Де купити камедь?

Статус: Offline
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 49342
Хочу зробити морозиво з камеддю. Чи хтось замовляв в інеті? На якому сайті? Бо потрібна саме харчова, щоб без брехні :)
 
Да пойдите, на вишне много камеди. Она съедобная, мы в детстве ее ели. И вишневая камедь полезная. Ее еще называют вишневым елеем.
Так оце воно і є? А як з нею готувати? Те, що продається - то порошок.
 
Є камедь із інших дерев, а як готувати, я не знаю.
Камедь потрібна, щоб вода не кристалізувалася у вигляді кристалів. Тоді морозиво смачніше.
Та для чого потрібна камедь я знаю, саме тому і шукаю її ))) Але в рецептах порошок :)
 
Висушіть, подрібніть на електричній кавомолці. Ділов то.
А сушити, покладіть у банку камедь, дрібними шматочками, і в мішечок негашеного вапна, і через пару днів можете молоти. Мішок з тканини
Дякую. Можливо і зроблю таке. Але це багато мороки ))
 
можна прожарити кальциновану соду, вона сушить слабше, але її легше дістати (пральна сода)
Знаю що це, нею можна отруїтися. Хоча вона і буде в мішечку, але може там якісь випаровування...
Та висушити не проблема, змолоти найважче ))
 
Жодного випаровування сода не дає. Інакше пральна сода випаровувалась і з часом зникала.
Та я ж не кажу, що вона може випаровуватися так, що зникне :D
Я про те, що не стала б підвішувати у мішечку до їжі, наприклад, отруту для мишей.
Не подобається сода, візьміть гіпс. Гіпсові фігурки стоять віками, не випаровуються.
Висушити - не проблема. Воно і само висохне, якщо що :)
 
Ні, камедь не висохне, до кондиції, воно злегка гігроскопічно
Та, буває, воно таке тверде на дереві, що не віддереш, як каменюка. Мені здається, що якщо маленькими шматочками сушити, то затвердіє. Ну, це теоретично :)

кальцинована сода не така отруйна, вона взагалі до отруйних речовин не відноситься, в малих кількостях вона швидко на повітрі, у вологому стані перетворюється на харчову соду, за рахунок вуглекислоти, що є в повітрі.
Просто ще зі свого дитинства пам'ятаю новину, де діти у дитсадку потруїлися цією содою, бо повар переплутала.
Ми нею банки миємо перед консервацією, то я дуууже ретельно полощу після неї :)

Почитайте, як працює ексікатор.
Дякую :)
 
Ще додам, коли потримаєте в банці, банка повинна бути закрита, щоб волога повітря туди не потрапляла, то камедь стане набагато крихкаою, і її легше перетворити на порошок. А банками я сам часто користуюся, коли немає ексікатора, точніше я користувався, я вже на пенсії. Працює такий ексікатор добре. Можна взяти і відро, із щільною кришкою, або інший відповідний посуд.
Ви вже стільки написали, що я відчуваю, що просто зобов'язана спробувати заради експерименту :іржач:
Задля морозива я б голову не морочила (краще купити), але експерименти я люблю. Тож може і спробую :)
 
кальцинована сода вона б такого не зробила. Просто їжа була б не смачна.
Зрозуміло. То мені мама таке розповіла і з тих пір так і вважала. То мабуть вона тоді наплутала. А ми перестраховуємося - не дай боже тваринам попаде :іржач:
 
Назад
Зверху Знизу