мешканці модульного містечка

Статус: Offline
Реєстрація: 12.07.2014
Повідом.: 6146
мешканці модульного містечка

для тих, хто агітує допомагати біженцям з наметового містечка і тих, хто намітив допомогти

вчора патруль ХНУВС застукав мешканців модульного містечка за таким заняттям. на території Університету роблять ремонт у спортивному залі. на час ремонту були винесені спортивні тренажери на вулицю і поставлені з боку будівлі. до забору метрів 200 точно і забор точно не прозорий. ці бідні мешканці виявились прям екстрасенсами. вопчем, вирішили пацани, що тренажери безхозні і можна їх позичити, щоб в металобрухт здати. самі тренажери важкі, але мужчинки теж не інваліди виявились. тут на форумі волонтерка була з цього містечка, все взуття 41-44 розміру просила. не знаю як там було далі після затримання, але міліцію визивати не стали. пожурили і відпустили.
неприємно це все було слухати. не розумію, для чого вони сюди приїхали? вони працювати не хочуть, а тільки поповнять ряди криміналу(
 
... не розумію, для чого вони сюди приїхали? вони працювати не хочуть, а тільки поповнять ряди криміналу(

Я думаю, что там не только ангелы и херувимы мешкають.
Но так же уверен, что не весь криминальный мир там собран.
Все разные.
Что вы нам донести хотели то??
 
это ж какими ебанутыми нужно быть,чтоб пиздить у мусоров?
 
Я думаю, что там не только ангелы и херувимы мешкають.
Но так же уверен, что не весь криминальный мир там собран.
Все разные.
можливо, я і не стверджувала протилежне
Что вы нам донести хотели то??
просто констатувала факт. а читачі самі зроблять висновки.
якщо чесно, то мені не подобаються люди, які приїхали з Донбасу і сидять тут, чекають коли наведуть лад в їхніх домівках. так ще й крадуть. після забаненої волонтерки, мабуть допомога закінчилась.
 
для тих, хто агітує допомагати біженцям з наметового містечка і тих, хто намітив допомогти

вчора патруль ХНУВС застукав мешканців модульного містечка за таким заняттям. на території Університету роблять ремонт у спортивному залі. на час ремонту були винесені спортивні тренажери на вулицю і поставлені з боку будівлі. до забору метрів 200 точно і забор точно не прозорий. ці бідні мешканці виявились прям екстрасенсами. вопчем, вирішили пацани, що тренажери безхозні і можна їх позичити, щоб в металобрухт здати. самі тренажери важкі, але мужчинки теж не інваліди виявились. тут на форумі волонтерка була з цього містечка, все взуття 41-44 розміру просила. не знаю як там було далі після затримання, але міліцію визивати не стали. пожурили і відпустили.
неприємно це все було слухати. не розумію, для чого вони сюди приїхали? вони працювати не хочуть, а тільки поповнять ряди криміналу(
есть более весомые доказательства кроме этих слов?
 
та доколе этот бардак будет продолжатся!
 
там же по рассказам сплошь бабы и дети...

наверное хотели по 103 грн на коммуналку подработать;)
 
...
якщо чесно, то мені не подобаються люди, які приїхали з Донбасу і сидять тут, чекають коли наведуть лад в їхніх домівках. так ще й крадуть. після забаненої волонтерки, мабуть допомога закінчилась.

Мне многое в этой реальности не нравится.
Высоцкий не вместил бы в трёхтомное издание своей песни "Я не люблю..". если б такой был написан.)))
Но ничё, живу. Направляю вектор своего внимания на положительные стороны бытия.
:)
 
А мне доказательств не нужны.... и не удивляюсь я этим сообщениям.
просто опять тыкают пальцем на этих переселенцев....
у меня в прошлом году в подьезде собственного многоэтажного дома спизидили целый шкаф ,который я хотел отвезти товарищу в подарок, шкаф был нулячий, и видно было что я его не выбрасывал... спиздили свои же жильцы дома, так как стоял он на первом этаже в подьезде, когда я ждал возле подьезда газель и ни кто посторонний не выходил даже из подьезда!!!
а вы тут все про переселенцев рассказываете.. своих пидарасов хватает...
а сколько быдла у нас Харьковского живёт местного, зайди только на базар...
своих замечать нада, а не на других пальцем тыкать...
что то я сомневаюсь что территория УВД не закрывается...
 
есть более весомые доказательства кроме этих слов?
можете прямо вже сказати, що брєхня, чого уж там.
які можуть буть доказатєльства якщо їх тупо відпустили? може хтось з курсантів зняв, вони вєздєсущі)

что то я сомневаюсь что территория УВД не закрывается...
вона закривається. там 3 кпп, на всіх курсанти. тільки вони через забор перелізли. а зі сторони містечка зробили спєцом двері в заборі, їх там не було раніше.
 
вона закривається. там 3 кпп, на всіх курсанти. тільки вони через забор перелізли. а зі сторони містечка зробили спєцом двері в заборі, їх там не було раніше.
двери в заборе сделали? кто и зачем?
если есть КПП, то как не могли работники УВД не заметит двери в заборе?
 
Назад
Зверху Знизу