Гайда в гори!

Ну там снег...вот реально, меня б судом не заставили в снег лезть. Холодно...
Не буває поганої погоди, буває погане спорядження.

Насправдi я впевнений, що зимовий похiд в Карпати складнiший за трек до ЕВС
 
Навіть не кажи мені про це. Високо, холодно, сніг, котиків катма, митися ніде.
Не кажи, затягнув в гори багато тих, хто так думав. Але на третiй день усiм стає бiльш-меньш пофiг на "митися ніде". Тим бiльш, в багатьох мiсьцях (якщо не зимовий) насправдi є де, i то буде купання що ти запам'ятаєш на все життя.
 
Але на третiй день усiм стає бiльш-меньш пофiг на "митися ніде".
Нє, ну то доведено, що людина дичавіє дуже швидко, але не я. :(
насправдi є де, i то буде купання що ти запам'ятаєш на все життя.
Це, наприклад, де? В крижаній річці простонеба?!:жах:
 
На самом деле там идти проще, чем по зимним Карпатам )))
Самое большее испытание для меня было именно факт путешествия в одиночку. Но туристов ежедневно встречал десятки (восновном, китайцы) как по маршруту, так и в местах ночлег (ночлег в мини-гестхаузах)

Так я про мрію не в плані важкості, а у відсутності фінансів ::незнаю:
 
10 людей загинули через чергу біля вершини Евересту

Я вам більше скажу, вчора померлих стало вже 11. Не всі вони померли через чергу, останній був у групі, яка єдиною була на вершині. Іронія в тому, що цей 11-ий цим останнім в житті сходженням завершив програму "7 вершин".

А загалом загиблих на восьмитисячниках цього весіннього сезону вже 21 чоловік.
 
Так я про мрію не в плані важкості, а у відсутності фінансів :
Дивився твої звіти на євротуристі.Я до сих пір тільки одного разу ходив самостійно,минулої осені пройшовся від Верховини до Микуличина.Буду радий кудись с тобой сходити,погода завадила на майські по Сивулям пройтися.Хотів би туди.Вийти з Осмолоди,а далі уже можна багато варіантів продумати.Зимою не ходжу,вистачає на майські провалюватись в сніг,щоб не виникло бажання зимою ще випробовувати
 
Дивився твої звіти на євротуристі.Я до сих пір тільки одного разу ходив самостійно,минулої осені пройшовся від Верховини до Микуличина.Буду радий кудись с тобой сходити,погода завадила на майські по Сивулям пройтися.Хотів би туди.Вийти з Осмолоди,а далі уже можна багато варіантів продумати.Зимою не ходжу,вистачає на майські провалюватись в сніг,щоб не виникло бажання зимою ще випробовувати

Вітаю, колего по захопленню та форуму! :пиво: Пройтись може колись і можна було б. Та от мене зараз манить зима :) А зимою буває набагато краще в плані провалюватись, за хорошої зими сніг фірнується і все налагоджується :)
 
Друже, ти обережнiше з тими сольнiками. Подивись топiки на тому ж travel.org.ua про те, як хлопця на Говерлi (!) засипало та вiн дивом виплутався.

Сам 10 рокiв по горах (Кримнаш, Карпати, Туреччина, Грузiя, Непал) та жодного соло. Бережи себе.

Всяке буває... Мені подобається саме соло, небезбеку розумію. Дякую!
 
Не кажи, затягнув в гори багато тих, хто так думав. Але на третiй день усiм стає бiльш-меньш пофiг на "митися ніде". Тим бiльш, в багатьох мiсьцях (якщо не зимовий) насправдi є де, i то буде купання що ти запам'ятаєш на все життя.

Точно! Більшість полюбили гори випадково. Ніколи за них не думали, одного разу пішли, і все, затягнуло :D. Я не виключення...
 
Тема поставлена на паузу - карантин :незнаю:
Карпати закриті в Румунії, Словаччині, Польщі... У нас тільки ще можна. Альпи закрили, найвищі гори в Непалі також закриті.
Цьогорічний весняний сезон на Єверест та інші 8-ми тисячники відміняється. Єх.
 
Re: Гайда в гори!

Осень - это одна из самых крутых времен в Карпатах. Был здесь, очень зашло. Если переживаете по поводу жилье и видов, то не стоит. Тут можно всё забронировать для хорошего времяпровождения. Также тут много дополнительных услуг. nadfermoiu.com
 
Re: Гайда в гори!

Насправдi я впевнений, що зимовий похiд в Карпати складнiший за трек до ЕВС
От КМС по лыжному туризму (не я) после карпатской "тройки":
- та [вырезано цензурой] я лучше бы в хибинскую "пятерку" сходил!
:)
 
Re: Гайда в гори!

Тема поставлена на паузу - карантин
Карпати закриті в Румунії, Словаччині, Польщі...
Ребята, осваивайте Турцию!
Аладаглар: до 4+ тыс, на майские снега - "вам по пояс будет", 1б-3б горные походы
Качкар: (Черноморское побережье) 3+тыс. И радиалки классные, и восхождения 2-3кт. И вполне бюджетно.
Эт то, что сам ходил. А там еще таких "углов" предостаточно
 
Назад
Зверху Знизу