Продукція Gold Star

Maksim13n

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 11.03.2010
Повідом.: 3
Продукція Gold Star

Доброго дня,шановні форумчани.
Велике прохання написати враження від користування снастями фірми Gold Star. Якщо хтось має катушки, чи вудки цього виробника,то буду дуже,дуже вдячний за будь яку інформацію про роботу. Особливо цікавить питання надійності карпових палок та катух, оскільки виробник працює у недорогій ціновій категорії. Чи варта купувати продукцію цього виробника. Ніякої інфи по цьому виробнику в інтернеті немає, ніяких відгуків,зауважень, негативних чи позитивних відгуків. Тому дуже прошу відписати якщо хтось користується,чи коли-небуть тримав палку Gold Star в руках.

Щиро дякую за Ваші повідомлення!
 
не жили красиво-нех...й привыкатЬ!!!!!!!!!
 
Що Ви маєте на увазі?
 
Maksim13n, а что тут советовать. Пока бренд не сделают, будут либо бороться за покупателя высоким качеством при низкой цене, либо сразу пойдут в низшую ценовую категорию, оставив качество посредственным. Думаю брать можно. Возьми 1 палку и катушку на тест, а там сам решишь по качеству. В конце концов главное - острый крючок, остальное - дело мастерства. Что бы кто не говорил, а если рыба есть, ее и палкой поймать можно. Ну а когда нет, то и Фокс и Gold Star бессильны.
 
Copywriter,дякую за відповідь!

Так,це правда,але хочеться взяти з даної цінової категорії найкращу палку по якості.Зараз вагаюсь між палкою і катушкою Gold Star і Flagman.Також не знаю чи брати вудку з композитного матеріалу,чи графіт.З міркувань надійності на мою думку краще брати композит,оскільки не так сильно ламається.Різниця в ціні - 100 грн.Може хтось щось порадить.
 
Назад
Зверху Знизу