Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 10.08.2013, 11:25   #101
Володимир
Banned
Автор темы
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 22.04.2009
Адрес: Україна Харків
Сообщений: 10,429
 
Чергові "покращення" від ПР:
Колективне звернення:
Цитата:
Президенту України В.Ф.Януковичу
Прем’єр-Міністру України М.Я.Азарову
Народному депутату України І.О.Швайці

Мешканців смт.Комсомольське
Зміївського району Харківської області

Відкритий лист

Просимо вас допомогти призупинити порушення прав людини в сфері охорони здоров’я та впровадження медичної реформи, негативним наслідком якої є поетапне знищення Комсомольської лікарні, як повноцінного медичного закладу.

Комсомольська лікарня розташована в селищі Комсомольське, де мешкає близько 16 тисяч населення і яке є промисловим центром Зміївського району. Раніше лікарня нараховувала 360 койко-місць і була особливою гордістю нашого селища, адже в ній функціювали всі відділення, працювали фахівці високого класу, які користувались авторитетом не лише в селищі енергетиків, районі та області, а й за межами країни.

Із року в рік ситуація з медичним обслуговуванням в селищі погіршувалась і сьогодні досягла критичного рівня. Спочатку із Комсомольської лікарні перевели до Зміївської ЦРЛ хірургічне відділення, пізніше – ЛОР-відділення, поступово провели скорочення койко-місць до 10 в терапевтичному, неврологічному та дитячому відділеннях, заборонили лікувати дітей до 3-х років. З часом припинили проводити прийоми такі фахівці, як дерматолог, окуліст, онколог, венеролог, психотерапевт. Припинили надавати невідкладну допомогу онкохворим, і тепер вони приречені на мученицьку смерть. Наразі, в зв’язку з впровадженням так званої сімейної медицини та реформуванням швидкої допомоги існування Комсомольської лікарні взагалі знаходиться під загрозою, що, в свою чергу, ставить під загрозу основну цінність – життя та здоров’я мешканців нашого селища та навколишніх сіл. На нашу думку, антиконституційну і антинародну медичну реформу в нашому селищі має бути скасовано і ліквідовано негативні наслідки її запровадження, адже вона цілковито протиречить обіцянкам Президента України В.Ф.Януковича наблизити медицину до населення, забезпечити доступність і якість медичної допомоги.

Ми розуміємо, що наслідком впровадження сімейної медицини, стане ліквідація цілодобових стаціонарних відділень, і хворих госпіталізуватимуть до Зміївської ЦРЛ, що є вкрай незручним для мешканців нашого селища і наближених до нього сіл. Тим більш, що маємо печальний досвід термінового знищення лікарні в селищі Андріївка Балаклійського району, розташованого неподалік, де за два останні роки потужна багатопрофільна лікарня перетворилась на амбулаторію сімейної медицини з декількома ліжками денного стаціонару. Лікарня нібито існує, але фактично повноцінну медичну допомогу в ній отримати неможливо. Фахівців майже не залишилось: сімейний лікар, педіатр, стоматолог… і безперервні «мандри» населення до Балаклійської ЦРЛ. За логікою, така ж доля чекає і нашу лікарню. Оскільки сімейні лікарі тепер підпорядковані Зміївській ЦРЛ, вони будуть вимушені лікувати хворих на денному стаціонарі, штучно створюючи умови незаповненості ліжок цілодобового стаціонару. Залишаються незрозумілими їх стосунки із лабораторією, фізіотерапевтичним відділенням, рентген-кабінетом. Ми побоюємося, що тепер навіть за лікарняним листком доведеться їздити до Змієва, адже сімейний лікар вже не підпорядкований Комсомольській лікарні. Крім того, внаслідок запровадження сімейної медицини та ліквідації вузькопрофільних фахівців в черзі до сімейного лікаря стоятиме вагітна жінка разом з хворим на туберкульоз, дитина з ангіною разом з хворим на коросту, що є порушенням інструкцій Мінздрава України. Особливе занепокоєння серед молоді викликає перенесення дитячої поліклініки на другий поверх дорослої, де зараз розташоване гінекологічне відділення, внаслідок чого мамочки з немовлятами також можуть опинились неподалік від хворих на туберкульоз та коросту. А ще й змушені будуть разом з дітьми волочити на другий поверх коляски, адже доглядати за ними буде нікому. За іншою версією, дитяче відділення перенесуть на місце швидкої допомоги, яку, в свою чергу, «поселять» у моргу, який донедавна працював в Комсомольській лікарні, а тепер його «виселили» до Змієва. То не краще було б для населення, аби до моргу перенесли кабінети головних лікарів разом з кабінетами інших керівників району, які сприяють реалізації так званої медичної псевдореформи?

Трагічні наслідки реформи ми відчуваємо на прикладі швидкої допомоги, відділення якої нещодавно було закрито в нашій лікарні. Раніше у нас було дві машини швидкої допомоги, тепер одна. Ми мали змогу або викликати «швидку» додому, або звернутись безпосередньо до відділення і вчасно отримати допомогу. Тепер двері швидкої допомоги зачинені на замок. А замість обіцяних 20 хвилин швидку допомогу іноді доводиться чекати цілий час. Внаслідок невчасно наданої медичної допомоги люди помирають прямо на вулицях.

Таким чином, замість реформи, спрямованої на покращення медичного обслуговування, ми отримали реформу, спрямовану на знищення населення, насамперед, похилого віку. До того ж, так звана оптимізація Комсомольської лікарні призведе до звільнення без пояснення причин багатьох досвідчених медичних працівників. А ринок праці поповниться великою кількістю медробітників працездатного віку, що викликає протестні настрої в суспільстві. Оскільки реалізація так званої медичної псевдореформи відбувається без відома населення, з яким місцева влада навіть не спромоглася поспілкуватись та надати роз’яснення з приводу хвилюючих питань, що викликають пересуди і занепокоєння серед людей, оскільки реформа суперечить Конституції України, а саме ст.49, де зазначено: «Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування… Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності», ми вимагаємо:

1. Забезпечити гласність медичної реформи. Всі конкретні рішення щодо Комсомольської лікарні ухвалювати на сесіях Зміївської районної ради та Комсомольської селищної ради лише після обговорення з територіальною громадою.

2. Забезпечити прозорість процесу. Не допускати перепрофілювання медичного закладу під потреби організацій та осіб, які займаються іншими видами господарської діяльності або ведуть комерційну діяльність.

3. Покращити рівень забезпечення прав людини на доступність отримання медичної допомоги без її обмежень в змісті та обсягах.

4. Провести громадські слухання та широке обговорення доцільності реформування Комсомольської лікарні із залученням фахівців Харківської обласної державної адміністрації, голів Зміївської райдержадміністрації та Зміївської районної ради, в.о.голови Комсомольської селищної ради. Проаналізувати всі зауваження та пропозиції населення, лікарів, медпрацівників з метою дотримання законних прав громадян на гарантовану державою медичну допомогу, охорону здоров’я, материнство та дитинство, прав медпрацівників на працю і професію, на безпосередню участь громадян в справах місцевого самоврядування.

5. Повернути назад до Комсомольської лікарні відділення швидкої допомоги та вузькопрофільних фахівців.

Сподіваємось, що врешті-решт влада почне розмовляти з народом. Інформацію щодо проведення громадських слухань просимо надати завчасно в засобах масової інформації Зміївського району.

(Зібрано понад 200 підписів. Збір підписів триває)


Володимир вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 12:27   #102
speck
  
 
Аватар для speck
 
Регистрация: 6.03.2007
Адрес: Paulsfield, KH
Сообщений: 3,971
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
@Володимир, не сочтите за грубость, но в чем смысл постить очевидные факты? обращения из сел, и так далее

у нас беда вовсе не от неведения, все все знают, беда в том, что жители делать ничего не собираются. особенно те, кого эта реформа и ударит первыми - например врачи, которых уволят/переведут.

если вы чувствуете себя комфортно, просто строча сообщения в тему - так и скажите. иначе возникает мнение, что вы чем-то недовольны, а недовольство без активного противодействия это просто жалобы на жизнь. от них только хуже, лучше уж смирится полностью

почему-бы вам не перейти к более активным методам, например начать собирать подписи?

скажу за себя - я разачарован в людях ибо слишком часто мои призывы оставались без ответа, я постоянно агитирую коллег, друзей и тд участвовать в общественной жизни.отзываются единицы

поэтому прошу вас определится и либо утихнуть либо перейти к действиям в которых вас уверяю поддержат хотя-бы некоторые. или хотя-бы написать были ли у вас такие намерения или это очередное 'поговорить'
Все верно. Не вижу смысла распинаться за интересы стада, если оно само молча хавает все "покращення". Бюджетники в Украине - это отдельная песня. Это "люди" которых влада юзает во все дыры, а они при этом стараются слепить умиротворенную улыбочку и судорожно цепляются за прогнившую "стабильность".


__________________
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man"
speck вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 12:35   #103
Володимир
Banned
Автор темы
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 22.04.2009
Адрес: Україна Харків
Сообщений: 10,429
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
Володимир, не сочтите за грубость, но в чем смысл постить очевидные факты? обращения из сел, и так далее
Інформування - це теж спосіб дій. В даному випадку навів приклад, коли громадяне цього селища зайняли активну позицію і написали листа, як мені думається з допомогою свободівців (бо там звернення до депутата від ВО "Свобода"). Думаю, що цей приклад наверне громадські організації м. Харков до подібних дій. Бо, терпіти та мовчати - це значить визнавати себе не громадянами, а рабами будь якої влади.

добавлено

Цитата:
Сообщение от speck Посмотреть сообщение
Все верно. Не вижу смысла распинаться за интересы стада, если оно само молча хавает все "покращення". Бюджетники в Украине - это отдельная песня. Это "люди" которых влада юзает во все дыры, а они при этом стараются слепить умиротворенную улыбочку и судорожно цепляются за прогнившую "стабильность".
Все правильно. Мене цікавить, що мовчить молодь, яка тусується на форумах. Але ж медична реформа, як і інші "покращення" стосується в першу чергу саме молоді. Саме молодь має бути значно активнішою, але, на жаль, саме молодь є отим безмовним стадом. Тут є про що подумати. Бо, вони не розуміють простої істини, не прийде ніколи "добрий цар" і дубиною наведе порядок в країні, де вони живуть. Тільки самі можуть щось зробити реально, але, якщо не будуть сидіти та мовчати у ганчірочку. Чи інтереси у молоді тільки зібратися на фейєрверк та покричати на підтримку латиноамериканської команди "Металіст"? Хліба та видовищ? І більше нічого не цікавить?Последний раз редактировалось Володимир; 10.08.2013 в 12:35.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 12:46   #104
superyar
 
 
Аватар для superyar
 
Регистрация: 1.05.2009
Адрес: Ваша "дэржава" может и "Украйина", а моя страна навсегда - СССР
Сообщений: 1,637
 
1. Тупорылым попугаям, которые любят вставлять своё "Покращення", явно с издевкой в сторону сегодняшней власти, хочется напомнить, что людей на нашей земле начали уничтожать сразу же после уничтожения Советского Союза. Совершенно не поддерживая регионалов и высказывая ненависть в адрес этих ублюдков-олигархов, напоминаю, что и "папередники" быдлооранжевые душепродажники, тявкающие по команде своего звездно-полосатого хозяина, точно так же уничтожали и уничтожают людей на нашей территории. К вашему сведению, быдловатые любители слова "покращення", хрен редьки не слаще.

2. Где возмущение на улицах?! Где оппозиция с её сотнями тысяч "нэвдоволэнных"?! Организовать срач на тему русского языка - это святое, а устроить акции массового беспорядка против нашего уничтожения, что, помаранчевая кишка тонка?

Потому что на Сейшелах ваши вышыванко-шароварщики и им до укродупы мелкие людишки?
Или команды гавкать из-за океана нет?


superyar вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 12:49   #105
Володимир
Banned
Автор темы
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 22.04.2009
Адрес: Україна Харків
Сообщений: 10,429
 
Цитата:
Сообщение от superyar Посмотреть сообщение
Тупорылым попугаям
Я розумію так, що Ви себе відносите до гострорилих папуг?


Володимир вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 14:02   #106
DDD8838
  
 
Аватар для DDD8838
 
Регистрация: 7.08.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 238
 
Цитата:
Сообщение от engineer911 Посмотреть сообщение
Так мы недавно бабушку в больницу определяли-половина закрыты. Всеми правдами и неправдами стараются отказать в госпитализации.
Принимают только по скорой-писец какой-то. С третьего раза, после звонков в облздрав положили.
Такое каждое лето происходит. Половина персонала в отпуске + ремонт в больничках. Или вы думаете, больным интересно краску нюхать...


DDD8838 вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 22:52   #107
Zano
  
 
Аватар для Zano
 
Регистрация: 15.01.2013
Адрес: Харьков
Сообщений: 744
 
Цитата:
Сообщение от speck Посмотреть сообщение
а они при этом стараются слепить умиротворенную улыбочку и судорожно цепляются за прогнившую "стабильность".
нет. они просто боятся увольнений и гонений на работе. 90% всех бюджетников когда их просят выйти и постоять, проклинают но идут


__________________
Zano вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 10.08.2013, 23:39   #108
lіfe:)
  
 
Аватар для lіfe:)
 
Регистрация: 1.08.2009
Адрес: первая Столица
Сообщений: 11,198
Записей в дневнике: 4
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
уже были случаи как на ХФ зарождались и воплощались в жизнь некоторые инициативы.
Подтверждаю https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=3154239


lіfe:) вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 09:15   #109
cool.ctepka
Неактивен
 
Регистрация: 21.05.2013
Адрес: харьков
Сообщений: 3,840
 
Цитата:
Сообщение от engineer911 Посмотреть сообщение
Так мы недавно бабушку в больницу определяли-половина закрыты. Всеми правдами и неправдами стараются отказать в госпитализации.
Принимают только по скорой-писец какой-то. С третьего раза, после звонков в облздрав положили.
у меня недавно отец в больнице лежал, в палатах мест нет люди в коридорах лежат.


cool.ctepka вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 11:00   #110
Володимир
Banned
Автор темы
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 22.04.2009
Адрес: Україна Харків
Сообщений: 10,429
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
информирование полезно, когда происходит замалчиванние. это как 'голос америки' сквозь помехи глушилки.
Та Ви що? А ось мої сусіди усі нічого про закриття харківських лікарен не знали.

Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
надо действовать. или помалкивать. иначе вы невольно становитесь похожи на балабола.
Не хвилюйтеся, я не зобов"язаний доповідати на форумі, які дії з мого боку є, окрім повідомлення інших про події в Харкові. Вони є. І адреси громадських організацій мені надавати не треба, бо я вже давно працюю в цьому напрямку. А ось ті, хто радять "помалкивать", дійсно схожі більше на балаболів.

Цитата:
Сообщение от cool.ctepka Посмотреть сообщение
у меня недавно отец в больнице лежал, в палатах мест нет люди в коридорах лежат.
Ну, ось. А мені тут деякі балаболи радять "помалкивать". Це означає, що вони або не зацікавлені в розголосі такої інформації, або просто балаболять.

Цитата:
Сообщение от lіfe:) Посмотреть сообщение
Ну, ось... Допросилися, що Гепина фірма ще додатково заробила на виготовленні дитячих гойдалках... Молодець, як добре ви піарите власного хазяїна. Тепер, він замість лікарен усім хворим гойдалки виготовить.


Володимир вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 12:04   #111
Nesmirnoff
  
 
Аватар для Nesmirnoff
 
Регистрация: 13.04.2010
Адрес: харьков
Сообщений: 4,706
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от superyar Посмотреть сообщение
людей на нашей земле начали уничтожать сразу же после уничтожения Советского Союза
а советский голодомор не считаем?))


Nesmirnoff вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 12:16   #112
Pvlok
Неактивен
 
Регистрация: 6.07.2010
Сообщений: 791
 
Цитата:
Сообщение от Nesmirnoff Посмотреть сообщение
а советский голодомор не считаем?))
А почему вы не говорите о потерях в населении 1991-2013 которые уже перевалили потери второй мировой? А ведь цифры и рядом не стояли с "голодомором" которого небыло.


Pvlok вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 12:43   #113
Nesmirnoff
  
 
Аватар для Nesmirnoff
 
Регистрация: 13.04.2010
Адрес: харьков
Сообщений: 4,706
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от cool.ctepka Посмотреть сообщение
у меня недавно отец в больнице лежал, в палатах мест нет люди в коридорах лежат.
я в начале июля посетила стационар 27. пустые палаты.

Цитата:
Сообщение от Pvlok Посмотреть сообщение
А почему вы не говорите о потерях в населении 1991-2013 которые уже перевалили потери второй мировой? А ведь цифры и рядом не стояли с "голодомором" которого небыло.
потому что в отличие от союза об этом не говорили вы)


Nesmirnoff вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 17:57   #114
Володимир
Banned
Автор темы
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 22.04.2009
Адрес: Україна Харків
Сообщений: 10,429
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
а тепер вашi сусiди знають, натомість ничого робити так-само не будуть
Хто зна... Хто зна... На все свій час. Час розкидувати каміння й час збирати...

Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
а краще взяли-б і зробили що небуть залучивши нас, тутешню громаду,
А самому слабо це зробити? Чи як?


Володимир вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 19:57   #115
сонька-пила
Неактивен
 
Регистрация: 23.01.2013
Адрес: харьков
Сообщений: 691
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от RenomNom Посмотреть сообщение
кого эта реформа и ударит первыми - например врачи, которых уволят/переведут.
Уволить хотят потому что денег в бюджете на содержание не хватает.
Можно конечно не увольнять и задерживать зарплату. Отключить свет, воду и отопление.
Больные будут приходить и платить за приём. Нужные людям врачи и без зарплаты себе на жизнь заработают. Потом отсудят себе и зарплату. А денег-то нет...


сонька-пила вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 19:58   #116
dell
  
 
Регистрация: 21.02.2006
Адрес: UKRAINE
Сообщений: 3,018
 
Цитата:
Сообщение от superyar Посмотреть сообщение
что людей на нашей земле начали уничтожать сразу же после уничтожения Советского Союза.
эта клоака сама развалилась ......


dell вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 20:10   #117
сонька-пила
Неактивен
 
Регистрация: 23.01.2013
Адрес: харьков
Сообщений: 691
Записей в дневнике: 1
 
Цитата:
Сообщение от dell Посмотреть сообщение
эта клоака сама развалилась ......
Украина-ещё большая клоака но почему-то так долго не разваливается


сонька-пила вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 21:26   #118
jelly--
Неактивен
 
Аватар для jelly--
 
Регистрация: 22.12.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,013
 
Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Мешканців смт.Комсомольське
Зміївського району Харківської області
Да,Комсомольский развитый и очень красивый поселок городского типа и в узких специалистах действительно есть потребность.Но что говорить о таких населенных пунктах,если даже мелкие райцентры не в счет -даже в многотысячных городах все идет под нож,в селе же вся надежда на полуграмотного семейного лекаря,рожать приходится под забором и т.д.
это сложно объяснить людям,которые дальше Окружной дороги никуда не выезжали и не знают,что за ее пределами есть цивилизация.


jelly-- вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 23:03   #119
Keystone
  
 
Аватар для Keystone
 
Регистрация: 14.02.2011
Адрес: Харьков
Сообщений: 18,621
 
Цитата:
Сообщение от jelly-- Посмотреть сообщение
это сложно объяснить людям,которые дальше Окружной дороги никуда не выезжали и не знают,что за ее пределами есть цивилизация.
Жизнь есть, цивилизации нет.
Хотя, если разобраться, то и жизни тоже нет, разве это жизнь?


Keystone вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 11.08.2013, 23:49   #120
jelly--
Неактивен
 
Аватар для jelly--
 
Регистрация: 22.12.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,013
 
Можно жить,дыша свежим воздухом и не теснясь в клоповниках.Только для этого нужны дороги,садик,школа,медицина.А у нас тысячи молодых людей пополняют ряды барабашовских торговцев.
А закрытие школ в маленьких нас.пунктах тоже идет по интересной схеме.А откуда взяться небыдлу?
Или небедные люди,построившие хороший дом скажем в 40-50 км от Харькова,каждый день возят детей в Харьков?


jelly-- вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Ответ


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 12:00.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics