Смазка цепи велосипеда. Откроем ноу-хау?

І як та піна попаде усередину втулок?
У мене отаке є. Чудово змащує усе, де потребується консистент. Ланцюг пробував змащувати розчинюючи в бензині - гуд, але геморно.
 
Ну ти сказав піна - от я тобі й показав реально піну. Що там в тебе за піна я так і не зрозумів. То піна, то стає рідкою.
Ну а мастил, що "застигають", зараз багато - кожне мастило для ланцюгів є таким.

Те, що я показав - звичайний консистент в бляшанці. Літій. А піниться щоб ніби не розбрискуватись та швидче випаровуватись, а відповідно й не зтікати.
 
А что будет если силиконовым спреем смазать цепь ?
 
Ну якщо він рідкий та затече куди треба, то все ок буде. От тільки витирати погано. Я зі шприца голкою прямо у щілину між втулкою та боковиною заливаю, назовні вприципі нічого й не потрапляє.



Так, сьогодні знову вимив ланцюг. Впринципі він був чистий, але я нарешті вирішив прибрати зайву ланку бо затрахав цокати по рамі.
Помив у керосині, сушив на примусі на вулиці. Вдома на плиті це неможливо бо дуже ароматно.
Для домашньої сушки минулі рази змивав керосин пральним порошком.

Треба буде у бензині спробувати - його сушити не треба.
 
Останнє редагування:
Ну якщо він рідкий та затече куди треба, то все ок буде. От тільки витирати погано. Я зі шприца голкою прямо у щілину між втулкою та боковиною заливаю, назовні вприципі нічого й не потрапляє.

У меня к балону с этим спреем, специальная насадка с "усиком" шла, попробую как нибудь ею звенья "промочить", ради интереса так сказать.

Если что всегда можно искупаться в бензине и вернутся к машинному маслу :rolleyes:
 
Мені за шприца дуже сподобалось. Впринципі й витирати не треба, якщо піднадрочитись прискати лише скільки треба мастила. Встромляєш голку між втулкою та боковиною, зкошене загострення голки їх трохи розводить, і тиснеш на важель - затікає у щілину лише.
А якщо ланцюг ще й тепленький після сушки - взагалі суперово затікає.
 
мне нра.только веломасло которое смывается водой,когда вел моется оно легко смывается вместе с песком и пылью,покапал новым и все....
 
Так, пам'ятаю часи, коли тулили на барабані лохам ашани, виправдовуючи скрипучість вузлів у тому числі чудовим новітнім інмецьким солідолом, що розчиняється водою та висихає з часом, щоб не маратись при перебірці.
Мастило за визначенням не може змиватись водою - читай що таке в'язкість. І розчинятись водою не може - фізика.
 
Так, пам'ятаю часи, коли тулили на барабані лохам ашани, виправдовуючи скрипучість вузлів у тому числі чудовим новітнім інмецьким солідолом, що розчиняється водою та висихає з часом, щоб не маратись при перебірці.
Мастило за визначенням не може змиватись водою - читай що таке в'язкість. І розчинятись водою не може - фізика.

При чем тут барабан:confused:
Есть веломасло специальное,смывается водой/соответственно для экстрима не подходит/,продается в веломагазинах,когда бакс был по 8, стоило около 100 гр.маленький флакончик/95 гр/

Оно очень жидкое и светлое,по консистенции как наша веретенка,почти прозрачное,отлично смывается при мойке теплой водой с моющим
 
Пффф. Ти про миючий засіб нічого не казав. Звичайним господарським милом теж багато що змивається. І маргарином теж.
 
Прибыльное дело... Можно было с чистой совестью настоящий моторный Motul 5100 разливать по такой цене и быть в большом наваре :D
Ага) купил так : 100 гр - 120 гривен. В магазине говорили типа: "нормальная, для любой погоды, цена/качество... " Моешь цепь смазываешь, а на след. День цепь уже сухая шелестит. Поехал на автоград купил за 190грн motul c3.
 
Не купуйте фігню.
Моторекс, що я купив, чудово тримається. Затікає усюди, а потім стає густішим. При чому час хвилин 15 точно є - достатньо для змащування. Коли розводив солідол бензином - застигало за секунди, незручно було змащувати.
У знайомого є не пам'ятаю яке мастило - теж рідке та застигає, там взагалі виходить щось майже тверде аля парафін. Ще у одного такий само моторекс, як у мене, але для вологої погоди - теж до доволі низьков'язкого стану застигає, десь як підмерзлий солідол. Звичайно ж цей консистент тримається неймовірно.
 
Я все же решился попробывать смазать силиконовым спреем, вдохновился дешевезной и этим видео



и результат очень даже не плох =) Под углом впрыскиваете спрей (на балонах усик дял этого специальный есть) и потом протираете, во время распыления спрей шипит и хорошо заходит во втулки цепи.
 
А чем вам ХАДО не нравится? У них есть где-то 5 разных смазок по цене до 50 грн за баллончик.
Покупал литиевую, недавно узнал, что фича этих смазок заключается в их низкой испаряемости на высоких температурах, так что для цепи велика это не критично.

Жалко что оно всё в баллончиках, но я уже придумал, как понизить напор на выходе - с помощью термоусадки!!!
 
"Понизить напор" можно набрав этой смазки в шприц.
 
"Понизить напор" можно набрав этой смазки в шприц.
а, пока будет внутри шприца, разве оно не снизит свою проникающую способность?! Да и пока набирать буду оно может фыркнуть куда попало.... Но, все равно, спасибо, проверю!

Почему всё?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
оу! жесть! как Вы это нашли?!!
Надо брать!
 
Останнє редагування:
а, пока будет внутри шприца, разве оно не снизит свою проникающую способность?! Да и пока набирать буду оно может фыркнуть куда попало.... Но, все равно, спасибо, проверю!
Ну выдави воздух из шприца потом.
Я набираю сзади вынимая поршень. Пенится, реально заполненым до половины выходит.
 
Назад
Зверху Знизу