Перейти на 'Главную страницу'   
Вернуться   Харьков Форум > Харьков > Главный

Главный : Главный Харьковский форум

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 30.03.2012, 20:56   #41
гельмгольц
  
 
Аватар для гельмгольц
 
Регистрация: 1.02.2012
Адрес: Сами мы не местные.
Сообщений: 9,084
 
Цитата:
Сообщение от Killer Hawk Посмотреть сообщение
Пусть эти пидарские уроды открывают себе клуб на вонючей Ивановке или на Сортировке.
Ближе к дому хочешь?


гельмгольц вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 30.03.2012, 21:31   #42
nataliemag
Неактивен
 
Аватар для nataliemag
 
Регистрация: 1.05.2010
Адрес: Kharkov temporarily
Сообщений: 449
 
По распоряжению Кернеса в Дворце Строителей прекратит существование, так называемый Драйвклуб.Движение геев разрослось до того, что они собираются провести гей-фестиваль в Киеве этой весной. Здается мне, что этот фекальный поток движется в направлении к центру города. Меня нисколько не удивит, если хореографический зал в Дворце Пионеров отойдет в пользование нью Драйвклуба.


nataliemag вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 30.03.2012, 21:47   #43
kolobokkk
Неактивен
 
Аватар для kolobokkk
 
Регистрация: 25.10.2009
Адрес: Харьков
Сообщений: 265
 
Цитата:
Сообщение от nataliemag Посмотреть сообщение
По распоряжению Кернеса в Дворце Строителей прекратит существование, так называемый Драйвклуб.Движение геев разрослось до того, что они собираются провести гей-фестиваль в Киеве этой весной. Здается мне, что этот фекальный поток движется в направлении к центру города. Меня нисколько не удивит, если хореографический зал в Дворце Пионеров отойдет в пользование нью Драйвклуба.
Да явно политика:
http://ru.wikipedia.org/wiki/Парламентские_выборы_на_Украине_(2012)
http://www.youtube.com/watch?v=1CLBANCVHTw


kolobokkk вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 31.03.2012, 22:08   #44
Андрей 14
Неактивен
 
Регистрация: 31.03.2012
Сообщений: 1
 
ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ
Всеукраїнської громадської організації «Гей-Форум України»
м. Харків, 30 березня 2012 р.
Вих. № 01-03/12-ХВ/ГФУ
Про позицію Харківського міського голови щодо функціонування
гей-клубів у м. Харкові Харківському міському голові
КЕРНЕСУ Г. А.
Адреса:
61200, м. Харків, пл. Конституції, 7

ШАНОВНИЙ ГЕННАДІЮ АДОЛЬФОВИЧУ!

28 березня 2012 р. Ви виступили на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради із заявою щодо функціонування в нашому рідному місті закладу відпочинку та дозвілля, який відвідують представники ЛГБТ-спільноти (лесбійки, геї, бісексуали, трансґендери). За Вашими словами, в «будинку культури [Червонозаводського району] є гей-клуб. Час його закрити. В будь-якому разі […] нехай знайдуть собі місце там, де не комунальна власність. […] Клубу щоб [я] там не бачив. Це приміщення будинку культури, і воно має використовуватися за призначенням».
Ми сприймаємо цю Вашу заяву, шановний пане міський голово, як зневажливу та дискримінаційну щодо гомосексуальної спільноти Харкова, а також як таку, яка суперечить засадам державної політики в сфері культури.
Акцентуємо на тому, що ми не маємо наміру втручатися в господарські відносини між орендодавцем (комунальним закладом «Палац культури Червонозаводського району міста Харкова») та орендатором, який утримує згаданий вище клуб «Драйв». Наш діалог із Вами стосується тональності Вашої заяви та її значення та наслідків у контексті громадянської рівноправності ЛГБТ.
Ми маємо обґрунтовані побоювання з приводу того, що Ваша жорстка заява може спровокувати з боку правоохоронних органів брутальні силові дії щодо закриття чи перешкоджанню законній діяльності закладів відпочинку та дозвілля для ЛГБТ-спільноти. Зі свого боку, ми виступаємо за розв’язання всіх можливих конфліктних ситуацій у правовому полі та мирним способом.
Інформуємо, що 12 січня 2011 р. в нашій державі набрав чинності новий Закон «Про культуру», який замінив собою морально застарілі Основи законодавства про культуру 1992 р. Симптоматично, що до нового Закону «Про культуру» увійшла прогресивна норма, згідно з якою «з метою […] створення умов для їх [громадян] дозвілля органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування [...] сприяють створенню недержавних закладів культури, клубів [...] за інтересами та провадженню ними діяльності» (ст. 18 зазначеного Закону).
Такі «недержавні заклади культури» та «клуби за інтересами» можуть створюватися для задоволення найрізноманітніших потреб громадян відповідно до їхніх зацікавлень, зокрема — для задоволення комунікаційних і культурних потреб осіб, які належать до ЛГБТ-спільноти. Виходячи з цього, розташування гей-клубу в приміщенні комунального будинку культури не тільки не суперечить, але й повністю відповідає чинному законодавству України у сфері культури.
Користуючись нагодою, хочемо проінформувати, що, за офіційними оцінками, затвердженими буквально три дні тому, 27 березня 2012 р., нашою Обласною радою з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на Харківщині налічується 15,6 тис. чоловіків, які практикують одностатевий секс, тобто геїв та бісексуалів (у віці від 15 до 49 років), зокрема по самому м. Харкову — 10,4 тис.
У нашому місті працює низка організацій, які опікуються наданням соціальних послуг цій соціально уразливій групі населення, орієнтуючись на відповідний державний стандарт, затверджений спільним наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 13 вересня 2010 р. № 3123/275/770.
Ми сприйняли Вашу заяву, шановний Геннадію Адольфовичу, як таку, що характеризується нетолерантністю до харківської гей-спільноти. У цьому контексті Ваші слова суперечать урядовому курсу на протидію проявам нетолерантності. Нагадаємо, що уряд Миколи Яновича Азарова ще 2010 року включив до Державної програми економічного і соціального розвитку України завдання щодо «підвищення ефективності державної підтримки вразливих верств населення», адже, як зазначається в цій програмі, «на сучасному етапі» в Україні має місце «криза толерантності» (пункт 1.1 частини III).
Наостанок, шановний пане міський голово, дозвольте звернути Вашу увагу на позицію нашого Президента з питань, про які йдеться. Так, 25 лютого 2011 р. Віктор Федорович Янукович узяв участь у проекті «Розмова з країною», де в прямому ефірі зазначив: «Саме тому, що ми — різні, це не є недоліком: це наше багатство», а говорячи конкретно про наше місто, додав: «Коли я буваю в Харкові, я завжди помічаю, як там багато гарних юнаків… і дівчат». Ось серед цих, шановний Геннадію Адольфовичу, гарних юнаків та дівчат — чимало людей гомосексуальної орієнтації, які, власне, й відвідують заклади відпочинку та дозвілля для гомосексуалів.
У контексті викладеного просимо Вас, шановний Геннадію Адольфовичу, у Вашій публічній діяльності на посаді Харківського міського голови демонструвати прихильність принципам толерантності, пріоритетності прав і свобод людини, забезпечувати належне, недискримінаційне, ставлення міської влади до представників численної місцевої ЛГБТ-спільноти, яка є органічною частиною харківської територіальної громади, а також запобігти застосуванню правоохоронними органами силових заходів щодо закладів дозвілля та відпочинку, орієнтованих на представників ЛГБТ-спільноти.

З повагою та упевненістю
в дальшій співпраці,
координатор Відділення Андрій КОРОЛЕНКО


Андрей 14 вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Старый 31.03.2012, 22:35   #45
longrun
  
 
Регистрация: 7.10.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 463
 
А каким боком Кернес относится к продлению срока аренды помещений в ДК? Он теоретически может любой клуб закрыть, что ли? Гониво какое-то...


longrun вне форума   Ответить с цитированием   Вверх
Ответ


Данный сайт и администрация не несёт ответственность за действие третьих лиц, а именно за сообщения оставленные пользователями сайта.
Мы не гарантируем таких же результатов, какие отображены в сообщениях наших пользователей.Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 03:57.

RSS 0.91
RSS 2.0
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Google Analytics