Закрыть ФОП через Дію. И второй вопрос: кто-то закрывал р/р в Мегабанке?

Статус: Offline
Реєстрація: 28.07.2008
Повідом.: 208
Здравствуйте. Пишут, можно через Дію закріть ФОП.
Кто-то так делал?
На сколько реально/сложно/долго?

Ситуация:
Фоп, плат. ПДВ, единый 3%. Хочу закрыть.
Последняя сделка 2 с лишним года назад на неск. тыс грн, да и чуть дальше по времени - там, тоже, копеечные проплаты были...
Р. счет в Мегабанке (вопрос: как в нем закрывать счет? Может, при закрытии через Дію, оно все само собой решится?:))

Можно, конечно, посдавать пустографки еще немного, дождаться 3 лет от последней сделки, тогда, наверное, все проще будет, но Мегабанк за это время еще дальше уйдет в "даль времен"...

А, может, и сейчас несложно это все сделать, онлайн?
 
Доброго дня!
1. За наявності певних навичок не складно.
2. При закритті через Дія відбувається лише припинення ФОП. Закриття поточних рахунків не відбувається.
3. Після закриття ФОП потрібно подати до податкової служби т.з. "ліквідаційний" звіт.
4. Поточний рахунок можна не закривати (якщо немає якихось дуже вагомих причин). Тобто наявний рахунок не заважає закрити ФОП.

Як буде потреба у допомозі, то звертайтеся приватним повідомленням. Займаємося такими темами вже 20+ років.
 
Спасибо за информацию.
Смущает - "лише припинення ФОП"
Чем оно отличается от "закриття ФОП"?
 
Вітаю!
Наскільки мені відомо, закриття ФОП=припинення ФОП, як комерційної одиниці, а от всі боргові зобов`язання перед бюджетом не мають терміну давності. Можна спокійно і настільки можна, щасливо жити, доки десь хтось не знайде невідповідність виплатам\нарахуванням чи щось таке. І виставлять недоплати з урахуванням інфляції, пені і всього такого...
через Дію припиняється ФОП. За добу. це супер. не треба йти падати навколішки до державниї реєстраторів в ЦНАПі.
 
"от всі боргові зобов`язання перед бюджетом не мають терміну давності"
А как же 3 года? Если не в "особо крупных"?:)

Меня, даже не столько закрытие ФОП волнует (пусть висит, есть не прост, пустографки онлайн сдавать не проблема), сколько уход в небытие Мегабанка...
Как в нем счет закрыть?
Вот, что-то мне подсказывает, без этого, удовольствие от приостановления ФОП будет неполным....

Я просто, по наивности, думал, что при закрытии, все прочие процессы, вроде закрытия счета, закрытие всех вопросов с налоговой ("акт сверки", что мы с ней по нулям, грубо говоря) и пр.. - произойдет путем их собственного документооборота...
:)
 
Останнє редагування:
Спасибо за информацию.
Смущает - "лише припинення ФОП"
Чем оно отличается от "закриття ФОП"?
Припинення ФОП та закриття ФОП - то одне і те саме. Через Дія відбувається припинення ФОП, хоче назвали це по-колгоспному "закриття"... Ну то таке.

Закриття рахунку ніяк не пов'язане з припиненням (закриттям) ФОП. Ці процеси повністю окремі.

Процедури "приостановление ФОП" не існує взагалі. Це якийсь міф. Для ФОП існує лише два стани: 1) зареєстровано; 2) припинено. Більше нічого.
 
Назад
Зверху Знизу