Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 29.01.2014, 20:39   #1021
Yuri S
  
 
Аватар для Yuri S
 
Регистрация: 24.04.2009
Адрес: алексеевка
Сообщений: 5,343
 
Цитата:
Сообщение от Mopga Посмотреть сообщение
Балада перша — про 417 американських доларів на рік. З кожного.

Дуже багато сказано про те, що відбувається зараз в Україні. А ще більше про те — чому так відбувається. Говорять про “свободу слова”, про “вільну пресу”, про “громадянські права”, про “європейські цінності”, про “незалежність” — про все, тільки не про гроші. А нє. Про гроші говорить Азаров. Каже, шо їх нема. І каже, шо їх дала Росія. А ЄС — жадіна-гавядіна. Тому ну їх нахєр, цей ЄС (принаймні, поки що), а Росія — молодець.

Тобто давайте таки про бабло. Бо ні “європейські цінності”, ні “свободу слова” на хліб не намастиш. І навіть в кишеню не покладеш. А тим більше життя/вибиті_зуби/відломану_ногу не повернеш. То якого хрєна стоїть цей Євромайдан ?

Тим більше, якщо Вас не переконують аргументи типу “я не хочу жити в країні, в якій не можна вивезти шини з гаража щоб не зловили і не впаяли 15 років тюрми” і Ви вважаєте, що нєхєр шини з гаража вивозити ( “хай там хоч зігниють”) — давайте подивимося кому це все шо зараз відбувається вигідно

Як би це цинічно не звучало, спробуємо знайти де тут йдеться про гроші. Про чиї і про скільки.

Отже, беремо калькулятор і рахуємо.

Цифра перша: UAH 500 000 000 000 (п’ятсот мільярдів гривень) — приблизно такий об’єм державних закупівель держави Україна на рік.

Цифра друга: 30%. Це найменше, скільки було спижджено (вкрадено тобто) — за оцінками експертів з тих 500 мільярдів гривень.

Цифра третя: 45 000 000. Це кількість населення України.

Цифра четверта: 14 000 000. Це кількість населення України пенсійного віку. Пенсіонери карочє.

Цифра п’ята: 8грн = 1 долл США

А далі робимо прості арифметичні маніпуляції, відомі нам з курсу математики за 4 клас загальноосвітньої школи. 30% з 500 мільярдів гривень це 150 ярдів. Тобто сума, яка щороку пиздиться на держзакупівлях — 150 мільярдів гривень. Ну це типу коли машину яка коштує 20тис. долл. для якогось міністерства купили за 30. І так хрєнста тисяч раз.

Ідемо далі. Ділимо ці 150 ярдів на 45 мільйонів населення України. Отримуємо цифру 3333 грн. Що ця сума означає ? Вона означає, що саме стільки грошей було спижджено (тільки через один-єдиний механізм державних закупівель) у к-о-ж-н-о-г-о громадянина України. І що так відбувається практично щороку. І тільки по механізму держзакупівель.

У мене питання — хто з нас, громадян України, не знайшов би як витратити з користю для себе ці 417 доларів США ? А сім’ю з чотирьох осіб на скільки “кинули” ?

$417 акуратно множимо на 4 = $1668. Ага. Щороку. У кожної сім’ї з 4-ьох чоловік. Зпижджено.

От Вам і корупція. В особистому вимірі. Не високі чи малозрозумілі терміни, які лунають з уст політиків і інших діячів культури та мистецтв піздабольства в студії якого-небудь Славіка Чмостера. Ні. Це у Вас у кожного, шановні мої читачі (за умови, що Ви — громадяни України, звичайно ж) виймають з кишені 417 доларів. І купляють собі машини, годинники, діаманти, будинки. А потім фоткаються і виставляють в інстаґрами. Мовляв, дивіться, лошари, як треба жити.

І не залежно від того де Ви живете, якою мовою Ви розмовляєте, які передачі по тєлєку дивитеся, львів’янин Ви, чи луганчанин. Плєвать їм. Вони пиздять гроші в усіх. І, канєшно ж, розказують, що луганчанин — лучче чим львів’янин. Ну ше би: поки луганчанин свариться з львів’янином — гроші у них обох красти значно легше. Розділяй і владарюй — принцип старий як світ.

Але дальше більше. Ладно ми з Вами. У нас он навіть доступ до інтернету є. А значить і компутер чи смартфон. Але у цій країні є уйма людей, які такими благами цивілізації обділені. Вони живуть на ліках, куплених на пенсію. І їх у цій країні біля 14 мільйонів. А давайте ці 150 ярдів спижджених поділимо на ці 14 мільйонів пенсіонерів, багато кому з яких дійсно потрібні гроші на підтримання життєдіяльності.

І ми отримуємо шокуючу цифру — 10714 грн. Майже 11 кусків гривень. Біля тисячі гривень на місяць. Це Ви собі уявіть стару бабцю пенсіонерку, яка ледве пересувається, і уявіть собі амбала в цепурах і на Порші, який щомісяця приїжджає до цієї старенької і забирає в неї по тисячі гривень. Уявили? Отак НАСПРАВДІ виглядають “політики”, які пиздять гроші з бюджету. А зовсім не так інтелігентно, як у Славіка Чмостера в студії.

Майже по 1000 гривень у кожного пенсіонера. Щомісяця . Цих істот можна назвати людьми ?

Так от, ми підійшли до суті. Євромайдан стоїть для того, щоби такого не було. Це якщо коротко.

А при чому тут Європа, запитаєте Ви ? А при тому, що у Європі такого немає. І у США немає. В Америці взагалі ніщєта — 10 найбагатших сенаторів разом “коштують”шось 2,9 ярдів доларів, ага. Ніщєброди. Наші 10 найбагатших народних депутатів скільки “коштують”? У 20 раз більше ? Чи у 30 ?

Але ми відволіклись. Так от, Угода про Асоціацію, НЕ підписана у Вільнюсі, однією з обов’язкових умов ставить прозорість тендерних процедур, які унеможливлюють такі крадіжки грошей з бюджету (тобто відбирання бабла у старенької бабці, якій тільки на ліки ці гроші і потрібні).

Кажете шо Яценюк/Кличко/Тягнибок теж не святі ? Переконаний, що Ви праві. От тільки методи заробляння грошей Кличком — це ми бачили по тєлєку не раз і не два. Які там у нього заробітки ще крім того — не знаю, свічку не тримав. Але суть навіть не в тому. Суть у тому, що після підписаної УА з ЄС плєвать чи то Яценюк буде, чи Кличко, чи Янукович. Є процедури. Алгоритми. Як у комп’ютерній програмі. Дотримано процедур — добре. Не дотримано — санкція. Access denied.

А крім того, Ви бачили якими розгубленими виглядали ці “три богатиря” на декількох Віче після приходу з Банкової ? Як запопадливо вони підбирали слова. Якими схвильованими вони були ? Як боялися сказати шось не те ? Бачили ? Ви думаєте, що Майдан їм дозволить красти ? Щяз.

Балада про рибу і про рибалку.

Да, ЄС і США переслідують свої шкурні інтереси. Як і РФ, зрозуміло. “Так чому ми насправді повинні вибирати ЄС, а не звичну РФ” — думає собі звичайний українець. Рускіх ми уже, як мінімум, знаємо і призвичаїлися до їхніх зайобів. А з цими європейцями — хрєн зна шо воно таке. Геї там у них правлять бал, кажуть. От нахєра воно нам… Кажете, що вони нас намагаються навчити ловити рибу ? А чого це вони такі добрі ?

Отже, чого хоче Захід (ЄС і США) ? Зрозуміло чого — бабла. Яким чином ? Хоче нам продавати свої товари і послуги. Це те, що по умному називаєцця “розширення ринку збуту своєї продукції”. ОК, а шо ж виробляє Захід ? Ну тут уже хто на шо горазд. Німеччина — BMW i Marcedes’и, Франція — вино і сири, Америка — айфони. Іспанія і Італія — курорти. А как же, гамна-с нє дєржим-с.

І да, усе це вони хочуть нам продавати. Неправда, скажете ? Правда. Уявіть собі 45 мільйонів проданих нових машин, або 45 мільйонів нових туристів, які по два рази на рік їздять на курорти іспанські і швейцарські. Знову ж таки — 45 мільйонів нових айфонів. Це мало ? Ніфіґа це не мало. Це серйозний кусок ринку і Захід хоче цей ринок. У них там на Заході зростання економіки на 0,5% — зростання величезне. А тут 45-ти мільйонний ринок простоює безхозний. Нєпарядак.

Тільки от загвоздочка невеличка. Для того, щоби цей ринок заімєть, треба щоби українці… могли собі це все дозволити. Тобто Захід шкурно зацікавлений у тому, щоби 45 мільйонів українців раптом розбагатіли. Або не раптом. Але щоб розбагатіли обов’язково ☺ Нєжданчєґ ? Ні ЄС ні США не влаштовує такий малий дохід з такої величезної країни — пара тисяч супер-багатих покупців машин, айфонів і всього решта, а решта — ніщіє. З яких доходу — ноль. Лучче 45 мільйонів помірно багатих споживачів, ніж пара тисяч супер-багатих. Ну логічно ж ? логічно.

Да, да, Захід зацікавлений ШКУРНО у багатих українцях. Я вже мовчу про те, що багаті українці не будуть створювати проблем на східних кордонах ЄС. Що є додатковим бонусом до появи такого великого ринку збуту.

І отут проблема. Як ? Звідки ці українці мають раптом отримати змогу стати ринком збуту для дорогущих (або просто недешевих) товарів і послуг країн Заходу ? Зрозуміло, що про 45 мільйонів заробітчан у ЄС мова не йде. Ніякий ЄС цього не переживе і витримає. Тому треба щоби УКРАЇНЦІ в УКРАЇНІ стали багатими. Ну, по-перше, треба зробити так, щоби, як мінімум на 417 баксів на рік їх не обкрадали на держзакупівлях. Для початку. Як це зробити ? Ну треба шось таке підписати з Україною, що би ґарантувало поступове збагачення 45 мільйонного населення.

Тепер РФ. Тут все ще простіше. Росії, на відміну від Заходу, просто нема що запропонувати 45 мільйонам багатих українців. Просто нема що. Відпочинок в Гаграх ? Сафарі в Сибіру ? рашен айфон ? рашен мерседес ? АГА, щяз. Як тільки українці стають багатими — вони їдуть витрачати ці багатства явно не в Росію. Тому РФ і НЕ зацікавлена у збагаченні 45 мільйонів українців. Їй значно комфортніше розмовляти з декількома десятками багатих українських громадян. І ці 20-30 громадян України — і є їхнім ринком збуту. Що може їм запропонувати РФ ? Відкати. Відкати за що ? За цілком вагомі активи всередині України.

Отже, глобальна різниця між РФ і Заходом (причому, нічого особистого, тільки бізнес) в об’ємі ринку збуту. Для Росії це — пару десятків осіб (в народі їх називають олігархами). Для Заходу це — 45 мільйонів споживачів.

І ця глобальна різниця диктує і стратегію і тактику поведінки сторін. У випадку з РФ це виглядає приблизно так: ось Вам, хохли-ніщєброди 15 ярдів “с барскава плєча” — ми це распіарім по страшній силі які ми класні пацани, а Ваше ЄС — жадіни-гавадяни (а то шо ми їх, ці 15 ярдів, потім витягнемо з Вашого бюджету через механізм держзакупівель/шечогось/абошечогось — Ви ж про це нічого не дізнаєтеся, лохи). Не знаю, напевно, якби я спиздив 50% бюджету, виділеного на “весілля/Євро2012/Олімпіаду_в_Сочі”, я би також намагався знайти крайнього. Ну там, знаєте якусь “тещу/папірєдніків/американців. Да, це все американці, сволочі. Це все їхнє глобальне панування. Я то тут при чому ? Кручусь як можу, як раб на галєрах.

У випадку з ЄС і Угодою про Асоціацію це виглядає по-іншому. “Ми Вам даємо правила гри, які ведуть до процвітання (ну і, ясєн-красєн — до збільшення споживання наших продуктів і послуг), а Ви самі вирішуйте”. І ніби натякають “Нам Ваші 45 мільйонів споживачів — цікаві, звичайно, але не настільки, щоби голови за це розбивати”. Ну і, в принципі, глобально вони праві. Бо ж як тільки ми розбагатіємо (з їх допомогою чи без) — все одно ми до них поїдемо і їх товари і послуги будемо споживати. А не російські.

Я далекий від думки, що ЄС чи США — добрі і великодушні, а РФ — хєрова і погана. Нєа. Але я думаю, що, образно кажучи, Росія пропонує нам рибу, а ЄС хоче навчити ловити рибу. І стратегічно значно важливіше те, що пропонує ЄС.

Це так само як значно важливіше дати дитині добру освіту, яка буде її годувати в майбутньому, ніж просто підтримувати фінансово. Чи я не правий ?

Не за рибу гроші — замість епілогу

НІЩО і НІХТО не може виправдати людських смертей. Але якщо корито настільки вигідне, що люди його охороняють навіть ціною людських життів, то можна собі лише уявити, про які великі гроші (вкрадені у бабусь) йде мова. Напевно, що далеко не про 30% від держзакупівель. З усіма наслідками для кожного з нас. Особисто.

І тепер робіть висновки кожен для себе окремо. Можна в такі країні народжувати дітей ? Чи спочатку треба змінити країну ? Можна виїхати там де краще — а можна “краще” створити тут.

Ось за що стоїть Майдан. За майбутнє. За дітей.

https://medium.com/about-ukraine/717e9951ab47
Спасибо!!!!


Yuri S вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:40   #1022
Анита0
  
 
Аватар для Анита0
 
Регистрация: 23.12.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 2,115
Цитата:
Сообщение от Chiccano Посмотреть сообщение
ну,по еблам видно,что это исключительно офицеры!Обезображены интеллектом.
Зато ваша речь изобилует интеллектуальными изысками и поражает глубиной смысла
Отличный пиар-ход, что тут скажешь...


Анита0 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:40   #1023
ffrankk
Неактивен
 
Аватар для ffrankk
 
Регистрация: 14.04.2011
Адрес: луганскГрозные очи России
Сообщений: 11,295
 
Цитата:
Сообщение от НасваЙ Посмотреть сообщение
У МВС заявили, що створення воєнізованих або збройних формувань та участь у їх діяльності передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, а керівництво ними – позбавлення волі на строк до десяти років.
пиздец луганским казакам


ffrankk вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:40   #1024
Ева1
 
 
Аватар для Ева1
 
Регистрация: 24.05.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 13,566
Цитата:
Сообщение от НасваЙ Посмотреть сообщение
схуяли?)))
кто именно представляет вторую власть в масштабах страны? Фамилии.
И в чем именно она выражается?
Скоро узнаете. Сейчас пирог делят.


Ева1 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:41   #1025
igorfox
  
 
Аватар для igorfox
 
Регистрация: 15.11.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 922
 
Чего добился майдан ?


igorfox вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:44   #1026
di22
 
 
Регистрация: 8.04.2011
Адрес: алексеевка
Сообщений: 29
 
В «Газпроме» опасаются, что политическая нестабильность в Украине угрожает транзиту газа в Европу.

«Политики должны заниматься политикой, а мы, как занимающиеся бизнесом, конечно, обеспокоены нестабильной ситуацией в Украине. Тем более, прозвучали заявления о том, что ГТС может подвергнуться атаке экстремистов, и есть такие угрозы. Конечно это очень тревожно», - сказал заместитель главы российского газового холдинга Александр Медведев в эфире телеканала "Россия 24".

Как сообщал УНИАН, 27 января в Службе безопасности Украины заявили, что принимают «активные меры, направленные на обеспечение безопасности государства во всех его сферах, в том числе и на защиту оборонного потенциала Украины».

«Последние события в государстве привели к напряженности в обществе в результате противоправных действий отдельных радикально настроенных организаций и граждан. Наряду с проявлениями экстремизма участились анонимные угрозы подрыва гидроэлектростанций, а также объектов атомной энергетики, повреждение которых может иметь непредвиденные особо тяжкие последствия для населения Украины и соседних государств», - говорится в сообщении.

«События, которые происходят вокруг объектов национальной энергетической системы негативно сказываются на уровне безопасности нашего государства и создают угрозу его функционированию, а также жизни и здоровью граждан», - отметили в СБУ.


di22 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:47   #1027
Ева1
 
 
Аватар для Ева1
 
Регистрация: 24.05.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 13,566
Цитата:
Сообщение от igorfox Посмотреть сообщение
Чего добился майдан ?
Мне глубоко жаль тех людей, которые, действительно, стоят за идею.

Их просто используют, те, кто стремится к власти.

В стране должны быть перемены к лучшему, только боюсь, что народ опять обманут.

Мелькают старые знакомые-оранжевые, но им я не верю.


Ева1 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:49   #1028
Ева1
 
 
Аватар для Ева1
 
Регистрация: 24.05.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 13,566
Цитата:
Сообщение от igor's Посмотреть сообщение
Голубые роднее?
Нет.
Для меня, что те, что те-актеры одного и того же театра.


Ева1 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:52   #1029
Ева1
 
 
Аватар для Ева1
 
Регистрация: 24.05.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 13,566
Тут уже стратеги страну перекроили.....


Ева1 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:53   #1030
Sonya Blade
Неактивен
 
Аватар для Sonya Blade
 
Регистрация: 28.10.2013
Адрес: Харьков
Сообщений: 68
 
я за то чтобы Украина стала рынком сбыта Европы

Цитата:
Сообщение от di22 Посмотреть сообщение
Давайте скорее в светлый и справедливый демократический мир
Неужели можно не понимать, что наша страна нужна Европе как
-рынок сбыта (повышение покупательской способности будет стимулировано доступными кредитами.....временно....а потом 2008 год
-буфер между ними и Россией

Для США здесь вообще нужна серая территория,на которой можно воздействовать на Европу и Россию методом игры вентилем на газовой трубе руками подконтрольных царьков
я за то чтобы Украина стала рынком сбыта Европы,дешевые некачественные Европейские товары хочу покупать,а не дорогие ,но качественные российские и Украинские,мы поддерживаем витчизняного выробныка,а он выробляе дерьмо,зарплаты платит копеечные рабочим,а то и вовсе не платит
и налоговые льготы просит.Давайте поддержим витчизняного потребителя,который хочет нормальное европейское авто,одежду,продукты и т.д.


Sonya Blade вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:55   #1031
Zanoza2
  
 
Аватар для Zanoza2
 
Регистрация: 26.10.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,513
 
Цитата:
Сообщение от Ева1 Посмотреть сообщение
В стране должны быть перемены к лучшему, только боюсь, что народ опять обманут.
Так сделайте перемены локально у себя в семье, в образовании, съездите куда-нибудь, сделайте что-нибудь хорошее. Я просто к чему - у нас красивый, спокойный (пока) город, красивая солнечная зима в кое-то веки, 24 февраля масленница начнется, 7 февраля - олимпиада, чемпионат мира по футболу - столько хорошего сейчас. Поехать за город в заснеженные поля, на коньках по озерам покататься, на лыжах.
Народ обманут полюбому, не эти так те, надо, чтобы не сильно отражалось это на Вас и все.
Вон в России такой треш с Сочи развели, я теперь с удивлением понимаю, что наши с Евро не облажались, все успели и нормально, кроме сквера у велозавода.


Zanoza2 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:55   #1032
cool.ctepka
Неактивен
 
Регистрация: 21.05.2013
Адрес: харьков
Сообщений: 3,840
 
Цитата:
Сообщение от igorfox Посмотреть сообщение
Чего добился майдан ?
покращэння


cool.ctepka вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 20:59   #1033
Анита0
  
 
Аватар для Анита0
 
Регистрация: 23.12.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 2,115
Цитата:
Сообщение от irrisska Посмотреть сообщение
из видео: "каждая уступка рождает 5-10 новых требований"-это о том, что люди не понимают что такое компромисс, не умеют уважать людей, умеют только "продавливать"....И они не понимают, что если кто-то подвинулся-это не от слабости, а от уважения и что если продавливать безгранично, то их придётся придавить в ответ.

Объясняю на конкретном примере: ребёнок1- 1,5 лет душит котика.....котик рычит, мявчит, взрослые говорят "погладь котика, не надо давить"...ребёнок внимательно слушает родителей, смотрит на котика, соображает шото там себе ....успеет сообразить-хорошо, не успеет: котик быстро сам покажет, что так делать с ним не надо

так в детстве люди узнают, что у всех есть границы, за которые лезть нельзя, что если они хотят повзаимодействовать с котиком-то душить его не самый лучший способ!
тут дело не в "жадности запрашивающих", а в слабости того, кто уступает...т.е., если чувствуется слабина, то уже не видят краев - желание добить превалирует, кстати, абсолютно без гарантий...с другой стороны -желание остаться у власти хоть недолго еще, а также - сбережение денег и семьи...
с "сакральными жертвами" и так всё ясно - это было абсолютно очевидно...и, блин, я буквально только сегодня подумала - а куда пропали Руслана и "Океанэльзы"? прямо раптом зныклы..и действительно, ведь самосожженка какое-то время назад говорила, что ее жизни угрожает опасность, и раз - испарилась...


Анита0 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:00   #1034
Zanoza2
  
 
Аватар для Zanoza2
 
Регистрация: 26.10.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,513
 
Цитата:
Сообщение от Sonya Blade Посмотреть сообщение
мы поддерживаем витчизняного выробныка,а он выробляе дерьмо,зарплаты платит копеечные рабочим,а то и вовсе не платит и налоговые льготы просит.Давайте поддержим витчизняного потребителя,который хочет нормальное европейское авто,одежду,продукты и т.д.
Вот такое в головах у людей творится - ужас просто. Кто мешает купить сейчас европейский товар, поехать куда угодно, заниматься чем угодно - не разваливая свою промышленность, образование в результате ассоциации?
Дерьмо наши не делают, они вполне успешно конкурируют с отдельными китайскими позициями. Назовите отечественный некачественный товар?
В Европе тоже все покупают множество китайских товаров и единицы своих, т.к. не производят уже там ничего. Максимум - отверточная сборка тех же лыж и т.п.
Машины - да, производят. Остальное из ТНП - мало весьма по сравнению с китайцами. Более того, сейчас китайцы все поднимают планку качества.


Zanoza2 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:07   #1035
Zanoza2
  
 
Аватар для Zanoza2
 
Регистрация: 26.10.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,513
 
Цитата:
Сообщение от VaclavRejih Посмотреть сообщение
Ой как глупо . А кто не эти ? А кто те ?
Да просто сейчас нормальных правителей кроме Лукашенко, которые заботятся не о придворных олигархах а о народе нет нигде. Чавес еще был и Асад, Кастро... Ни в одной стране мира сейчас кроме Белоруссии, наверное, нет заботы реальной о народе.
Пример: в России, которая энергию продает, сделали лимиты электроэнергии 50 квт на человека в месяц, коммуналку повысили резко. В США тоже есть куча вымерших городов, которые остались без жителей, т.к. там заводы закрыли - всем пофиг, а когда начался Occupy Wall Street - его разогнали (демократия). В Европе тоже сейчас несладко, кроме Германии, где уровень жизни повыше. Правда, уровень жизни простых немцев сейчас тоже снизился - когда там был - мне многое рассказывали, даже 5 лет назад было намного лучше.


Zanoza2 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:10   #1036
Zanoza2
  
 
Аватар для Zanoza2
 
Регистрация: 26.10.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,513
 
Цитата:
Сообщение от Maksimiks Посмотреть сообщение
а вот свежий китаец - пять звезд в европейском тесте...
Ну у них компартия у руля, хотя и НЭП. Сказали - 10 лет и догоним Европу в авто - уже зажигают.
Сказали - свои процессоры - 8 ядер МТК в телефонах, Гудзоны 16-32 ядра в серверах.
Танки, самолеты - уже уровня российских (не говорите про перспективные Т-50 и Армату, пока хотя-бы на параде в 50 экземплярах не увижу - их для меня нет). Где слабо придумать - копируют. Что тут еще можно сказать...


Zanoza2 вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:13   #1037
cool.ctepka
Неактивен
 
Регистрация: 21.05.2013
Адрес: харьков
Сообщений: 3,840
 
Цитата:
Сообщение от VaclavRejih Посмотреть сообщение
Видел диких нелюдей ,но это хуже

Отобрали документы,очки,планшет.Рядом стоят полицейские и бездействуют .
да хуже журнососателей - только сосатели


cool.ctepka вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:14   #1038
НасваЙ
Неактивен
 
Аватар для НасваЙ
 
Регистрация: 20.11.2013
Адрес: иннннах
Сообщений: 3,266
 
Цитата:
Сообщение от Mopga Посмотреть сообщение
Балада перша — про 417 американських доларів на рік. З кожного.

Дуже багато сказано про те, що відбувається зараз в Україні. А ще більше про те — чому так відбувається. Говорять про “свободу слова”, про “вільну пресу”, про “громадянські права”, про “європейські цінності”, про “незалежність” — про все, тільки не про гроші. А нє. Про гроші говорить Азаров. Каже, шо їх нема. І каже, шо їх дала Росія. А ЄС — жадіна-гавядіна. Тому ну їх нахєр, цей ЄС (принаймні, поки що), а Росія — молодець.

Тобто давайте таки про бабло. Бо ні “європейські цінності”, ні “свободу слова” на хліб не намастиш. І навіть в кишеню не покладеш. А тим більше життя/вибиті_зуби/відломану_ногу не повернеш. То якого хрєна стоїть цей Євромайдан ?

Тим більше, якщо Вас не переконують аргументи типу “я не хочу жити в країні, в якій не можна вивезти шини з гаража щоб не зловили і не впаяли 15 років тюрми” і Ви вважаєте, що нєхєр шини з гаража вивозити ( “хай там хоч зігниють”) — давайте подивимося кому це все шо зараз відбувається вигідно

Як би це цинічно не звучало, спробуємо знайти де тут йдеться про гроші. Про чиї і про скільки.

Отже, беремо калькулятор і рахуємо.

Цифра перша: UAH 500 000 000 000 (п’ятсот мільярдів гривень) — приблизно такий об’єм державних закупівель держави Україна на рік.

Цифра друга: 30%. Це найменше, скільки було спижджено (вкрадено тобто) — за оцінками експертів з тих 500 мільярдів гривень.

Цифра третя: 45 000 000. Це кількість населення України.

Цифра четверта: 14 000 000. Це кількість населення України пенсійного віку. Пенсіонери карочє.

Цифра п’ята: 8грн = 1 долл США

А далі робимо прості арифметичні маніпуляції, відомі нам з курсу математики за 4 клас загальноосвітньої школи. 30% з 500 мільярдів гривень це 150 ярдів. Тобто сума, яка щороку пиздиться на держзакупівлях — 150 мільярдів гривень. Ну це типу коли машину яка коштує 20тис. долл. для якогось міністерства купили за 30. І так хрєнста тисяч раз.

Ідемо далі. Ділимо ці 150 ярдів на 45 мільйонів населення України. Отримуємо цифру 3333 грн. Що ця сума означає ? Вона означає, що саме стільки грошей було спижджено (тільки через один-єдиний механізм державних закупівель) у к-о-ж-н-о-г-о громадянина України. І що так відбувається практично щороку. І тільки по механізму держзакупівель.

У мене питання — хто з нас, громадян України, не знайшов би як витратити з користю для себе ці 417 доларів США ? А сім’ю з чотирьох осіб на скільки “кинули” ?

$417 акуратно множимо на 4 = $1668. Ага. Щороку. У кожної сім’ї з 4-ьох чоловік. Зпижджено.

От Вам і корупція. В особистому вимірі. Не високі чи малозрозумілі терміни, які лунають з уст політиків і інших діячів культури та мистецтв піздабольства в студії якого-небудь Славіка Чмостера. Ні. Це у Вас у кожного, шановні мої читачі (за умови, що Ви — громадяни України, звичайно ж) виймають з кишені 417 доларів. І купляють собі машини, годинники, діаманти, будинки. А потім фоткаються і виставляють в інстаґрами. Мовляв, дивіться, лошари, як треба жити.

І не залежно від того де Ви живете, якою мовою Ви розмовляєте, які передачі по тєлєку дивитеся, львів’янин Ви, чи луганчанин. Плєвать їм. Вони пиздять гроші в усіх. І, канєшно ж, розказують, що луганчанин — лучче чим львів’янин. Ну ше би: поки луганчанин свариться з львів’янином — гроші у них обох красти значно легше. Розділяй і владарюй — принцип старий як світ.

Але дальше більше. Ладно ми з Вами. У нас он навіть доступ до інтернету є. А значить і компутер чи смартфон. Але у цій країні є уйма людей, які такими благами цивілізації обділені. Вони живуть на ліках, куплених на пенсію. І їх у цій країні біля 14 мільйонів. А давайте ці 150 ярдів спижджених поділимо на ці 14 мільйонів пенсіонерів, багато кому з яких дійсно потрібні гроші на підтримання життєдіяльності.

І ми отримуємо шокуючу цифру — 10714 грн. Майже 11 кусків гривень. Біля тисячі гривень на місяць. Це Ви собі уявіть стару бабцю пенсіонерку, яка ледве пересувається, і уявіть собі амбала в цепурах і на Порші, який щомісяця приїжджає до цієї старенької і забирає в неї по тисячі гривень. Уявили? Отак НАСПРАВДІ виглядають “політики”, які пиздять гроші з бюджету. А зовсім не так інтелігентно, як у Славіка Чмостера в студії.

Майже по 1000 гривень у кожного пенсіонера. Щомісяця . Цих істот можна назвати людьми ?

Так от, ми підійшли до суті. Євромайдан стоїть для того, щоби такого не було. Це якщо коротко.

А при чому тут Європа, запитаєте Ви ? А при тому, що у Європі такого немає. І у США немає. В Америці взагалі ніщєта — 10 найбагатших сенаторів разом “коштують”шось 2,9 ярдів доларів, ага. Ніщєброди. Наші 10 найбагатших народних депутатів скільки “коштують”? У 20 раз більше ? Чи у 30 ?

Але ми відволіклись. Так от, Угода про Асоціацію, НЕ підписана у Вільнюсі, однією з обов’язкових умов ставить прозорість тендерних процедур, які унеможливлюють такі крадіжки грошей з бюджету (тобто відбирання бабла у старенької бабці, якій тільки на ліки ці гроші і потрібні).

Кажете шо Яценюк/Кличко/Тягнибок теж не святі ? Переконаний, що Ви праві. От тільки методи заробляння грошей Кличком — це ми бачили по тєлєку не раз і не два. Які там у нього заробітки ще крім того — не знаю, свічку не тримав. Але суть навіть не в тому. Суть у тому, що після підписаної УА з ЄС плєвать чи то Яценюк буде, чи Кличко, чи Янукович. Є процедури. Алгоритми. Як у комп’ютерній програмі. Дотримано процедур — добре. Не дотримано — санкція. Access denied.

А крім того, Ви бачили якими розгубленими виглядали ці “три богатиря” на декількох Віче після приходу з Банкової ? Як запопадливо вони підбирали слова. Якими схвильованими вони були ? Як боялися сказати шось не те ? Бачили ? Ви думаєте, що Майдан їм дозволить красти ? Щяз.

Балада про рибу і про рибалку.

Да, ЄС і США переслідують свої шкурні інтереси. Як і РФ, зрозуміло. “Так чому ми насправді повинні вибирати ЄС, а не звичну РФ” — думає собі звичайний українець. Рускіх ми уже, як мінімум, знаємо і призвичаїлися до їхніх зайобів. А з цими європейцями — хрєн зна шо воно таке. Геї там у них правлять бал, кажуть. От нахєра воно нам… Кажете, що вони нас намагаються навчити ловити рибу ? А чого це вони такі добрі ?

Отже, чого хоче Захід (ЄС і США) ? Зрозуміло чого — бабла. Яким чином ? Хоче нам продавати свої товари і послуги. Це те, що по умному називаєцця “розширення ринку збуту своєї продукції”. ОК, а шо ж виробляє Захід ? Ну тут уже хто на шо горазд. Німеччина — BMW i Marcedes’и, Франція — вино і сири, Америка — айфони. Іспанія і Італія — курорти. А как же, гамна-с нє дєржим-с.

І да, усе це вони хочуть нам продавати. Неправда, скажете ? Правда. Уявіть собі 45 мільйонів проданих нових машин, або 45 мільйонів нових туристів, які по два рази на рік їздять на курорти іспанські і швейцарські. Знову ж таки — 45 мільйонів нових айфонів. Це мало ? Ніфіґа це не мало. Це серйозний кусок ринку і Захід хоче цей ринок. У них там на Заході зростання економіки на 0,5% — зростання величезне. А тут 45-ти мільйонний ринок простоює безхозний. Нєпарядак.

Тільки от загвоздочка невеличка. Для того, щоби цей ринок заімєть, треба щоби українці… могли собі це все дозволити. Тобто Захід шкурно зацікавлений у тому, щоби 45 мільйонів українців раптом розбагатіли. Або не раптом. Але щоб розбагатіли обов’язково ☺ Нєжданчєґ ? Ні ЄС ні США не влаштовує такий малий дохід з такої величезної країни — пара тисяч супер-багатих покупців машин, айфонів і всього решта, а решта — ніщіє. З яких доходу — ноль. Лучче 45 мільйонів помірно багатих споживачів, ніж пара тисяч супер-багатих. Ну логічно ж ? логічно.

Да, да, Захід зацікавлений ШКУРНО у багатих українцях. Я вже мовчу про те, що багаті українці не будуть створювати проблем на східних кордонах ЄС. Що є додатковим бонусом до появи такого великого ринку збуту.

І отут проблема. Як ? Звідки ці українці мають раптом отримати змогу стати ринком збуту для дорогущих (або просто недешевих) товарів і послуг країн Заходу ? Зрозуміло, що про 45 мільйонів заробітчан у ЄС мова не йде. Ніякий ЄС цього не переживе і витримає. Тому треба щоби УКРАЇНЦІ в УКРАЇНІ стали багатими. Ну, по-перше, треба зробити так, щоби, як мінімум на 417 баксів на рік їх не обкрадали на держзакупівлях. Для початку. Як це зробити ? Ну треба шось таке підписати з Україною, що би ґарантувало поступове збагачення 45 мільйонного населення.

Тепер РФ. Тут все ще простіше. Росії, на відміну від Заходу, просто нема що запропонувати 45 мільйонам багатих українців. Просто нема що. Відпочинок в Гаграх ? Сафарі в Сибіру ? рашен айфон ? рашен мерседес ? АГА, щяз. Як тільки українці стають багатими — вони їдуть витрачати ці багатства явно не в Росію. Тому РФ і НЕ зацікавлена у збагаченні 45 мільйонів українців. Їй значно комфортніше розмовляти з декількома десятками багатих українських громадян. І ці 20-30 громадян України — і є їхнім ринком збуту. Що може їм запропонувати РФ ? Відкати. Відкати за що ? За цілком вагомі активи всередині України.

Отже, глобальна різниця між РФ і Заходом (причому, нічого особистого, тільки бізнес) в об’ємі ринку збуту. Для Росії це — пару десятків осіб (в народі їх називають олігархами). Для Заходу це — 45 мільйонів споживачів.

І ця глобальна різниця диктує і стратегію і тактику поведінки сторін. У випадку з РФ це виглядає приблизно так: ось Вам, хохли-ніщєброди 15 ярдів “с барскава плєча” — ми це распіарім по страшній силі які ми класні пацани, а Ваше ЄС — жадіни-гавадяни (а то шо ми їх, ці 15 ярдів, потім витягнемо з Вашого бюджету через механізм держзакупівель/шечогось/абошечогось — Ви ж про це нічого не дізнаєтеся, лохи). Не знаю, напевно, якби я спиздив 50% бюджету, виділеного на “весілля/Євро2012/Олімпіаду_в_Сочі”, я би також намагався знайти крайнього. Ну там, знаєте якусь “тещу/папірєдніків/американців. Да, це все американці, сволочі. Це все їхнє глобальне панування. Я то тут при чому ? Кручусь як можу, як раб на галєрах.

У випадку з ЄС і Угодою про Асоціацію це виглядає по-іншому. “Ми Вам даємо правила гри, які ведуть до процвітання (ну і, ясєн-красєн — до збільшення споживання наших продуктів і послуг), а Ви самі вирішуйте”. І ніби натякають “Нам Ваші 45 мільйонів споживачів — цікаві, звичайно, але не настільки, щоби голови за це розбивати”. Ну і, в принципі, глобально вони праві. Бо ж як тільки ми розбагатіємо (з їх допомогою чи без) — все одно ми до них поїдемо і їх товари і послуги будемо споживати. А не російські.

Я далекий від думки, що ЄС чи США — добрі і великодушні, а РФ — хєрова і погана. Нєа. Але я думаю, що, образно кажучи, Росія пропонує нам рибу, а ЄС хоче навчити ловити рибу. І стратегічно значно важливіше те, що пропонує ЄС.

Це так само як значно важливіше дати дитині добру освіту, яка буде її годувати в майбутньому, ніж просто підтримувати фінансово. Чи я не правий ?

Не за рибу гроші — замість епілогу

НІЩО і НІХТО не може виправдати людських смертей. Але якщо корито настільки вигідне, що люди його охороняють навіть ціною людських життів, то можна собі лише уявити, про які великі гроші (вкрадені у бабусь) йде мова. Напевно, що далеко не про 30% від держзакупівель. З усіма наслідками для кожного з нас. Особисто.

І тепер робіть висновки кожен для себе окремо. Можна в такі країні народжувати дітей ? Чи спочатку треба змінити країну ? Можна виїхати там де краще — а можна “краще” створити тут.

Ось за що стоїть Майдан. За майбутнє. За дітей.

https://medium.com/about-ukraine/717e9951ab47
притянутая за уши херня. как и все что копипастит сюда этот персонаж.

про державни закупивли- столько законов для того чтоб сделать их прозрачными сколько принято правительством януковича небыло принято за все 22 года независимости Украины.
Как они работают вопрос второй. Над этим еще работать и работать . Но факт есть.
Желание ЕС и Америки сделать богатыми 45млн населения я уже один раз наблюдал 1991-1998 году в России. Там целых 170млн которых советники США делали богатыми. Им же нужен рынок? Им же нужны богатые друзья по версии этого чуда? да? Только Россия в результате такой "помощи" за 8 лет официально только потеряла вдвое больше денег чем за всю вторую мировую. Потеряла практически полностью (8% оставили) всю газо- и нефте- добычу. Потеряла армию и флот и практически превратилась в огромную банановую республику населенную бомжами. Путин все починил.
Теперь абсолютно те же самые люди пытаются "помочь" Украине. Только у нас украинский Путин может не появится. Скорее появится просто 3-4 новых феодальных округа. С которыми ЕС будет радостно торговать. Как торгуют с окупированной францией Африкой, как англия торгует с островами, просто вывозя оттуда нахуй все подряд, и при этом им абсолютно похуй на демократию.


НасваЙ вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:15   #1039
федос
  
 
Аватар для федос
 
Регистрация: 13.08.2009
Адрес: харьков
Сообщений: 15,972
 
Цитата:
Сообщение от ivano Посмотреть сообщение
меньше надо было на форумах сидеть. вы же на майдан не пошли, сидели тут, толпою, восхищались майданом. а без вас и ваших однодумцев там он тухнет, как костер без дров.
я был на майдане.но я же гражданский человек,я немогу избивать законную милицию. законную милицию может избивать законная армия.


федос вне форума     Вверх
Старый 29.01.2014, 21:22   #1040
Ева1
 
 
Аватар для Ева1
 
Регистрация: 24.05.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 13,566
Цитата:
Сообщение от Zanoza2 Посмотреть сообщение
Так сделайте перемены локально у себя в семье, в образовании, съездите куда-нибудь,
Я-за!


Ева1 вне форума     Вверх
Закрытая тема


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 16:24.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics