Вовчанськ

Був і в наших краях))) Молодець чоловік!
https://www.facebook.com/stories/1505405079529593/UzpfSVNDOjgyNjY5ODA1ODg2MzU2OA==/?locale=uk_UA
То сторінка у ФБ. Вже був і у Ст.Салтові
Денис.
Ну і ну) виложила в інста відос з СС і мені написали-запропонували допомогу з евакуацією з його участю. З Вовчі і ближніх нп.
 
Ну і ну) виложила в інста відос з СС і мені написали-запропонували допомогу з евакуацією з його участю. З Вовчі і ближніх нп.
Вибачте , не зрозумів? Ви вже не там?
Я просто виклав інформацію......
 
Вибачте , не зрозумів? Ви вже не там?
Я просто виклав інформацію......
В Харкові я) якщо мені когось евакуювати треба, якщо знаю когось кому треба допомога то можна звернутись до них. У мене ніби всі виїхали.
Він видно проекти оці свої волонтерські для різних організацій робить. Ну, молодець!! Шо тут скажеш.
 
В Харкові я) якщо мені когось евакуювати треба, якщо знаю когось кому треба допомога то можна звернутись до них. У мене ніби всі виїхали.
Він видно проекти оці свої волонтерські для різних організацій робить. Ну, молодець!! Шо тут скажеш.
Що тут скажеш (с)
Мої батьки виїхали. Але у них не було корів, свиней (((( Залишили песика, чужого .Той пес прибивися до батьків, тому що вони там на той час там жили.. Маленька собачка....
Те що там відбувається, то жах!!!!
 


Під час жорстокого лобового зіткнення з ворогом, коли до ворожих позицій залишалося якихось десять метрів, у матроса Вадима Ярошені раптово вичерпався боєзапас. В цей критичний момент здалося, що жити залишилося миттєвості, адже Вадим ясно бачив, що російський загарбник вже цілився в нього з автомату. Минуло кілька секунд, але постріли не лунали. Тоді Ярошеня зрозумів, що в окупанта заклинило зброю. Цим потрібно було миттєво скористатись. Не розгубившись, наш морпіх блискавично скоротив дистанцію і за допомогою холодної зброї знищив ворога. Його рішучі дії та безстрашність у вирішальний момент бою здобули йому перемогу в цьому жорстокому двобої.
 
Морська піхота відбиває Вовчика.



 
Подивилась всі 8 хвилин.
Навіть не уявляю рівень емоцій людини коли вона бачить шо знищила сонцепьок. Таких емоцій в цивільному житті не отримаєш.

 
Подивилась всі 8 хвилин.
Навіть не уявляю рівень емоцій людини коли вона бачить шо знищила сонцепьок. Таких емоцій в цивільному житті не отримаєш.


Дякую!! Наші хлопці молодці!!!
 
Атмосфера на привокзальній

 
Евакуація у супроводі підарських кабів (с) з каналу волонтера Голандця

IMG_20240608_184443_096.jpg
 
❗️Район Вовчанська. Під час евакуації тварин ми знайшли знесилену свинку

Вона ледь трималася на ногах і дивом вижила у цій обстановці.

Від літньої спеки свинка отримала тепловий удар. Щоб збити їй температуру тіла, нам довелося кілька разів поливати її водою.

Бойові дії у Вовчанську не припиняються і не вщухають. А тварини - дивом виживають у цих умовах.

Ми продовжуємо евакуювати тварин із Вовчанська. І навіть якщо вдається врятувати хоча б одне життя - ця евакуація вже була не даремна …

Свинка зараз відновлюється разом із іншими евакуйованими свинками під нашою опікою.

Хай Життя переможе все !

 
10.06 минув місяць з дня повторного вторгнення в Вовчанську отг.

Прапор на літачку не змінився!!!!
 

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

 

Вкладення

  • 1718189387358.png
    1718189387358.png
    1.1 MБ · Перегляди: 7
Как вам такие ждунчики?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу