Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 24.02.2014, 02:25   #5101
Исбокубантик
Неактивен
 
Аватар для Исбокубантик
 
Регистрация: 6.04.2011
Адрес: Холодная страна
Сообщений: 9,823
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от артефакт Посмотреть сообщение
По простой причине - мы ДОБРОВОЛЬНО отказались от старых богов. Идол Перуна, изготовленный из дуба и с массой золотых украшений, не тонул, плыл лицом вверх, и его от берега отталкивали до самого моря.
Старые боги прокляли, новые не приняли.
А чего только сейчас проклятие включилось? С Перуном эвона когда было..
Или Лукъяненко не в теме?

Цитата:
Сообщение от артефакт Посмотреть сообщение
Но ты раньше, я позже.
А я буду сидеть и по вам горевать..


Исбокубантик вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:26   #5102
Гаити
Цаца Неибацца
 
Аватар для Гаити
 
Регистрация: 25.11.2008
Адрес: Порт-о-Пренс
Сообщений: 6,099
Записей в дневнике: 7
 
Цитата:
Сообщение от артефакт Посмотреть сообщение
Но ты раньше, я позже.
поцелуй своего Перуна в зад.


Гаити вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:26   #5103
артефакт
  
 
Аватар для артефакт
 
Регистрация: 27.12.2011
Адрес: Окраина центра Харькова
Сообщений: 17,133
700-16-61
 
Цитата:
Сообщение от Исбокубантик Посмотреть сообщение
А чего только сейчас проклятие включилось?
Увы! Оно работало всю дорогу! Надо просто историю почитать.


артефакт вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5104
Исбокубантик
Неактивен
 
Аватар для Исбокубантик
 
Регистрация: 6.04.2011
Адрес: Холодная страна
Сообщений: 9,823
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от Гаити Посмотреть сообщение
поцелуй своего Перуна в зад.
зад в воде..


Исбокубантик вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5105
Гаити
Цаца Неибацца
 
Аватар для Гаити
 
Регистрация: 25.11.2008
Адрес: Порт-о-Пренс
Сообщений: 6,099
Записей в дневнике: 7
 
Цитата:
Сообщение от Исбокубантик Посмотреть сообщение
А я буду сидеть и по вам горевать..
не горюй. я приготовлю те сладкое местечко.(ну когда время придет. раньше не надо конечн)
пойдешь в мою бригаду суккубов?


Гаити вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5106
sashabrz
Неактивен
 
Аватар для sashabrz
 
Регистрация: 13.03.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,507
 
Цитата:
Сообщение от FireDragon Посмотреть сообщение
Пророчества греко-католического священника Отца Германа Будзинского о Януковиче и Майдане (1991 г)


ПРОРОЦТВО ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО ЗРОБЛЕНЕ В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991

Ні, ніхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед першою світовою війною. Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія в народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними. Люди радіють та надіються, що все зле вже позаду, сподіваються на краще життя, на гарне майбутнє для себе і своїх дітей.

Але на жаль не все так гарно буде в України та українців у найближчих чверть віку. Ще мине одне покоління, поки Україна отримає свою дійсну незалежність, бо сьогоднішня незалежність, це швидше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту.

Я хочу розказати те, що чекає на наш нарід у найближчих чверть віку: Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики фальшивих пророків, будуть закриватися заводи і фабрики, розпочнуться великі звільнення людей, почне рости безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїжджати за кордон на заробітки, як це і було колись. Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, то тепер вони ж будуть на цю незалежність страшенно нарікати. Так буде кілька років.

По цих кількох роках життя трохи внормується економічно, але почнуться утиски та переслідування політичні. І так буде тривати 13 років аж до величезного здвигу людей в Києві, який буде мирною відповіддю народу на дії другого керманича України посісти владу в державі пожиттєво.

Всього за чверть століття в Україні буде п’ять керманичів. Чотири керманичі мужчини. П’ятим керманичем України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати та посадить до тюрми. А звільнить її з тюрми революційний нарід.

Через 13 років (2004) прийде до влади третій керманич України, на якого всі щирі українці будуть покладати величезні надії. Але він стане дуже гірким розчаруванням для нашого народу. Замість приступити до тяжкої праці та реалізовувати надії народу, він буде займатися тільки пустослів’ям, самолюбуванням та нечесним збагаченням. Вся його каденція при владі - це даремно прогаяні роки життя для народу нашого.

Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але цей Божий шанс Україна змарнує. Тоді знову в народі почне рости розпач та безнадія. І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті совєти. Це буде страшна бандитська орда.

- Отче, а коли це станеться ???

- Це станеться через 15 років після мої смерті!!! (Отець Герман Будзінський помер в січні 1995 року)

- Отче, чи це будуть знову комуністи??? (Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені)

- Ні, це не будуть комуністи. Перші совєти прийшли до нас у 1939 році, другі прийшли в 1944 році, а треті совєти прийдуть до нас через 15 років по моїй смерті. А комуністи тоді, вже будуть діяти легально і будуть їхніми союзниками. Це буде така собі двоголова диявольська совєтсько-комуняцька гідра. Це буде нова орда на Україну, яка схоче перетворити наш нарід на своїх рабів.

І ця диявольська гідра дірвавшись легально до влади розпочне страшні знущання над нашим народом. Невинних людей почнуть тяжко переслідувати, патріотів будуть бити, садити до тюрем, навіть вбивати. В людей будуть забирати їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися. Плач і розпач буде панувати на всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Всюди буде страшна корупція і несправедливість. Всі хто зможе, будуть старатися покинути Україну.

Москва ж буде всіляко підтримувати цю совєтсько-комуняцьку гідру та допомагати їй і мстити всім, хто схоче допомогти українцям, бо для Московщини, українці ніде не зможуть знайти захисту та справедливості, відродження України є смертельно небезпечним.

Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу, Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це станеться через 70 років після першої Катині. (10 квітня 2010 року літак з польською урядовою делегацією на чолі з Президентом Лехом Качинським, яка мала намір відвідати Катинське кладовище, що розташоване під Смоленськом, зазнав катастрофи під час посадки, - загинули всі, хто перебував на борту літака)

Вождь третіх совєтів буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання почне насаджувати в Україні найгірші совєтські порядки колишньої імперії. Тоді настануть другі Крути, після яких відбудеться другий великий здвиг народу. Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою.

Московщина за допомогою третіх совєтів буде старалася втягнути Україну в нову імперію. Але вкінці, даремні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покарана Богом. Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі.

Але не треба боятися, бо це триватиме дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро. Бог змилосердиться над Україною і вождя третіх совєтів вб”ють. Він не добуде своєї каденції. Весь цей кровавий та жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням.

Цим другим повстанням, цей диявольський совєтсько-комуняцький режим буде зметений з лиця землі. Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх совєтів і комуністів будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства. І цю помсту народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті совєти і комуністи проти України та народу, будуть такі самі страшні, як сталінські. Обидві банди, третіх совєтів і комуністів, будуть заборонені та розпущені, а проти них буде організований та проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний нюрнберзькому трибуналу.

Все їхнє майно та гроші награбовані в України та українців будуть конфісковані, а ті треті совєти і комуністи, що лишаться живі, будуть покарані тюрмою. Отоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна!

- Отче, а коли це все станеться???

- Це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка. Його ж не даремно називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст. Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України.

Після цього, як Україну очолить жінка, яка вийде з тюрми, на Україну чекає дуже скорий розвиток та велике майбутнє. Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка.

А на Московщину впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні впродовж 350 років та іншим народам. Московщину чекає розпад та повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться. Така воля Божа.

- Отче, а коли це буде ???

- Це станеться через століття після большевицького перевороту.

- Отче, а чи можна щось змінити???

- Що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього в нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам’ятати це, та мати, як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі. Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас???

P.S. Отець Герман Будзінський ( р.н. 1905 – р.с. 1995 ) - монах-студит, греко-католицький священик, який пройшов понад 20 років тюрем та сталінських концтаборів.
Аш прослезился. Шо делать гривны сливать, или доллар, он не говорил?


sashabrz вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5107
linza_24
Неактивен
 
Аватар для linza_24
 
Регистрация: 9.10.2012
Адрес: харьков
Сообщений: 72
 
Цитата:
Сообщение от Miklyxa Посмотреть сообщение
а ну , открой нам глаза
А мне как раз в глаза бросилось надменное пренебрежительное отношение журнащлюх к оправданному возмущению харьковчан.Правильно что журнашлюхе,державшей в руках камеру надавали по голове в конце),жаль только не было прощального подсрача!


linza_24 вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5108
DECO
  
 
Регистрация: 17.06.2009
Адрес: Kharkov,Saltovka
Сообщений: 359
 
Руслана,вы самая адекватная,вы знаете,очень точно все описали ,но -я никого не звал в свой дом устанавливать порядки,каски ,щиты,коктейли...


DECO вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5109
артефакт
  
 
Аватар для артефакт
 
Регистрация: 27.12.2011
Адрес: Окраина центра Харькова
Сообщений: 17,133
700-16-61
 
Цитата:
Сообщение от Гаити Посмотреть сообщение
поцелуй своего Перуна в зад.
Ну ты и зараза, однако!


артефакт вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5110
Гаити
Цаца Неибацца
 
Аватар для Гаити
 
Регистрация: 25.11.2008
Адрес: Порт-о-Пренс
Сообщений: 6,099
Записей в дневнике: 7
 
Цитата:
Сообщение от Исбокубантик Посмотреть сообщение
зад в воде..
а кому легко.


Гаити вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5111
genkabolshoynos
Неактивен
 
Аватар для genkabolshoynos
 
Регистрация: 24.02.2014
Адрес: Мэрия
Сообщений: 11
 
Цитата:
Сообщение от Miklyxa Посмотреть сообщение
С помощью террора и насилия легко власть взять. Но очень сложно ее удержать, так что все только начинается.
Вы это, господин хороший - ленинской гвардии расскажите.


genkabolshoynos вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:27   #5112
Seraphim
  
 
Регистрация: 14.05.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 68
 
Цитата:
Сообщение от Miklyxa Посмотреть сообщение
а ну , открой нам глаза
Он говорит, что все были вооружены палками изначально. Да были, но вооружаться начали после того как произошла стычка с мужиками с георгиевскими ленточками. Он говорит расхуярили городок для праздника масленицы, разобрали один единственный забор под палки для самообороны.


Seraphim вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:28   #5113
relevant
 
 
Регистрация: 14.04.2011
Адрес: Харьков
Сообщений: 57
 
Бандера!Ответь,пожалуйста,на пару вопросов.

Бандера!Ответь в теме про страшных бандерлогов на юго-востоке на мои вопросы,пожалуйста!Не хочется делать перепост,а мнение хотелось бы услышать.Спасибо!


relevant вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:28   #5114
Гаити
Цаца Неибацца
 
Аватар для Гаити
 
Регистрация: 25.11.2008
Адрес: Порт-о-Пренс
Сообщений: 6,099
Записей в дневнике: 7
 
Цитата:
Сообщение от артефакт Посмотреть сообщение
Ну ты и зараза, однако!
гав.


Гаити вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:28   #5115
BigBrother
Модератор
 
Аватар для BigBrother
 
Регистрация: 28.09.2007
Адрес: Харків
Сообщений: 47,074
 
Цитата:
Сообщение от СВАТ Посмотреть сообщение
Да пох на гаишнега. Ты не видишь изменений? Возможности встретить на заправке гопника с законным стволом в босоножке?
Гаишники раньше не пользовались заправками?


__________________
Війна не може бути закінчена до тих пір, поки останній український полонений не буде звільнений, поки не буде віддана шана кожному загиблому
BigBrother вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:29   #5116
One_from_PPL
  
 
Аватар для One_from_PPL
 
Регистрация: 28.10.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,573
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от СВАТ Посмотреть сообщение
Встречайте. Теперь и в Харькове. Скоро.
Скорее бы. А то здесь 10% срут на закон в любом виде, и ещё 40% считают, что так и надо, и сожалеют, что самим не хватает смелости.

Запретила Рада? Постановление вступило в силу? Не нарушайте. Нарушаете? Будете наказаны.


__________________
Keep calm & do your work.
One_from_PPL вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:29   #5117
Рома7
  
 
Аватар для Рома7
 
Регистрация: 31.12.2006
Адрес: Харьков
Сообщений: 288
 
Цитата:
Сообщение от СВАТ Посмотреть сообщение
Да пох на гаишнега. Ты не видишь изменений? Возможности встретить на заправке гопника с законным стволом в босоножке?
А где ствол? Потролили мразь гаишную отлично. Или гаишник не мразью бывает?


Рома7 вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:30   #5118
Исбокубантик
Неактивен
 
Аватар для Исбокубантик
 
Регистрация: 6.04.2011
Адрес: Холодная страна
Сообщений: 9,823
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от артефакт Посмотреть сообщение
Увы! Оно работало всю дорогу! Надо просто историю почитать.
Ну,знаете ли... Все народы от язычества к христианству пришли, а хреново-только нам досталось???


Исбокубантик вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:30   #5119
ФОСА
Неактивен
 
Регистрация: 2.06.2012
Сообщений: 439
Цитата:
Сообщение от Roxy Посмотреть сообщение
инфа пока не проверена.. но как и ожидалось- Олимпиаду закрыли, и началась движуха.. Россия vs USA
А в чем прикол? Типа теперь можно не по спортивному, ниже пояса бить?


ФОСА вне форума     Вверх
Старый 24.02.2014, 02:30   #5120
Jeka_1
Неактивен
 
Аватар для Jeka_1
 
Регистрация: 13.07.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 115
 
Цитата:
Сообщение от ноль ноль семь Посмотреть сообщение
адрес геннадия адольфовича случайно не знаеш? опубликуй.очень нужно.
а чё его знать? возле пушкинской....


Jeka_1 вне форума     Вверх
Закрытая тема


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 17:06.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics