Стоматолог

Ириночичка

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 04.02.2023
Повідом.: 2
Подскажите тел хорошего стоматолога - пломбировка зубика и каналов желательно недорого плиз!
 
С острой болью по мєсту жітельства , районную стоматологію , там нєдорого.
Ой, я взагалі забув коли у районній був останній раз. А так, все в приватних. Там хоч не боляче роблять. Не страшно. Гарні уколи. Тільки потрібно знайти гарного лікаря. Бо є такі, що... Та я знаю гарних. Он автору теми, порадив.
 
Ой, я взагалі забув коли у районній був останній раз. А так, все в приватних. Там хоч не боляче роблять. Не страшно. Гарні уколи. Тільки потрібно знайти гарного лікаря. Бо є такі, що... Та я знаю гарних. Он автору теми, порадив.
Теперь и районные все, как приватные. Рентген, укол, пломбировка. За все платить.
 
Теперь и районные все, как приватные. Рентген, укол, пломбировка. За все платить.
Так, тому я і лікуюсь у приватних. Все одно це платне. Один раз, зуб раздуло, десна, щіка, сильно розпухло і болить. Час, 5 ранку. Приватні ще закриті. А болить - капець як!! Ледь у швидку не зателефонував. Хоча що вона зробить. Біль, просто нестерпний. Довелося їхати на Пушкінську. З величезним перетонитом. Лікар каже, якщо ледокоїн - безкоштовно, щось інше, гарне - 300 грн. Заплатив, видалив без болю. Я розумію, безкоштовно, так зроблять, що і погано і боляче. А якщо без мук, за гроші. Так я краще у приватній дам грошей, тим паче, ціни приблизно однакові. Хоча, у державній повинно бути і безкоштовно і гарно без болю. Це, в ідеалі.

У нас, є зараз оці декларації, дійсно безкоштовно багато роблять. І гарно. Я переконався. Але стоматологія чомусь туди не входить.

Та Ви праві. Навіть у державних, за все треба платити.
 
На новых домах подскажите хорошего стоматолога
 
Назад
Зверху Знизу