вы мне так и не ответили на поставленный вопрос. Ответьте, ПОЖАЛУЙСТА, что он сделал хорошего для УКРАИНЫ и лично для Вас, что Вы его так рьяно защищаете?
Что он сейчас делает для нашей страны, для выхода из кризиса? Мы с каждым днем все глубже углубляемся в дерьмо, а Вы его защищаете. ЖДУ ВАШЕГО ОТВЕТА. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
Zyf26,не стоит пытаться с етим критином и подобными вести нормальный диалог.Они лучше сдохнут с голоду,будут ходить в обносках да еще и зад свой подставят ,шоб прыщявый их туда жахнул.

тему вообще в LOL пора...


suruman вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:10   #145
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
Пиздец. Вами так легко манипулировать и навязывать мнение.


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:10   #146
Gerda_ya
Неактивен
 
Аватар для Gerda_ya
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Алексеевка
Сообщений: 419
 
Цитата:
Сообщение от Zyf26 Посмотреть сообщение
Дорогой наш умный, GR и ему подобные, Вы мне так и не ответили на поставленный вопрос. Ответьте, ПОЖАЛУЙСТА, что он сделал хорошего для УКРАИНЫ и лично для Вас, что Вы его так рьяно защищаете?
Что он сейчас делает для нашей страны, для выхода из кризиса? Мы с каждым днем все глубже углубляемся в дерьмо, а Вы его защищаете. ЖДУ ВАШЕГО ОТВЕТА. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
Они, наверное, давно не заходили в аптеки, магазины, и не заглядывали в платежки с коммунальными тарифами, где цены выросли в 3 раза.


Gerda_ya вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:11   #147
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
Цитата:
Сообщение от Gerda_ya Посмотреть сообщение
Они, наверное, давно не заходили в аптеки, магазины, и не заглядывали в платежки с коммунальными тарифами, где цены выросли в 3 раза.
Ты знаешь, что такое кризис? А тем более для нас?


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:12   #148
GR_
Banned
 
Аватар для GR_
 
Регистрация: 24.05.2007
Адрес: Харків, UA
Сообщений: 37,361
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от Zyf26 Посмотреть сообщение
Дорогой наш умный, GR и ему подобные, Вы мне так и не ответили на поставленный вопрос. Ответьте, ПОЖАЛУЙСТА, что он сделал хорошего для УКРАИНЫ и лично для Вас, что Вы его так рьяно защищаете?
Что он сейчас делает для нашей страны, для выхода из кризиса? Мы с каждым днем все глубже углубляемся в дерьмо, а Вы его защищаете. ЖДУ ВАШЕГО ОТВЕТА. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
С этого и надо было начинать, а не раскидывать дерьмо по всей теме.
С 2006 года вступили в силу изменения в Конституцию, по котрым полномочия президента сильно урезаны. За экономическую ситуацию в стране отвечает не президент, как при Кучме, а правительство, которое избирается в парламенте. Президент отвечает только за оборону,внутреннюю безопасность и внешнеполитический курс. Вопросы по этим направлениям есть? Меня лично в этих направлениях более-менее почти все устраивает, если бы только отдельные падлы из числа бывших "друзей" и т.н оппозиционеры не продавались кремлевским недоумкам время от времени.
Бурную деятельность как Януковича так и Юли сдерживает пока Ющенко, что будет если он уйдет и эти деятели останутся без контроля- х.з.?
По экономике- к Юле и парламенту.


GR_ вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:13   #149
Gerda_ya
Неактивен
 
Аватар для Gerda_ya
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Алексеевка
Сообщений: 419
 
Цитата:
Сообщение от pumka Посмотреть сообщение
Ты знаешь, что такое кризис? А тем более для нас?
Нет, может просветишь?


Gerda_ya вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:14   #150
y-f2006
Неактивен
 
Регистрация: 30.05.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,696
 
Цитата:
Сообщение от GR_ Посмотреть сообщение
Молите бога, что не я президент. Освенцим был бы вам обеспечен с полным рационом.
Плохой ты человек, Косой. Злой, как собака. (с)


y-f2006 вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:15   #151
GR_
Banned
 
Аватар для GR_
 
Регистрация: 24.05.2007
Адрес: Харків, UA
Сообщений: 37,361
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от suruman Посмотреть сообщение
Zyf26,не стоит пытаться с етим критином и подобными вести нормальный диалог.Они лучше сдохнут с голоду,будут ходить в обносках да еще и зад свой подставят ,шоб прыщявый их туда жахнул.

тему вообще в LOL пора...
Слушай , недоумок, я в отличии от тебя состоявшийся человек, и мне, по большому счету, наплевать кто там у руля. А трахают и будут трахать по жизни тебя.


GR_ вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:17   #152
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
а бакс ростёт для экспорта, так как если государственные экспортные основы рухнут то и социальные программы рухнут, а частники у нас на Джипах ездят Налоги хуй Платят. и будем потом ныть, що за хуйня. Придёт Юля пиздец всем, бакс упадёт и мы будем жить на импорт и рабами станем. Придёт Яныч бакс взлетит, что будем страной рабами на экспортной основе. А пока мы в балансе были, так, что ждите режима


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:18   #153
Siemens
Неактивен
 
Регистрация: 21.03.2006
Сообщений: 200
Состоявшиеся люди не сидят перед компом 24 часа в сутки они не знают, что такое харьковский форум и им некогда тут пиздеть.


Siemens вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:20   #154
Zyf26
Неактивен
 
Аватар для Zyf26
 
Регистрация: 18.03.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 413
 
Цитата:
Сообщение от GR_ Посмотреть сообщение
С этого и надо было начинать, а не раскидывать дерьмо по всей теме.
С 2006 года вступили в силу изменения в Конституцию, по котрым полномочия президента сильно урезаны. За экономическую ситуацию в стране отвечает не президент, как при Кучме, а правительство, которое избирается в парламенте. Президент отвечает только за оборону,внутреннюю безопасность и внешнеполитический курс. Вопросы по этим направлениям есть? Меня лично в этих направлениях более-менее почти все устраивает, если бы только отдельные падлы из числа бывших "друзей" и т.н оппозиционеры не продавались кремлевским недоумкам время от времени.
Бурную деятельность как Януковича так и Юли сдерживает пока Ющенко, что будет если он уйдет и эти деятели останутся без контроля- х.з.?
По экономике- к Юле и парламенту.
С этим все понятно. Тогда спрашивается, зачем он Юлю пустил к власти? Это ж он ее 3 раза выдвигал на пост Премьера? Ладно первый раз понял, что она за человек, зачем опять было ее ставить? Неужели никого не было подходящего? Умный человек не будет становиться на одни и те же грабли. Об этом и идет речь. Я в самом начале тоже не был против Ющенко, но мне совершенно не нравилось его окружение. (Скажи, кто твой друг... (Поговорка))


Zyf26 вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:20   #155
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
Цитата:
Сообщение от Siemens Посмотреть сообщение
Состоявшиеся люди не сидят перед компом 24 часа в сутки они не знают, что такое харьковский форум и им некогда тут пиздеть.
Ну вот я ж и говорю, большая часть избирателей, не состоявшееся стадо которым манипулируют! Просто некто не заметил как нам хорошо было жить 4 года мы тянулись к Европе и она нам не отказывала, привыкли, забыли когда свет выключали на пол дня через день и.т.д Когда магазины в центре были недоступные. Короче пиздец ребята.


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:22   #156
suruman
  
 
Аватар для suruman
 
Регистрация: 7.07.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 165
 
Цитата:
Сообщение от GR_ Посмотреть сообщение
Слушай , недоумок, я в отличии от тебя состоявшийся человек, и мне, по большому счету, наплевать кто там у руля. А трахают и будут трахать по жизни тебя.
От же ш гниль! Ты по каким критериям оцениваеш свое состоятельство и токо не говори шо ты досточно зарабатываеш лаве и тп,шо даже щас ты себя нормально чухаеш.
А если ты бля не видиш не цен,не того как людям хуево,то ты просто такаяже конченая сука как и Ющ,аминь тебе !


suruman вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:25   #157
pumka
Неактивен
Автор темы
 
Аватар для pumka
 
Регистрация: 9.11.2005
Адрес: Милан
Сообщений: 1,088
 
Вы сами строите свою судьбу, но не видите дороги.


pumka вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:28   #158
GR_
Banned
 
Аватар для GR_
 
Регистрация: 24.05.2007
Адрес: Харків, UA
Сообщений: 37,361
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от Zyf26 Посмотреть сообщение
С этим все понятно. Тогда спрашивается, зачем он Юлю пустил к власти? Это ж он ее 3 раза выдвигал на пост Премьера? Ладно первый раз понял, что она за человек, зачем опять было ее ставить? Неужели никого не было подходящего? Умный человек не будет становиться на одни и те же грабли. Об этом и идет речь. Я в самом начале тоже не был против Ющенко, но мне совершенно не нравилось его окружение. (Скажи, кто твой друг... (Поговорка))
Не три , а два. Ты законы почитай, хотя бы. Не президент выдвигает премьера, а коалиция. Президент только утверждает. А было ли у него основание не утвердить ее как и Яныка в свое время?


GR_ вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 14:55   #159
start555
Неактивен
 
Аватар для start555
 
Регистрация: 21.09.2007
Адрес: я, здесь и не здесь
Сообщений: 3,617
Записей в дневнике: 1
 
Да, не хватает на вас "СССР", забанили хлопца. А он бы с вами "пофлудил"!


start555 вне форума     Вверх
Старый 22.02.2009, 15:33   #160
kiova
  
 
Аватар для kiova
 
Регистрация: 13.02.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 11,647
Записей в дневнике: 190
 
президент производит впечатление психически очень больного человека. Может из-за диоксина, а может просто ударился где-то головой. Но очевидно, что он последние пару лет находится в каком-то болезненном бреду, что не идет на пользу стране и её гражданам. Поэтому пожелаю ему крепкого здоровья.


__________________
“Доносы на русских от русских не принимаем!”
Объявление в 1942 году в парижском Гестапо.
kiova вне форума     Вверх
Закрытая тема


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 03:15.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics