(XBOX) PC Game Pass Україна

Статус: Offline
Реєстрація: 26.03.2012
Повідом.: 15837
Хлопці, сталося диво! З 28 лютого PC Game Pass став доступний для нас за гривню!
Підписка за перший місяць 4 грн. Наступний 190 грн. Також можно прив'язати акаунт EA та отримати ігри з підписки EA Play.

Вже завантажую Атомне сердце.

Ось по цьому відео глядів


Ось
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Поки що це попередня версія. Проблем не виникло з оформленням та оплатою. Всюди регіон у мене рідний - Україна. Win 11 Pro активована, як ліцуха
 
Останнє редагування:
Наче круто, але зі списка ігор доступних мені нічого цікавого нема. Атомік харт закінчився, знайшов Батлфілд 2042. Ну і все. Ну ще Back 4 blood можна спробувати, але це не Left 4 dead 3.
 
Ще до Game Pass можна притулити EA Play. Якась сотня ігор до купи. Але у мене виникла проблема із запуском Battlefield 2042. Просить активацію гри. На акаунті EA є активна підписка EA Play.
 
Вже завантажую Атомік харт.
Вже з кожного утюга захейтили цей фбс-шний висер, а все одно знаходяться зрадойоби, які навіть це лайно не з торентів тягнуть, а офіційно купують, хай і за гривню.
 
Але у мене виникла проблема із запуском Battlefield 2042. Просить активацію гри.
Вирішив проблему. Почистив кеш EA та видалив папку Core в файлах гри.

Але, що це за лайно картонне? Вона якась туга, ця Батла. І навіть не схожа на справжню. Колда динамічніша та рухлива, а це якесь "нєдоразумєніє" Катку не дограв. Хай її ці педики та гендерні він.вона.воно грають, що створювали.
 
Вже з кожного утюга захейтили цей фбс-шний висер, а все одно знаходяться зрадойоби, які навіть це лайно не з торентів тягнуть, а офіційно купують, хай і за гривню.
Коли кажуть про кожну праску з якої йде потік інформації, це означає пропаганду. Гівняну пропаганду, гівняну інформацію і роздування вигідної тим чи іншим власним особам ситуації, події і таке інше.

Коли кажуть зрадойоби чи зрадофіли, мають на увазі осіб які розхитують внутрішню політичну, соціальну та іншу ситуацію, коли це не на часі та шкодить. Тобто піддає сумніву якісь досягнення, кругом шукає обман і таке інше.

За гривню офіційно я взяв підписку у Microsoft за 4 грн. В цій підписці є Атомне сердце.

Я не підтримую московську імперію, роблю донати на ЗСУ. Так що будь ласка не пизди мені, як і що робити.
 
Останнє редагування:
Вже з кожного утюга захейтили цей фбс-шний висер, а все одно знаходяться зрадойоби, які навіть це лайно не з торентів тягнуть, а офіційно купують, хай і за гривню.
Цей, як ти сказав
скачується через інтернет. Ти заплатив за інтернет, виходить, що ти купив це
Виходить, що ти - зрадойоб
 
Гей пас за 27 грн зараз
 
Назад
Зверху Знизу